DOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENAS noslēgušās!

Ikdienas gaitās nedaudz piemirstam par sevi un savām vajadzībām, tādēļ šogad DOUGLAS vēlējās palutināt savus klientus un piedāvāt unikālas meistarklases, lai iepazītu savu ādu un uzzinātu visu, kas nepieciešams mirdzošam vasaras grimam!

Atskatāmies kopā uz divām, skaistuma piepildītām dienām!

Pateicoties burvīgajai pasākuma vadītājai un DJ Maijai Rozītei - Krištopanei ļāvāmies siltajiem vasaras ritmiem un skaistajai atmosfērai.

Divu dienu laikā 09/10.06.2023. aizrāvāmies ar ādas un grima nodarbībām, kurās iepazinām EISENBERG, DIOR, MAC, ESTEE LAUDER un BOBBI BROWN zīmolus. 

 

Kādu tonālo krēmu izvēlēties?

Kādas ir acu grima tendences?

Kā uzklāt acu ēnas 5 minūšu laikā?

Kā palutināt savu ādu vasarā?

Kā iegūt vasaras mirdzumu?

 

Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem rast atbildes spēja SKAISTO SAJŪTU DIENU apmeklētāji.

Papildu aktivitātēm sevis izaugsmes veicināšanai, piedāvājām apskatīt arī jaunākās modes tendences no NIKE, ADIDAS, NEW BALANCE, CONVERSE, PUMA un VANS vasaras kolekcijām sadarbībā ar Sportland.

Un aplūkojām Latvijas mākslinieces Beate Gleim zīmola BeaA unikālos tērpus, kas pārsteidza ar savu vieglumu, nepiespiesto romanci un sievišķību. 

DOUGLAS GRIMA CĪŅAS 

Pirmo reizi Douglas Latvia vēsturē, organizējām grima cīņas, kuru rezultātā atklājām jaunus un košus talantus.

Finālā piedalījās trīs grima entuziasti, kas cīnījās par galveno balvu 200 EUR dāvanu karti Douglas veikalā.

1. vieta - Melānija Martinkeviča

2. vieta - Monta Justīne Vimba

3. vieta - Amanda Kaspare 

BeaA

Apģērbs ir brīva piegriezuma, ērts un komfortabls, vienlaicīgi ļaujot sievietei būt elegantai, gaumīgai, brīvai, svinot visas savas formas.

Arī grimu iesējams pieskaņot atbilstoši BeaA zīmola pamatvērtībām- vieglums un gaisīgums. Iesakām akcentēt lūpas, kas  ir pietiekami spilgtas, taču pieklusinātas! 

 

Ar jauno NIKE kolekciju vari radoši veidot savu ikdienas izskatu. Krāsām bagātais un ērtais apģērba dizains noteikti iederēsies tavā garderobē. Papildini savu tēlu ar smagnēji veidoto acu līniju, kas izcels acu skatienu.

PUMA sieviešu kolekcijā dominē okeāna zilie toņi un komforts pāri visam. Lai košās vasaras krāsas dominē arī uzacīs, skropstās un acu plakstiņos!

Kad vēlies atstāt iespaidu, izvēlies stilu un ērtumu bez kompromisiem. CONVERSE jauno sieviešu kolekciju raksturo brīvības garša, kas perfekti saskanēs ar brīvu matu sakārtojumu.

VANS ir nezūdoša vērtība tavā skapī arī šajā vasarā - stils, ērtums un kustība.

NEW BALANCE jaunās sieviešu un vīriešu kolekcijas treniņtērps būs perfekta izvēle, lai baudītu vasaras vakarus. Izcel koptēlu ar grafisko laineri un esi vasaras zvaigzne.

ADIDAS by Stella Mccartney piedāvā kvalitatīvu un modernu sporta apģērbu, bet vīriešu kolekcija apvieno inovatīvo modi, komfortu un augstu kvalitāti.

 

 

 

TIKSIMIES NĀKAMAJĀS DOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENĀS!

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!