BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Veiksmīgs Jaunais gads kopā ar SMASHBOX

Šajā blogā tiks apskatīti 6 SMASHBOX zīmola produkti un izveidoti 4 dažādi grimi jaunajam gadam

1)SMASHBOX L.A. COVER SHOT EYE PALETTE

(Acu ēnu palete)

2)SMASHBOX CAMERA READY POWDER FOUNDATION BRUSH

(Ota pūderim un tonālajam krēmam)

3)+4) SMASHBOX STUDIO STASH : FACE & EYE PRIMER

(Bāzes sejai un acīm)

5)+6) SMASHBOX DEFINE & LINE LASH SET

(laineris un skropstu tuša)

SMASHBOX L.A. COVER SHOT EYE PALETTE

Šajā acu ēnu paletē ir skaisti un ļoti pigmentēti 16 toņi, kuri iedvesmoti no Losandželosas okeānu skatiem, saulrietiem un ielām. Paletē ir 9 matētas un 7 spīdīgās krāsas. Pozitīvs bonuss paletei ir tāds, ka komplektā nāk pilna izmēra melns acu zīmulis!

Jaunais gads un tā sākums šoreiz tiks sagaidīts mājās, tāpēc tas ir īstais laiks eksperimentēt. Iepazīsties ar četriem dažādiem acu grimiem, kas veidoti četrās daļās - tāpat kā izveidota palete.

Krāsains un spilgts grims- krāsainam un spilgtam Jaunajam gadam!

Šis grims tika izveidots izmantojot pirmā kvadāta 4 krāsas. Ielocē izpludināju spilgti oranžo krāsu - #SUNSET, ārējā kaktiņa izmantoju violeto toni- BEST COAST, un atlikušo plakstiņu noklāju ar zilo toni- WESTSIDER. Iekšējā kaktiņā klāju gaiši bēšo spīdīgo toni- VENICE PEACH. Apakšējo ūdenslīniju noklāju ar melno acu zīmuli, kas bija komplektā.

Zeltainais smokey eye- bagātīgam Jaunajam gadam!

Šis grims izveidots izmantojot otrā kvadrāta 4 krāsas. Ielocē klāju un izpludināju sarkanīgo toni- THERE’S VALET. Pārējo plakstiņu noklāju ar bēšo toni- ALMOND un pāri bēšajam tonim tieši vidū klāju zelta spīdumu- DROP TOP. Iekšējā kaktiņā un zem uzacs klāju gaišo krēma toni-VANILLA. Gar augšējo un apakšējo skropstu līniju klāju melno acu zīmuli. Papildus apakšējo plakstiņu pludināju ar bēšo toni.

Spīdīgais vakara grims- spožam un mirdzošam Jaunajam gadam

Šis grims izveidots izmantojot trešā kvadrāta 4 krāsas. Ielocē un ārējā kaktiņā pludiāju tumši brūno krāsu- JAVA. Vidu noklāju ar rozā spīdīgo toni- ROSE BOWLER, bet acs sākuma daļā klāju matēto krēmkrāsu- NECTAR. Akcentam visu apakšējo plakstiņu noklāju ar bronzas spīdīgo toni- CANYON COPPER.

Grims ar akcentu- pārsteigumu pilnam Jaunajam gadam!

Šis grims veidots ar ceturtā kvadrāta 4 krāsām. Virs ieloces izveidoju jaunu ieloces formu ar violei spīdīgo toni- EASTSIDER. Nedaudz uz augšu un uz lejo to pludināju ar matēti pelēko toni- HANG. Visu pāŗējo plakstiņu noklāju ar sudraba mirdumu- PLATINUM. Iekšējo aktiņu un daļu zem uzacs izgaismoju ar mirdzošo- DECO. Apakšējo plakstiņu noklāju arī ar mirdzoši violeto toni.

Vēlos pieminēt, ka visos grimos izmantoju neitrālu nude lūpukrāsu, lai uzsvars būtu uz acīm!

  SMASHBOX CAMERA READY POWDE R FOUNDATION BRUSH

Paskatoties uz otu attēlā redzams, ka tā sastāv no divu veidu sariņiem, tāpēc šī otiņa dara reizē divas lietas: 1) Ciešie, biezie brūnie sariņi otas vidū veido sedzamību. 2) Ārējie baltie sariņi izpludina produktu.

Padoms- ja vēlies produktu uzklāt sedzošāk, turi otu tuvāk sariņiem, bet ja gribi, lai produkts uzklājas caurspīdīgāk, turi otiņu tuvāk ārējam galam.

SMASHBOX STUDIO STASH : FACE &  EYE PRIMER

Komplektā ietilpst 2 produkti-

  1. SMASHBOX PHOTO FINISH PRIMERIZER PRIMER + MOISTURIZER IN 1. Bāze+ mitrinošs fluīds sejas ādai divi vienā. Sastāvā ir hialorskābe, kas nodrošinās mitrināšanu 24 stundas un sagatavos ādu, lai uzklātu grimu. Mazinās sausos pleķus un izlīdzinās grumbiņas, kuras radušās dehidratācijas rezultātā. Šī bāze ir bezkrāsaina, ļoti viegla un iesūcas ādā ātri, nepadara seju lipīgu.

 

  1. SMASHBOX PHOTO FINISH 24 HOUR SHADOW PRIMER.  Acu ēnu bāze. Šis produkts izlīdzina plakstiņu un sagatavo to ēnām, lai tās uz plakstiņa klātos viegli, turētos ilgi, neiesētos ielocē un neķēpātos. Šī bāze ir sviedru un mitruma izturīga. Uz plakstiņa to klāj plānā kārtiņā un pagaida 30 sekundes pirms tiek klātas ēnas.

SMASHBOX DEFINE & LINE LASH SET

  1. SMASHBOX SUPER FAN MASCARA. Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša. Šī tuša ir ne tikai kuplinoša un pagarinoša, bet arī atliecoša. Tušai ir ilga noturība- 12 stundas, kuru laikā skropstas nesalips un neizplūdīs. Uzklājot produktu ir ērti, ka birstīte ir neliela izmēra.

 

  1. SMASHBOX ALWAYS ON LIQUID LINER 24-HOUR PRECISION EYE LINER. Acu laineris. Šis produkts ir ar 24 stundu noturību un ūdensizturīgs. Liels pluss ir ļoti smalkais galiņš ar kuru ir ļoti viegli uzvilkt smalku līniju. Šis laineris izmantots pirmajam un trešajam acu grimam.

Douglas vēlas pateikties skaistumkopšanas speciālistei Agatei Annai Auziņai par produktu testēšanu un vērtīgajiem ieteikumiem! Lai sekotu līdzi Agates burvīgajiem darbiem, meklē Instagram @agates.skaistumkopsana !

 

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: