JAUNUMS: SMARŽŪDENS GUCCI FLORA GORGEOUS GARDENIA

“Katrs aromāts ir kā jauns atklājums, un tieši ziedi simbolizē nebeidzamas iespējas. Ir patīkami puķu pušķī sasmaržot dažādas ziedu notis – šoreiz tā ir neparastā, jutekliskā un spēcīgā gardēnijas smarža. Tikpat liels prieks man bija strādāt pie šīs smaržu kampaņas un radīt sirreālu un apburošu pasauli ap Mailiju Sairusu, panākot rotaļīgu kontrastu starp šo roķīgo mākslinieci un ziedu aromātu,” stāsta Alesandro Mihele.

 

Nonāc līksmajā fantāziju pasaulē ar Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržām!

Gucci Flora Gorgeous Gardenia jaunā versija – kārdinošs ziedu aromāts ar izsmalcināti saldu raksturu – nāca klajā 2021. gada augustā vienlaikus ar #FloraFantasy kampaņu, kuras zvaigzne ir dziedātāja, dziesmu autore, vairāku platīna disku īpašniece un inovatore Mailija Sairusa.

Fantastiskajai smaržu pasaulei iedvesma gūta no japāņu animācijas žanra anime, un dzīvespriecīgā sapņainā ainava veidota piemīlīgajā kavaiji (kawaii) stilā, kur dominē pārmērības. Kā īsta savas paaudzes pārstāve, Mailija Sairusa iestājas par pašizpausmi, optimismu un patiesumu.

Ziedu un pūkainu mīļdzīvnieku piepildītajā fantāzijas ainā priekšplānā izvirzās Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržas, perfekti iemiesojot Mailijas dzīvesprieku un kļūstot par simbolisku ziedu aromātu visām brīvdomātājām.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržas, dienasgaismu ieraugot gadā, kad modesnams atzīmē savu simtgadi, lepojas ar jaunas formas pudelīti, kuras sārtais lakojums ar atpazīstamo ziedu rakstu ir pārveidots atbilstoši Alesandro Miheles iecerei.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržūdens

Jaunais Gucci Flora Gorgeous Gardenia aromāts ir radīts kā smaržūdens, kurā smaržvielu koncentrācija ir lielāka nekā oriģinālajā tualetes ūdenī. Dzīvespriecīgās ziedu kompozīcijas pamatā ir gardēnijas smarža – šī zieda krāšņums tiek apbrīnots jau izsenis, un klīst nostāsti, ka tas ticis izmantots dažādos eliksīros un burvju dzirās. Iedvesmojoties no šīm leģendām un ziedam piedēvētā mistiskā spēka, brīnišķīgā baltās gardēnijas nots ir apvienota ar saulaino lielziedu jasmīna ekstraktu.

Mūsdienīgo ziedu kompozīciju ievada līksmais bumbieru ziedu akords, aicinot aromāta lietotājas ļauties prieka uzplūdam, savukārt brūnā cukura akords smaržu pavedienā atstāj tik tikko jaušamu saldenumu.

Pudelīte un kastīte

Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržas ir iepildītas atšķirīgā slaidā pudelītē. Lakotais sārtais stikls un spīdīgais apzeltītais vāciņš padara pudelīti par īstu greznumlietu. Vērā ņemams papildinājums pudelītes noformējumā ir modesnamam raksturīgais Flora motīvs – ziedu raksts, kas veidots ar jaunu dizainu pēc Alesandro Miheles idejas. Šis raksts ieņem nozīmīgu vietu zīmola identitātē – krāsainos ziedus 1966. gadā pēc Gucci pasūtījuma uzgleznoja mākslinieks Vitorio Akornero.

Smaržu pudelīte un kastīte ir bagātīgi izdaiļotas ar dažādām šī raksta versijām, atainojot daudzveidīgo augu pasauli. Pati smaržu kastīte ir darināta no izsmalcināta rievota papīra.

Reklāma

“Darbā pie Flora Gorgeous Gardenia smaržu reklāmas kampaņas lielākais izaicinājums bija radīt negaidītu interpretāciju par ziedu pasauli. Iedvesma nāca no Mailijas Sairusas – šīs mākslinieces garā vienlīdz stipri izpaužas gan rokenrols, gan eklektika… Jo kurš gan teicis, ka rokenrola cienītājs nevar vienlaikus dzīvot arī ziedu pasaulē un paust tās vēstījumu?” skaidro Alesandro Mihele.

Petras Kolinsas režisētais un filmētais #FloraFantasy reklāmas klips ved ceļojumā pa sīrupsārtu pasauli ar japāņu anime iedvesmotiem elementiem un dažnedažādām atsaucēm uz popkultūru. Stāsta galvenā varone ir māksliniece, aktrise, inovatore un filantrope Mailija Sairusa, kurai līdzās dzīvo nevainojami safrizēti balti pūdeļi un pūkaini Persijas kaķi. Iegājusi mājā, ap kuru ir baltu mietiņu žogs un rūpīgi koptas puķu dobes, viņa traucas samīļot dzīvniekus dārzā un pēcāk patveras pludmalē, lai uzspēlētu savu elektrisko ģitāru. Cildinot kādreizējos roka elkus un vienlaikus dzīvojot mūsdienās, Mailija lieliski pārstāv paaudzi, kurai ir svarīgs patiesums un pašizpausme. Sārtās nokrāsās un pasteļtoņos ieturētās ainas uzbur klipa sirreālo noskaņu un ierauj skatītāju anime sapnī – fantāzijas ziedu valstībā, no reālās pasaules aiznesot uz pavisam citu dimensiju. Mailija pārtop par zīmētu tēlu, un skatītājs nonāk tēlainā pasaulē, kur atdzīvojas daba. Mailija atgūst savu īsto izskatu, kad priekšplānā starp krāsainajiem ziediem izvirzās Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržu pudelīte.

#FloraFantasy

Tev varētu patikt arī 

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU