TESTĒJAM! WHISPER 2019 Rudens kolekciju

Kinetics atkal priecē ar izsmalcinātiem, šoreiz jau ar rudenīgiem un piestādinātiem toņiem. Jaunā kolekcija sastāv no astoņiem toņiem, sākot no maigi bēša, beidzot ar dziļi violeto- katra gaumei un sajūtām.

Mild Flaws tonis ir radies iedvesmojoties no kokvilnas, vilnas un kaltētiem ziediem.  Tas labi klājas uz nagiem un izskatās izcili divās lakas kārtās. Tonis sniedz maigas un omulīgas sajūtas to nēsājot, tas neliekas vēss un drēgns priekš gaidāmās aukstās rudens sezonas.

Holy Smokes ir universāls, īpašs un noslēpumains tonis, kas rotājas gluži kā pērle. Pērļu efektu izcili var redzēt lakas trauciņā, savukārt  uz naga virsmas tas parādās tikai spožā apgaismojumā, kas liek ne tikai tev brīnīties par šo efektu, bet arī apkārtējiem, kuri to pamana.

Faith Reflection tonis, kurš greznojas visuma krāsā. Dziļš un mistisks. Lieliski izskatās uz naga virsmas, būs piemērots gan īsiem, gan gariem nagiem. Vienā brīdi tonis parāda zilo nokrāsu, otrā brīdī nagu padara pilnīgi melnu, citā atkal sapņaini violetu, gluži kā visums. Šo laku var uzklāt uz naga arī vienā kārtā un tas izskatīsies nevainojami.

Tender Momories ir viens no maniem mīļākajiem rudens toņiem. Tas iet klāt pie jebkura adījuma un tumša toņa apģērba, kas ļoti raksturīgs rudenim. Glamūrigs tonis, kurš labi klājas uz naga virsmas. Šo toni var nosaukt par rudens klasiku, jo tas vienmēr atgriežas modē un ir aktuāls tieši šai sezonai. Manuprāt, tonis ir ļoti spēcīgs un spēs pacelt jebkuras sievietes pašapziņu.

Serene Doubts ir viena no sarkanā toņa variācijām. Tā nav pilnībā sarkana, tā ir koķeta un jauneklīgāka toņa sarkanā krāsa. Nemainīgi- laka brīnišķīgi klājas un slīd pāri naga virsmai. Šķidrā konsistence laku ļauj uzklāt plānā kārtiņā. Šādā veidā tā ātri nožūst un jau pēc īsa brīža var klāt otro lakas kārtu, kas piešķirs intensīvo un sulīgo toni, kāds atrodas stikla trauciņā. Kinetics un šis konkrētais tonis mūs mudina būt aktīvām, atstāt malā rāmumu un piesardzību- riskēt un baudīt dzīvi, nebaidoties par sekām.

Morning mist ir precīzs šī toņa raksturojums. Dūmakains, mazliet vēss un dziļš tonis, kurš rada noslēpumainas sajūtas. Varu tikai priecāties par Kinetics nosaukumiem un cik tie labi raksturo katru toni no pusvārda.

 

Whisper. Burgundijs. Šīs kolekcijas personīgais favorīts. Tik sulīgs, spīdīgs un gaumīgs. Uzlakojot šo nagu laka, rokas un to āda izskatās sakopta, maiga un tīra. Šīs ir ļoti pateicīgs tonis, kas liek rokām izskatīties kā no porcelāna.

Absolute catch- absolūts randiņu “must have”. Koķets, vilinošs… tomēr noslēpumains. Arī šī ir klasiski sarkanā toņa viena no variācijām, kas piešķir tēlam jau citas sajūtas. Katram sarkanajam tonim savas emocijas arī Absolute catch!

Kinetics ir viegli lietojamas lakas, to ideāli formulētā konsistence atvieglo nagu lakošanas procesu. Ja laka tiek klāta plānās kārtiņās, tā nožūst ātri un bez problēmām. Lai laka uz nagiem noturētos ilgāku laiku ir jālieto Kinetics virskārta. Ja naga virsmai ir problēmas, piemēram, tie ir grubuļaini, būtu vēlams izmantot nagu bāzi, kas atbilst tava naga vajadzībām, lai sagatavotu pēc iespējas ideālāku bāzi krāsaino nagu laku uzklāšanai.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: