Tikai e-veikalā! Douglas Adventes kalendārs! ESTEE LAUDER 20% atlaide. 

Kods: ESTEE20

Testējam REVOX Plex matu kopšanas produktus

REVOX Plex ir matu atjaunošanas komplekts, kura sastāvā ir 5 dažādi produkti, kas, kā atzīst pats ražotājs, efektu sniegs gan lietoti kopā, gan arī atsevišķi.

Ikkatrs produkts ir piemērots visiem matu tipiem, un tie radīti, lai atjaunotu un mitrinātu bojātus matus, kā arī aizsargātu tos pret UV starojumu, karstumu un dažādiem ārējiem mehāniskiem faktoriem. Salīdzinot ar profesionālajiem matu kopšanas līdzekļiem, šis matu atjaunošanas komplekts cenas ziņā, ir ļoti demokrātisks un sniedz nebūt ne sliktāku rezultātu, tāpēc produkti būs labs ieguldījums savu matu veselībā.

Matu struktūras uzlabojošā maska Revox Plex Hair Perfecting Treatment Step 3

 

Jāsāk ar to, ka maska pirms ieklāšanas prasa matu sagatavošanu - tiem jābūt mitriem, ar dvieli nosusinātiem. Un matu maskai jāļauj iedarboties 15-20 minūtes, tāpēc šī produkta lietošanā jārēķinās ar zināmām laika rezervēm. Vai ir tā vērts?! Jā, mati kļūst veselīgāki un spēcīgāki, taču jāņem vērā, ka redzamam un jūtamam efektam būs vajadzīgas vairākas maskas lietošanas reizes. Lokainu un spurainu matu īpašnieces, lietojot šo masku, pamanīs, ka mati kļūst gludāki un uzlabojas kopējā matu tekstūra. Maska vizuāli un konsistences ziņā ir teju tāda pati kā kondicionieris vai balzams, taču tā atšķiras ar sastāvā esošajam dabiskajām eļļām, kas matu piepilda no iekšienes. Jāpiebilst, ka arī šī maska, tāpat kā pārējie šīs Revox atjaunojošās sistēmas produkti, ir piemēroti visiem matu tipiem, tāpēc nevarēsi nošaut greizi, cenšoties saprast, vai produkts ir piemērots tieši tev.

Šampūns Revox Plex Bond Care Shampoo Step 4

Šo šampūnu arī noteikti var dēvēt par universālo kareivi, jo tas piemērots visiem matu tipiem un mitrinās kā balinātus un krāsotus matus, tā arī cirtainus, bojātus un sausus matus.

Vizuālus un taustāmus matu uzlabojumus jutu pēc trešās šampūna lietošanas reizes - tie kļuva spīdīgāki un stiprāki. Pamanīju mazāk sašķēlušos matu galus.

Vienlaikus jāpiebilst, ka, lietojot šo šampūnu komplektā ar pārējiem Revox Plex sistēmas produktiem, vēlētos, lai tajos būtu padomāts arī par sastāvu, kas atvieglotu matu ķemmēšanu, kas tieši pēc šo produktu lietošanas bija nedaudz laikietilpīgāks process nekā ierasts.

Matu krēms Revox Plex Bond Smoothing Creme Step 6

Matu krēmu var klāt gan mitros matos pirms ieveidošanas, gan sausos matos, lai atsvaidzinātu to sakārtojumu. Uzreiz gan jāsaka, ka ar produkta daudzumu jābūt visai pieticīgam - pārlieku daudz ielikts matos tas tos padarīs taukainus un smagnējus.

To noteikti nevajadzētu uzklāt pie matu saknēm.

Pēc pilnas šīs matu produktu sērijas lietošanas, tostarp krēma, ir sajūta kā pēc friziera apmeklējuma, jo mati ir palutināti ar visu tiem nepieciešamo, ievērojami gludāki un atjaunoti.

Kondicionieris Revox Plex Bond Care Conditioner Step 5

 

Kondicionieris, tāpat kā šampūns, būs piemērots dažādu matu tipu īpašniecēm. Tam piemīt matu atjaunojošas, barojošas, mitrinošas, mīkstinošas un nogludinošas īpašības. Tas darbojas, lai dziļi mitrinātu un barotu matu šķiedras un rūpīgi atjaunotu bojātus, krāsotus matus. Lai arī pēc pirmās lietošanas reizes, ļoti izteiktas matu stāvokļa izmaiņas nebija pamanāmas, pēc vairākām kondicioniera izmēģināšanas reizēm tas mainījās - mati bija kļuvuši spīdīgāki, mazāk spuraini un arī vieglāk savaldāmi, tāpēc produktu jo īpaši varu rekomendēt lokainu matu īpašniecēm. 

Matu eļļa Revox Plex Bond Repairing Oil Step 7

Pirmais iespaids par šo matu eļļu ir tās vieglā konsistence. To patīkami ieklāt matos un redzēt, ka mati nepaliek smagnēji arī tad, ja produktu ir sanācis paņemt nedaudz vairāk kā rekomendētos 1-3 pilienus.

Eļļa palīdz nogludināt spurainos matu galus, radot sakoptu izskatu. Jāuzteic produkta iepakojums un to, ka eļļu iespējams ērti dozēt ar pipeti, tādejādi izvēloties matu garumam un biezumam atbilstošu produkta daudzumu. Eļļai ir patīkama un vienlaikus neuzkrītoša smarža.

 Vairāk par REVOX produktiem lasi ŠEIT

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!