BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

TESTĒJAM! Košās KINETICS “Unfreeze” kolekcijas nagu lakas

“Sinhronizējot ar dabu, viņā uzplaukst viņas iekšējā pļava. Sezonālais pamošanās brīdis ir ienesis 8 ziedu nokrāsas. Tas ir jauns sākums, lai uzlādētais plaukums izkausētu pēdējos ziemas pēdu nospiedumus. Viņa mežonīgi piemiedz ar aci un pēkšņi zeme ir atkususi, ļaujot mums elpot jaunu gaisu, kur krāsas no ziediem kļūst dzīvas. Viņa ir jaunā laikmeta vēstnese- pulsējoša enerģija un sajūsmas sajūta, trausla, bet vienmēr nesalaužama.”

 

 

/Kinetics

Kolekcija sastāv no četrām maigu pasteļu un četrām spilgtākām sārto toņu nagu lakām, starp kurām noteikti atradīsi savu 2021. gada pavasara īsto krāsu ar ko rotāties. Es savu jau esmu atradusi. Kas tā ir, to uzzināsi bloga raksta beigās.


PADOMI: Pirms krāso nagus, attīri tos ar nagu lakas noņēmēju, kas attaukos virsmu, lai veidotos labāka saķere starp dabīgo nagu un laku. Uzklāj uz naga iecienītāko bāzes kārtu un tad klāj Kinetics nagu lakas. Intensīvāku toņu iegūšanai lakas klāj divās plānās kārtās. Nesteidzies un ļauj, lai katra lakas kārta rūpīgi nožūst un tikai tad, kad esi pārliecinājusies, kad iepriekšējā kārta ir pilnībā nožuvusi, vari klāt nākamo slāni. Uzliec nagu lakošanas procesam punktu uz “i” ar virskārtu, kas pasargās klājumu no lobīšanās.

FRESH START- citrona laims. Lakas nosaukums un tonis liek siekalām saskriet mutē. Svaigs un uzmundrinošs tonis, kas atsvaidzinās koptēlu pēc garās un pelēkās ziemas. Tonis ir kombinējums no sulīgā citronu dzeltenā un laima zaļā toņa, kas veido balansu starp abām krāsām. Lakai ir spīdīgs nobeigums un tā visveiksmīgāk sevi pierādīs, kad tiks klāta divās plānās kārtās.

OFTEN SOFTEN- gaišs persiks. Maigs un juteklisks tonis, kas mazliet sniedz iespaidu, ka ir arī pūkains. Pieklusinātais neona persiku tonis pārstāv nemirstību Ķīnas civilizācijā dēļ persika koka, kas simbolizē mūžīgo dzīvību, gluži tāpat kā kolekcijas Unfreeze stāstā, kad patiesais skaistums nezūd arī pēc skarbās ziemas. Tonis uz maniem šī brīža īpaši īsajiem nagiem izskatās ļoti labi un gaumīgi, tas arī papildina un labā nozīmē izceļ manu roku ādu. Laku nepieciešams klāt divās, ja klājums nav sanācis perfekts, tad trīs plānās lakas kārtās, lai iegūtu izcilu rezultātu.

PINNABLE- neona oranžs. Ja esi noilgojusies pēc spilgtiem toņiem, Pinnable nagu laka būs tas, kas iepriecinās, izcels tavus nagus un apmierinās dvēseli, kas bija tik ļoti izslāpusi pēc spilgtiem toņiem. Neona oranžā krāsa liks tavai roku ādai izskatīties kā tu tikko būtu atgriezusies no ceļojuma. Āda izskatās daudz brūnāka un pustumsā lieks, ka nagi pilnīgi spīd kā atstarotāji. Lai gan pieskaitu sevi pie cilvēku grupas, kuriem patīk dabīgi un piezemēti toņi, tomēr šo toni es noteikti krāsošu, kad garastāvoklis atļaus uzklāt uz nagiem arī kaut ko netipisku savai gaumei. Šai lakai ir spīdīgs nobeigums.

RECHARGED BLUSH- neona sārts. Vai tu nagu lakā vari saskatīt sarkanu, oranžu un rozā toni? Interesanti, jo ilgāk skatos uz šo toni, jo izteiktāk varu ieraudzīt katru krāsu atsevišķi. Moderns tonis, kas izcels tavu personību un vari būt droša, ka kāds tev noteikti pajautās, kāda nagu laka ir uz taviem nagiem.

SAVAGE WINK- elektriski rozā. Lūk! Te arī vaininieks, kas ar savu mežonīgo pamiegšanu ar aci ir pamodinājis pavasari. Košs, Barbie tonis, kas atmodinās ne tikai pavasari, bet arī atsvaidzinās tavus nagu lakas krājumus. Tonis, kas kliedz pēc uzmanības. Ar šī toņa palīdzību tev būs viegli flirtē ar dzīvi. Toņa nobeigums vairāk sliecas uz matētu nevis spīdīgu finishu.

WILD FUCHSIA- aveņu ievārījums. Šis tonis mani ir apbūris personīgi! Neizlasot nosaukumu, tas uzreiz liek domāt par saldenu ogu. Šinī gadījumā aveni. Tonis ir starp klasisku un mežonīgu krāsu, kas mani tik ļoti piesaistīja. Lakas nobeigums ir vairāk matēts, nekā spīdīgs. Šo laku jāklāj divās kārtās, lai iegūtu blīvu pārklājumu, kas nespīd cauri.

UNFREEZE- salds ceriņš. Šis arī ir mans vis-vismīļākais Unfreeze kolekcijas tonis par ko runāju bloga sākumā. Ļoti patīk, kā uz nagiem izskatās maigi, pasteļu rozā un violetas nagu lakas. Rokas izskatās sievišķīgas, koptas un trauslass, bet ne garlaicīgas! Šis tonis ar mani izspēlē jociņus, vienā gaismā nagus redzu vairāk ar rozīgu apakštoni, citā gaismā redzu tos ar ceriņu violeto toni. Lakai ir spīdīgs nobeigums.

MELT DOWN- pelēkas debesis. Ik pa laikam ir jāpiedzīvo pelēkās debesis un dienas, lai no sirds varam novērtēt tos saulainos un skaistos dzīves mirkļus. Zilā krāsa ir cerību un atmodas krāsa, kas simbolizē atmodas brīdi, kad viss atkal ir mierīgi un tu vari sākt visu no jauna. Atceries- nekad nav par vēlu sākt. Lai šis debesu zilais un sapņainais tonis ar spīdīgu nobeigumu ir kā tava iedvesma nebaidīties no jauna sākuma.
Visas lakas klājās vienmērīgi un gludi, platā otiņa ļāva noklāt naga virsmu ar trīs vēzieniem. Ir lakas, kas labi izskatās divās kārtās, tomēr var gadīties, ka kādai lakai būs jāuzliek arī trešais slānis, lai klājums būtu vienmērīgs un profesionāls.
Kurš no toņiem tev iepatikās vislabāk?

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: