ARTEMIS- Šveices kvalitātes ādas kopšana

ARTEMIS ir Šveices ādas kopšanas zīmols. Tas izstrādāts, reaģējot uz patērētāju pieprasījumu pēc produktiem, kas paredzēti jutīgai un alerģiskai ādai. Galvenā sastāvdaļa, kas atrodama visos zīmola produktos, ir Alpos iegūtais ēdelveisa ekstrakts. Šis zieds izceļas ar ievērojamu izturību pret laika apstākļiem un temperatūras izmaiņām, un tā ekstrakts dabiskā veidā uztur ādas funkcijas. Zīmola portfelis sastāv no septiņām dažādām līnijām, kas paredzētas noteiktiem ādas tipiem un ar to saistītām problēmām. Visiem produktiem ir augstvērtīgas formulas. Tās nesatur nevienu no 26 alergēniem, kas visbiežāk sastopami kosmētikā. Turklāt katrs zīmola produkts ir aizvērts ar Šveices sarkanā krusta zīmi, kas apliecina to autentisko izcelsmi un atbilstību kvalitātes prasībām. Artemis produktu izcilo kvalitāti ir novērtējuši AHA institūta alergologi un dermatologi- Šveices Alergoloģijas institūts Allergiezentrum Schweiz.

SKIN ARCHITECTS

SKIN ARCHITECTS līnija paredzēta ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm, kā arī nogurušai ādai ar redzamām novecošanās pazīmēm (piemēram, mīmikas grumbas, nevienmērīga krāsa, pelēks ādas tonis, sausums). Produkti ir bagātināti ar GABA (y-aminosviestskābe), kas atslābina muskuļus, padara ādu vienmērīgāku, atjauno tās tvirtumu un palīdz mazināt mīmikas grumbiņas. Pēc uzklāšanas ādas stāvoklis nekavējoties uzlabojas - grumbas redzami izlīdzinās un sejas krāsa kļūst vienmērīga. Pirmās novecošanās pazīmes acīmredzami samazinās.

SKIN BALANCE

SKIN BALANCE līnija tika izveidota taukainai un kombinētai ādai. Šīs līnijas produkti ir bagātināti ar Hydromatyfing Compound-īpašu matējošu un mitrinošu kompleksu, kas pielāgojas ādas vajadzībām noteiktā vietā (matē T zonu, vienlaikus mitrinot vaigus). Ādas hidrolipīdu metabolisms ir optimāli līdzsvarots. Malahīta ekstraktam piemīt spēcīgi rosinošs un atjaunojošs efekts, un tas stimulē asins mikrocirkulāciju. Āda attīrās, tiek matēta un samazinās poras.

SKIN AQUATICS

SKIN AQUATICS līnijai piemīt izteikti mitrinošas īpašības. Tā paredzēta sausas un dehidrētas ādas kopšanai. Produkti satur mitrinošu kompleksu un auzu ekstraktu, kas ir bagāts ar beta-glikānu un kam piemīt barojoša un mitrinoša iedarbība. Pēc uzklāšanas āda tiek dziļi mitrināta, barota un kļūst mirdzoša.

ARTEMIS MED

ARTEMIS MED līnija paredzēta jutīgai un alerģiskai sejas, ķermeņa un galvas ādai.

MED līnijas produkti nesatur alergēnus, alkoholu, silikonus, ziepes, nātrija alumīniju, titāna oksīdu un sintētiskās krāsvielas, tāpēc tie nekairina jutīgu ādu un neizraisa alerģiskas reakcijas.

ARTEMIS MED produkti ir bagātināti ar Šveices ēdelveisa ekstraktu, kas iegūts Alpos. Tam piemīt spēcīgas antioksidanta, pretiekaisuma un nomierinošas īpašības.

ARTEMIS MED līnijas produkti ir paredzēti alerģiskas, jutīgas, atopiskas un problemātiskas ādas kopšanai, neatkarīgi no ādas tipa. 

ARTEMIS MEN

ARTEMIS SKIN MEN līnija izveidota aktīviem vīriešiem, kuri meklē daudzfunkcionālus ādas kopšanas līdzekļus, kas vienlaicīgi rada tūlītēju efektu. Produkti paredzēti nogurušai, hipoksiskai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm. Tie satur silīcija dioksīdu, kam piemīt ļoti spēcīga reģenerējoša un atjaunojoša īpašība, kā arī taurīnu - ādu ļoti spēcinošu un skābekli saturošu sastāvdaļu, kas veicina skābekļa nogādāšanu tieši ādas šūnās. Pēc uzklāšanas noguruma pazīmes nekavējoties samazinās, un āda tiek apgādāta ar skābekli un enerģiju.

SKIN SUPREMES

ARTEMIS SKIN SUPREMES ir luksusa līnija, kas paredzēta izcilai ādas kopšanai nobriedušai ādai ar redzamām novecošanās pazīmēm. Produkti ir bagātināti ar Flavoclear Compound ®- spēcīgu pretnovecošanās sastāvdaļu, sojas izoflavonoīdiem un Šveices krešu pumpuru esenci, kas stimulē audu reģenerāciju, izlīdzina grumbas, atjauno elastību un novērš turpmāku ādas novecošanos. Pēc uzklāšanas āda tiek dziļi barota un iegūst mirdzumu. Izlīdzinās smalkās un mīmikas

SKIN SPECIALIST

SKIN SPECIALIST ir papildus līnija, kas paredzēta tiem, kuri vēlas bagātināt savu ādas kopšanas rituālu un stiprināt citu kopšanas līdzekļu efektivitāti. Produkti paredzēti dažādām ādas vajadzībām, piemēram, grima noņemšanai, pīlingam vai roku ādas kopšanai. To sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas ir saderīgas ar citiem ARTEMIS produktiem.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: