Jaunais Armani SI PASSIONE INTENSE aromāts

Sì ir kas vairāk nekā aromāts; tā ir gan filozofija, gan veltījums mūsdienu sievišķībai. Sākotnēji Sì būtība tika iepazīstināta 2013. gadā kopā ar SÌ EAU DE PARFUM, Sì aromāts ir mūžīgs, taču mūsdienīgs, un tas maina noteikumus, kas jāievēro dzīvei, kuru vada aizrautība.

Pēc SÌ PASSIONE izlaišanas 2018. gadā Giorgio Armani 2020. gadu atklāj  ar arvien vibrējošāku ikoniskās sievišķīgās smaržas interpretāciju: SÌ PASSIONE INTENSE.

JUTEKLISKO ZIEDU VIBRĀCIJA

SÌ PASSIONE INTENSE ir bagātīgs, tomēr neaizmirstami elegants, intensīvs ziedu aromāts, ko pastiprina dinamiskas, koksnes un muskusa notis.

Parfimēra Julie Massé (MANE) radītā aromāta kodols koncentrējas uz sensāciju, iemūžinot gaisotni, kas radīta, piedzīvojot patiesu aizraušanos. Ikoniskā Sì raksturīgajās augšējās notīs  jūtamais upeņu nektārs apvienojas ar arvien izteiktāku absolūtā jasmīna aromāta,  Superinfusion un rozes aromāta notīm. Tas rada sīvu un spēcīgu dabisko enerģiju, ko pastiprina ciedra koks un baltās muskusa notis, kuru intensitāti vēl pastiprina Pačūlijas esence un vaniļas ekstrakts.

Šī ir oda vibrējošai sievišķībai, SÌ PASSIONE INTENSE patiesi svin kontrastu un divdabīgumu starp ziedu  izsmalcinātību un aizraušanās intensitāti.

SÌ PASSIONE INTENSE aromātā izmantotā vaniļa tiek iegūta Loky Manambato aizsargātajā teritorijā Madagaskarā sadarbībā ar vietējo NVO, kas ir viena no Giorgio Armani iniciatīvām, kas veicina sociālās atbildības programmu ‘Solidarity Sourcing’. Mērķis ir nodrošināt galveno sastāvdaļu ētisku iegūšanu un dot ieguldījumu lauksaimniecības kopienu ekonomiskā atbalstīšanā. Tas ir saskaņā ar Giorgio Armani galvenajām vērtībā, pievēršot uzmanību detaļām, dabisko materiālu izvēlei un cieņai pret dabu.

SARKANĀS KRĀSAS SPĒKS

Ikoniskās Sì pudelītes atšķirīgais dizains ir strukturēts, tomēr vienkāršs, tās forma nav īsti kvadrātaina un nav īsti noapaļota, un tieši tāpēc tā ir veltījums sievišķajai izturībai. Paužot intensitāti, lai iegūtu arvien pievilcīgāku un saistošāku izskatu, SÌ PASSIONE pudele pirmo reizi ir redzama gan ar iekšējo, gan ārējo sarkano laku.

Pēc Giorgio Armani vārdiem, “intensitātei nav jābūt tumšai. Intensitāte ir kustība veidošanā, nepārtraukta vibrācija. ”

Spēlējoties starp spēku un vieglumu, pudelītes dizainā ir apvienota sarkanā lakotā stikla intensitāte, vāciņa dziļais melnais blīvums un zelta gredzens, kas perfekti harmoniski savelk kaklu.

SIEVIETES ATBALSS

Kopš 2013.gada Sì seja ir  Kinoakadēmijas balvu ieguvusī talantīgā aktrise Keita Blanšeta. Keita opā ar ķīniešu aktrisi Zhong Chuxi un starptautiskajām modelēm Saru Sampaio un Adwoa Aboah turpina iemiesot Sì sievišķību un atspoguļo visas Sì sievietes šķautnes.

Kampaņā, kas iepazīstina ar SÌ PASSIONE INTENSE, visas četras sievietes izjūt juteklisko un kontrastējošo vibrāciju, kas ir šis jaunais aromāts.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/