Posts with category

Sākums

Sākums3 IETEIKUMI CEĻĀ UZ VESELĪGIEM UN MIRDZOŠIEM MATIEM!

Matu izskats un to veselības  stāvoklis ir svarīgs ikvienam. Sausi, bojāti, neveselīgi un plāni mati – ir lielākās problēmas, ar kurām saskaras lielākā daļa sieviešu. Ko darīt, lai matu stāvoklis uzlabotos? Kādi matu kopšanas līdzekļi un metodes var palīdzēt? Lasi tālāk un iepazīsties ar 3 ieteikumiem, lai mati būtu veseli un izskatītos lieliski katru dienu!

SākumsDOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENAS noslēgušās!

Reportāža no DOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENĀM, kas šogad norisinājās TK Spice telpās un pulcēja cilvēkus, kas vēlējās sevi palutināt, iepriecināt un sapucēt! MAKE-UP un ĀDAS KOPŠANAS meistarklases, MODES SKATE un MAKE-UP cīņas! Tas viss tikai 2 dienās!

SākumsPIESAKIES DOUGLAS MAKE-UP CĪŅĀM!

Atrodi savu radošo ES un parādi to arī citiem! Piedalies Douglas rīkotajās MAKE-UP cīņās, kur grima entuziasti varēs sacensties par bagātīgu balvu fondu no prestižākajiem grima zīmoliem un Douglas dāvanu kartēm!

SākumsPiesakies Douglas JAUNIEŠU Make-up skolai!

Vēlies apgūt JAUNĀKOS grima trendus? Vienmēr esi vēlējusies iemācīties zīmēt laineri? Tas viss ir iespējams! Piesakies JAUNIEŠU Make-up skolai un šajā vasarā iegūsti zināšanas, kā veidot skaistu un modernu grimu!

SākumsCeļvedis, meklējot īsto aromātu

Vēl tikai līdz svētdienai (23.04.2023.) nišas aromātu izlasei līdz -35% atlaide. Bet kā lai izvēlās piemērotākās smaržas? Lasiet tālāk un mēs atklāsim noslēpumus, pēc kuriem vieglāk atradīsiet sev vistīkamāko aromātu.

Sākums20 labākās skropstu tušas, kuras noteikti ir vērts iegūt savā īpašumā

Kā izvēlēties labāko skropstu tušu? Sajūta var būt tāda, kā atrodoties mīnu laukā, jo īpaši, ņemot vērā tirgū pieejamo iespēju klāstu, – turklāt pastāv gandrīz tikpat daudz veidu, kā skropstu tušu uzklāt, sākot no zigzagveida metodes līdz skropstu sagatavošanai pirms krāsošanas ar skropstu atliecēju. Iepazīsties ar 20 tīrgū atzītākajām skropstu tušām blogā.

SākumsTestējam REVOX Plex matu kopšanas produktus

REVOX ir Bulgārijā radīts ādas un matu kopšanas produktu zīmols, kura filozofijas pamatā ir piedāvāt maksimāli dabiskus, vienkārši lietojamus un cenas ziņā pieejamus produktus, kas, izmantoti mājas apstākļos, sniegtu tādus pašus rezultātus kā skaistumkopšanas salonā. Uzzini vairāk par REVOX un iegūsti jaunus iemīļotos matu kopšanas produktus.

SākumsSKAISTUMS IR...

PĀRSTEIGUMS. APLIECINĀJUMS. PAŠPĀRLIECĪBA. PIEVILCĪBA. MĪLESTĪBA.

...un tik daudz kas cits.

SākumsAkcents uz lūpām un acīm – testējam Douglas grima produktus

Ja esi no tam dāmām, kas Jaunajā gadā apņēmusies izcelt savu skaistumu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, noteikti esi prātojusi, kuri produkti-universālie kareivji būtu Tev piemēroti šī jaunā ieraduma paveikšanai, turklāt vienlaikus būtu arī maciņam draudzīgi. Douglas make up sērijas produkti apvieno abas šīs prasības.

 

Sākums2023. gada skaistuma horoskops

Līdz ar jauno gadu mūsu dzīvē ienāk jauni veselīguma un skaistuma rituāli. Lai gan mēs paši nosakām savas dzīves gaitu, vienmēr ir interesanti lasīt horoskopus un padomāt par to, kas zvaigznēm sakāms! 2023. gads jāvelta rūpēm par sevi un jaunu skaistumkopšanas rituālu ieviešanai, lai sev un ķermenim radītu prieku. Izlasiet mūsu skaistuma horoskopu un iepazīstieties ar skaistumkopšanas produktiem, kurus esam atlasījuši tieši jūsu zīmei.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!