BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Grims un idejas Jaungada sagaidīšanai

Jaungada nakti šoreiz pavadīsim neierasti mierīgi. Tā vietā, lai dotos uz greznām ballēm vai svētku svinībām pilsētas centrā, daudzi no mums sagaidīs 2021.gadu ieritinājušies dīvānā. Bet tas nenozīmē, ka mājās pavadītiem svētkiem ir jābūt mazāk svinīgiem un grezniem.

Tā kā pēdējie mēneši ir bijuši izaicinājums ikvienam, tad Vecgada vakars ir lielisks brīdis, lai svinīgā gaisotnē atskatītos uz gada laikā paveikto, sasniegto un īstenoto, kā arī, lai atrastu brīdi pārdomām par nākamā gada iecerēm, kā arī novērtētu to visu labo, ko dzīve ir sniegusi. Piedāvājam sagaidīt 2021.gadu ar drošām un patīkamām svētku idejām.

1. Vēlās brokastis

Vai jau sen sapņo par pufīgām pankūkām vai bagātīgām angļu brokastīm, bet parasti to pagatavošanai neatliek tik daudz laika? Vecgada dienas rīts ir īstais laiks, lai pagatavoto savas iecienītākās brokastis, piepildītu māju ar kafijas smaržu un nesteidzīgi tās baudītu. Sapulcējiet ģimeni vai istabas biedrus un sarīkojiet branču jeb vēlās brokastis ar sarunām un smiekliem kaut vairāku stundu garumā.

2. Mirdzoši dekorējumi

Jaungada sagaidīšana nav iedomāja bez mirdzumiem un spožām dekorācijām. Izrotā māju un radi Jaunā gada ballīti pati savās mājās

3. Atmiņu albums

Sagatavo krāsainus papīrus, pildspalvas, fotogrāfijas un šķēres, lai izveidotu aizgājušā gada atmiņu albumu. Nevar noliegt, ka 2020.gads paliks atmiņā vēl ilgi, taču tajā noteikti ir kas tāds, ko atceroties gribas smaidīt. Tev nav obligāti jāizmanto īstas fotogrāfijas, bet tie var būt dažādi izgriezumi no žurnāliem un avīzēm, kas Tev saistās ar kādu konkrētu notikumu. Tā pat var būt kolāža no dažādiem attēliem, kuru nozīmi tikai Tu saproti. Tas ir lielisks veids, kā kļūt radošam un atskatīties uz visām neticamajām atmiņām.

 

littlecoffeefox.com

4. Svētki pašai sev

Tas, ka paliec mājās, nenozīmē, ka visi svētki ir jāpavada pidžamā. Uzvelc savu skaistāko kleitu un neaizmirsti par kādu drosmīgu vakara grimu. Tas nekas, ja svētkus nākas sagaidīt vienai. Atceries – svētkus mēs radām pašas sev, kur un kad vien to vēlamies!

5. Iemūžini svētkus

Kuram gan nepatīk ik pa laikam pārskatīt telefonā esošās bildes un atcerēties par lieliskiem notikumiem? Iemūžini arī šos svētkus, lai vienmēr vari atcerēties, par to, cik neierasti sagaidīji 2021.gadu. Esiet radoši un izmantojiet spīdīgus iesaiņojuma papīrus kā fonu un papildiniet fotogrāfijas ar jautriem aksesuāriem.

6. Jaungada apņemšanās

Jaunā gada sagaidīšana mājās dod vairāk laika, lai apdomātu un uzrakstītu nākamā gada apņemšanās sarakstu. Kas būtu tas, kas ļautu Tev sasniegt vairāk? Varbūt kādam tā ir sevis pilnveidošana, bet citam atteikšanās no sliktajiem ieradumiem.  

theactivetimes.com

7. Spēles

Viens no lieliskākajiem vakara pavadīšanas veidiem ir spēļu spēlēšana. Vai atceraties, kad pēdējo reizi spēlēji Monopolu? Saaicini visus ģimenes locekļus un spēlējiet sen aizmirstas vai tik ļoti iecienītas spēles. Arī tiešsaistē ir iespējams atrast daudz un dažādas spēles, ko spēlēt kopā ar draugiem, atrodoties katram savās mājās.

8. Nākamā gada piedzīvojumu burciņa

Sagatavo un izrotā 2021.gada piedzīvojumu burciņu, kurā noglabāt nākamos 12 mēnešus. Katru reizi, kad notiks kaut kas neticams, uzraksti to uz papīra lapiņas un ieliec burkā. Vari noglabāt arī atmiņas, kas iemūžinātas fotogrāfijās. Nākamā gada izskaņā būs interesanti pārskatīt visu, kas piedzīvots un sasniegts.

andreasnotebook.com

9. Svētku vakariņas

Labākais veids, kā sagaidīt Jauno gadu ir ar gardām vakariņām. Tā vietā, lai iegādātos vai pasūtītu jau gatavu maltīti, pagatavo to pati. Gatavošanas procesu var pārvērst par lielisku ģimenes kopā būšanas brīdi.

10. Klasika, bez kuras neiztikt arī šogad

Protams, Jaungada filmu žanrs nav tik plašs kā Ziemassvētku, taču ir dažas klasikas, kuras ir jānoskatās katru gadu. Atrodiet labāko filmu, sagatavojiet uzkodas un dzērienus, lai mājīgi pavadītu Vecgada vakaru.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: