Jaunums Collistar Vitamin C+ līnija!

KĀDĒĻ IR SVARĪGI SEVI PASARGĀT NO OKSIDĀCIJAS

Mūsu āda sāk novecot aptuveni 25 gadu vecumā. Šūnu oksidācija ir viens no galvenajiem ādas novecošanas cēloņiem, un to izraisa eksogēni un endogēni faktori, piemēram, UV starojums, smēķēšana, nepareizs uzturs, piesārņojums un smogs utt. Tas notiek, ja ādas šūnu līmenī ir pārāk daudz brīvo radikāļu , kas izraisa ķēdes reakciju, kas var neatgriezeniski mainīt ādas bioķīmiju, parādoties smalkām līnijām, tumšiem plankumiem, blāvai sejas krāsai un grumbām.

 

ASKORBĪNSKĀBES FUNKCIJA

Askorbīnskābei, kas labāk pazīstama kā C vitamīns, ir būtiska loma organismā, pateicoties tās nozīmīgajai antioksidantu iedarbībai: tā atbalsta imūnsistēmu un aizsargā šūnu DNS no oksidatīvā stresa. C vitamīns palīdz uzturēt ādu veselīgu un skaistu. Tās antioksidantu jauda aizsargā ādu no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes, nomāc ķīmiskās reakcijas, kas padara ādu nevienmērīgu (melanoģenēze), tai piemīt efektīva pretiekaisuma iedarbība, un tā izraisa kolagēna ražošanu, kas ir galvenais saistaudu proteīns . Cilvēka organisms nespēj sintezēt vai uzglabāt C vitamīnu, tāpēc ir svarīgi, ka tas tiek uzņemts ārēji, izmantojot pareizu uzturu, uztura bagātinātājus un speciāli tam paredzētas kosmētikas produktu formulas.

Noteiktos apstākļos askorbīnskābe ir ļoti nestabila molekula: tā reaģē un tās īpašības tiek novājinātas, kad tā tiek pakļauta gaismai un skābeklim. Ūdens vidē tā noārdās un kļūst mazāk efektīva. Tās ķīmiskā uzbūves padara to ne tik  ideālu, lai uzsūktos ādā. Molekula mēdz oksidēties un kļūt neaktīva: tās ātrās noārdīšanās dēļ to ir grūti izmantot kosmētikas līdzekļos, un tā būs mazāk efektīva.

 

C VITAMĪNS: “C” PRIEKŠ COLLISTAR

Collistar ir izvēlējies ūdenī šķīstošu nākamās paaudzes C vitamīna atvasinājumu, etilaskorbīnskābi, kas ir ļoti stabils salīdzinājumā ar vienkāršo askorbīnskābi kā pirms produkta atvēršanas, tā arī lietošanas laikā, kad tas pakāpeniski izdalās audos. Tam ir ievērojamas iespiešanās un biopieejamības īpašības. Koncentrācija ir rūpīgi kalibrēta, lai nodrošinātu, ka produkti ir efektīvi un nodrošina maksimālu ādas panesamību.Collistar radītās produktu formulas ir ideāli piemērotas, lai novērstu novecošanās pazīmes, vai gadījumos, kad āda izskatās blāva, nogurusi un tai trūkst tonis.

Ar aktīvo sastāvdaļu palīdzību, kas izvēlētas noteiktai iedarbībai un redzamiem rezultātiem, produkti atdzīvina blāvu sejas ādu, aizsargā pret oksidatīvo stresu, neitralizē brīvos radikāļus, stimulē kolagēna veidošanos un novērš novecošanās pazīmes, padarot sejas ādu starojošu un tās toni vienmērīgāku. Pakāpeniska C vitamīna izdalīšanās , kas tiek izmantota Collistar īpašajos produktos, padara tos ārkārtīgi efektīvus un piemērotus visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgu ādu.

EFEKTĪVS LIETOJOT ATSEVIŠĶI, JAUDĪGĀKS LIETOJOT KOPĀ

Collistar Vitamin C Pure Actives produkti ir ideāls papildinājums jūsu skaistumkopšanas rutīnai, neatkarīgi no jūsu vecuma, ja vēlaties redzēt pamanāmus īstermiņa un ilgtermiņa rezultātus. Produkti pilienu un krēma veidā ir efektīvi katrs pats par sevi, taču iedarbība ir jaudīgāka, ja tos lieto kopā.

PURE ACTIVES, REVOLŪCIJAS ĀDAS KOPŠANAS JOMĀ

Collistar’s Pure Actives klāsts tika palaists tirdzniecībā 2013. gadā, un gadu gaitā franšīze - kas sastāv no produktiem, kas satur hialuronskābi, glikolskābi, kolagēnu un elastīnu - ir kļuvusi par tirgus līderi ādas kopšanas segmentā. Collistar izpētes rezultātā, radīta Pure Actives produktu līnija, sastāv no atlasītām, ādai draudzīgām aktīvām sastāvdaļām, kuras ir nozīmīgas, lai saglabātu ādu veselīgu un skaistu. Pieejamas tīrā formā un optimālā koncentrācijā, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti, mērķtiecīgu iedarbību un augstu drošības līmeni . Visus līnijas produktus var izmantot atsevišķi vai lietot kopā, dažādās kombinācijās, lai izveidotu personalizētu programmu ar uzlabotu rezultātu.

PERSONIZĒTA PROGRAMMA JŪSU ĀDAI

Par cik Pure Actives īpašie produkti ir absolūti daudzpusēji, tad tos var apvienot savā starpā, lai izveidotu personalizētu ādas kopšanas procedūru, atkarībā no jūsu ādas prasībām: pilnīga un pielāgota “ādas kopšanas programma”.

Izveidojiet savu skaistumkopšanas plānu, pamatojoties uz visnepieciešamākajām sastāvdaļām priekš jūsu ādas, un apžilbiniet ar perfektu sejas krāsu.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU