EISENBERG SUBLIME TAN - SAUĻOŠANĀS LĪDZEKĻI SKAISTAI ĀDAI

EISENBERG ir radījis SUBLIME TAN - pretnovecošanās sauļošanās līniju, kas saglabā ādas jauneklīgumu, saņemot no saules tikai labāko.

Produktu galvenā sastāvdaļa, ekskluzīvā un EISENBERG patentētā Trio-Molecular® Formula, kas atjauno, aktivizē un apgādā ar skābekli. Tā palīdz iegūt ātrāku, vienmērīgāku un mirdzošāku iedegumu, lai āda būtu vienkārši izcila.  Formula darbojas sinerģijā ar premium klases sastāvdaļām un jaunās paaudzes filtriem, kas aizkavē eritēmu, un nodrošina optimālu aizsardzību pret UVA un UVB stariem.

EISENBERG par galveno Sublime Tan līnijas sastāvdaļu ir izvēlējies Ēdelveisa ekstraktu. Ēdelveiss ir ne tikai Alpu kalnu simbols - tas kļuvis populārs ar savu skaistumu, retumu un interesantajām īpašībām kā iedarbīgs antioksidants. Ēdelveisa ekstrakta augstā flavonoīdu koncentrācija padara to par spēcīgu antioksidantu, kas efektīvi cīnās ar saules staru izraisīto šūnu oksidāciju.

Līnija Sublime Tan piedāvā izcilu sauļošanās aizsardzību drošam iedegumam:

  • Jaunās paaudzes UVB/UVA filtri, lai aizsargātu ādu no saules stariem, aizkavētu pārsauļošanos un ādas priekšlaicīgu novecošanos
  • Minimālais kritiskā viļņa garums nosedz UV spektru, lai sniegtu ādai drošāku aizsardzību
  • Visi mūsu SPF produkti ir izstrādāti, lai iegūtu augstāko rezultātu PA testos, kas atbilst 3 PLUS saskaņā ar Japānas tiesību aktiem, kas uzskatāmi par vissarežģītākajiem un striktākajiem pasaulē attiecībā uz patērētāju aizsardzību.

Mēs ♥️  Sublime Tan, jo:

  • Tekstūras nav lipīgas
  • Līdzekļiem piemīt juteklisks un atkarību veicinošs aromāts
  • Mitrinoša un pretnovecošanās iedarbība
  • Augsto tehnoloģiju sauļošanās līdzekļi

EISENBERG - dabas iedvesmoti augsto tehnoloģiju ādas kopšanas līdzekļi skaistai ādai

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: