TESTĒJAM! Kinetics REBEL HEART 2019 gada svētku kolekcijas nagu lakas

Iedvesmojoši vārdi par jauno “REBEL HEART”  kolekciju no Kinetics- “Dumpinieciskā sirds, kas izlaužas brīvībā! Nav viltotā greznuma, nav pārspīlēti mērķi. Ļauj savai harizmai vaļu kā konfeti lietum līt un spīdēt spoži- kļūstot par tēlu no savas iztēles.

Tavs neatkārtojamais haoss ir reta svētlaime. Notici savai pašas sacerētajai melodijai un esi priekšplāna dejotāja savā dzīvē.

Padari to vērtīgu un neaizmirstamu un pievieno šo krājumu saviem neaizmirstajiem brīžiem. Un atceries- dzīve nav jāņem nopietni!"

REBEL HEART kolekcija mani ir pārsteigusi nesagatavotu. Nagu laku konsistence un klājums ir nevainojams. Gēlveidīgā lakas tekstūra nodrošina to, ka sastāvā esošie spīdumi un gliteri uz nagiem klājas blīvi un bagātīgi. 

445 Unicorn Tears- perfekts lakas raksturojums! Trauslas, zaigojošas, skaistas un sapņainas asaras. Šī nagu laka lieliski izskatīsies un rotās tavus nagus viena pati vai būs lielisks papildinājums  mīļākajai sarkanajai lakai kā virskārta. Laka aiz sevis atstāj gludu reljefu.

446 No Marionette- vai šinī lakā spēj saskatīt leļļu māju, gaisīgus tilla svārkus un cukurvati? Tieši tik salda, romantiska un rotaļīga ir “No Marionette”  laka. Smalkie mirdzumi uz nagiem izskatās kā saldi cukura graudiņi, kurus varētu  pat apēst. Šī laka aiz sevis atstāj grubuļainu nobeigumu, taču to viegli var mainīt lakai pa virsu uzklājot virskārtu.

447 It’s a Mess- lakas klājums rada melnu mistērija. “It’s a mess” lakā labi izceļas sudraba un melnie mirdzumi. Mākslīgajā apgaismojumā ik pa brīdim iemirdzas arī hologrāfiski spīdumi, kas atstaro zaļus, rozā un zilganus spīdumus. Laka kā virskārta labi izskatīsies tieši uz gaišas nagu lakas.  Tā aiz sevis atstāj vidēji grubuļainu nobeigumu.

448 Rebel Heart, manuprāt, ir  veiksmīgākais, sulīgākais, perfektākais Kinetics sarkanais tonis kādu līdz šim esmu lietojusi. Šī laka noteikti ir jāķer ciet pirms tā tiek izpārdota!  Uz nagiem laka izskatās nevainojami! Klājums- pasakains! Tonis- dievīgs! Spīdums- valdzinošs! Gludi un vienmērīgi klājās uz naga virsmas un rada smalka samta auduma izskatu. Ja es varētu izvēlēties kādā krāsā pa manām vēnām plūst asinis, es noteikti izvēlētos Rebel Heart toni.

449 A bit of A Devil laka ir ar brūnu apakštoni, blīvi klājas un sniedz intensīvu rezultātu.  Tā kā lakas pamata bāze ir brūnā krāsā, tad jau vienā lakas kārtā naga virsma tiek iekrāsota ar brūnu toni. Tāpēc šo laku nevarēs izmantot kā virskārtu. Divās lakas kārtās naga virsma ir pilnībā noklāta ar brūnu toni un spīdumiem, ir neiespējami šīm divām kārtām cauri redzēt dabīgo naga krāsu.

450 Let’s make a Mistake laka ir ar tumši violetu apakštoni. Tieši tāds pats princips un lakas raksturojums kā “A bit of A Devil” lakai. Vienīgā atšķirība ir tā, ka “Let’s make a mistake” lakai ir violets nevis brūns apakštonis. Abas lakas sniedz vienādu klājumu un salīdzinoši gludu reljefa nobeigumu.

451 Rare Bliss. Arī šī nagu laka vienā kārtā sniedz nagam zilganu bāzes toni, divās kārtās var iegūt intensīvu klājumu, kuram nespīd cauri dabīgais nags. Laka lieliski izskatās uz nagiem un būs fifīgs aksesuārs tavam svētku koptēlam. Rokas mirdzēs un vizuļos kā zilas kristāla bumbiņas. 

452 Whatever, Blue- šis ir tālu no “Whatever”! Es ticu, ka pie “Whatever, Blue” toņa izstrādes tika ieguldīts ļoti ilgas laiks, lai to padarītu tik perfektu kāds tas ir šodien! Unikāls tonis, kurš lieliski klājas un labi izskatās uz naga virsmas.  Pietiek ar vienu lakas kārtu, lai iegūtu nevainojamu, gludu un elegantu klājumu.

 

Esmu ļoti priecīga par REBEL HEART  kolekciju, visi toņi un laku nobeigumi ir pārdomāti, interesanti un unikāli. Lakas tik dažādas un variējamas. Citas lakas pēc sevis atstāj reljafainu nobeigumu, citas atkal gludu un slidenu klājumu. Atsevišķas lakas var lietot kā virskārtas kombinējot ar mājās jau esošajām lakām, savukārt citas nagu lakas atkal ir pietiekamas un izskatās labi arī vienas pašas.

Lai lakas uz nagiem turētos pēc iespēja ilgāk, lieto Kinetics SolarGel virskārtu.

 

Kurš no jaunajiem toņiem visvairāk uzrunāja tieši Tevi?

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
rardUpser 2019-10-28 00:22:32
hi :) bross :)