BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

MIKROADATU TERAPIJA

Iespējams, vien izdzirdot vārdu “adatas”, daudzus no mums pārņem satraukums, taču šoreiz satraukumam nav pamata. Mikroadatu terapija (angliski microneedling) ir daudzpusīga ārstēšana, kas ir plaši izplatīta skaistumkopšanā un sniedz plašas priekšrocības ādas kopšanā. Pastāstīsim vairāk par šo brīnumaini efektīvo ādas kopšanas metodi, kuru vari veikt arī pati savās mājās.

METODES BŪTĪBA

Veicot mikroadatu terapiju skaistumkopšanas salonā vai darot to mājās, princips saglabājas. Šo terapiju veic ar mezorolleri – masāžas rullīti ar mikroadatām, kas ādā veido neredzamus bojājumus - mikroskopiskus kanālus. Caurdurot ādu, ķermenis šos mikroskopiskos kanālus uztver kā ādas bojājumu un aktivizē aizsargmehānismu. Tas liek ķermenim stimulēt pašatjaunošanos un ražot kolagēnu, lai sadziedētu ādas bojājumus. Papildus kolagēna ražošana veicina ādas elastību, kā arī samazina smalkās līnijas un grumbas.

IZCELSME

Terapijas metodi, kuru šodien veic ar mikroadatām, pirmo reizi izmantoja amerikāņu ārsts Desmonds Fernandes pirms 25 gadiem Filadelfijā, lai ārstētu rētas un mazinātu grumbas. Taču ārstniecības metode ar mikrobojājumiem ādā, tika praktizēta vēl senāk. Vācu dermatologs Ernsts Kromayers šo metodi izmantoja hiperpigmentācijas, dzimumzīmju un rētu ārstēšanā. Daži arī uzskata, ka mikroadatu terapija ir saistīta ar seno ķīniešu praksi – akupunktūru.

IEGUVUMI

Viens no galvenajiem mikroadatu terapijas ieguvumiem ir tas, ka šī metode stimulē ādas kolagēna ražošanu. Kolagēns ir vitāli svarīgs, lai āda izskatītos jauna, būtu gluda, maiga un elastīga. Ar vecumu ķermeņa saražotais kolagēna daudzums var samazināties, tāpēc, stimulējot ādu ar mikrodatām, jūs palīdzat ķermenim atjaunot nepieciešamo kolagēna līmeni.

foto: lifeanddiy.com/microneedling-before-afters-3-treatments-so-far/

Mikroadatu terapija ir efektīvs līdzeklis rētu, smalku līniju, grumbu, striju un hiperpigmentācijas mazināšanai. To var izmantot arī vispārējai ādas atjaunošanai, lai iegūtu veselīgāku un mirdzošāku ādu. Procedūru ir iespējams veikt visiem ādas tipiem un efekts ir novērojams jau pēc pirmās reizes. Ādas apstrādi ar mezorolleri ieteicams veikt 2-3 reizes nedēļā, taču jāievēro, ka katrai ādas zonai nav ieteicams veikt vairāk par 6 rullīša kustībām uz priekšu un atpakaļ (6 reizes katrā virzienā). Šī ādas atjaunošanas metode ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem, kas cīnās ar ādas novecošanos vai citām ādas nepilnībām.

PIEVĒRS UZMANĪBU!

Ja dodies uz skaistumkopšanas salonu, lai veiktu mikroadatu terapiju, pārliecinies, vai personai, kas veic procedūru, ir atbilstoša kvalifikācija. Savukārt, lietojot mezorolleri mājās, rūpīgi izlasi lietošanas pamācību un vienmēr to lieto atbilstoši vadlīnijām, lai nebojātu ādu.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: