BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Ziemassvētku dāvanas no Douglas!

Svētku laiks ir brīnišķīgs mirklis, lai iepriecinātu savus mīļos.

Jāpiekrīt, ka pēdējos gados ziemassvētki ir kļuvuši ļoti komercializēti,

taču varam galvot, ka Douglas piedāvājuma klāstā Tu atradīsi ļoti

noderīgus produktus gan sev, gan saviem tuvākajiem, kas kalpos vēl

ilgi! Nav nekā skaistāka par prieku, ko sniedz dāvāšana!

 

 

 

1. Iepazīsties ar Douglas dāvanu komplektiem

Dāvanu komplekti ir radīti cilvēkiem, kuriem nepatīk lieki lauzīt galvu par izvēlētajām dāvanam. Douglas piedāvājumu klāstā ir ļoti daudz dāvanu komplektu no dažādiem zīmoliem, lai Tev izdotos atrast vispiemērotāko! Šogad jaunus dāvanu komplektus ir sagatavojuši tādi zīmoli kā Estee Lauder, Lancome, Smashbox, MAC un citi. Ar komplektiem vari iepazīties šeit. 

2. Adventes kalendāri

Kaut arī adventes kalendāri sākotnēji ir radīti ar mērķi lietošanai decembrī, tie iepriecinās jebkuru arī pēc svētkiem! Douglas piedāvājumu klāstā ir dažādi adventes kalendāri, kur katrā no durvīm ir paslēpts produkts divdesmit četrām decembra dienām. Adventes kalendāri ir ļoti pieprasīts produkts svētku laikā, tādēļ pasteidzies un iegādājies savējo jau tagad!

3. Kvalitatīvu zīmolu ādas kopšana!

Nost ar nekvalitatīviem ādas kopšanas produktiem! Šī noteikti nav kategorija, uz kuru būtu jātaupa līdzekļi. Pārskati ādas kopšanas produktu plauktiņu, pārliecinies, ka tajā jau gadiem nestāv kas vecs vai pilnīgi nepiemērots Tavai ādai. Vai zināji, ka SPF krēmi ir jālieto visa gada garumā, ne tikai vasarā? Nekad nav par vēlu sākt rūpēties par sevi un lietot kopšanas produktus. Ādas kopšanas produkti ir labs ieguldījums ilgtermiņā. Izmēģini tādus zīmolu produktus kā Sensai, Origins, Grown Alchemist un citus!

4. Labs aromāts

Vai Tu jau ilgi lieto aromātu, kas noteikti nav Tavs iecienītākais, jo žēl no tā atbrīvoties un škiet, ka tas sākotnēji jāiztērē, lai vietā iegādātos ko citu? Mums visiem ir pazīstama tā viena dāma, kura smaržu pudelīti taupa un lieto tikai īpaši paredzētiem gadījumiem. Katrai dienai būtu jābūt īpašai! Nežēlo līdzekļus savu iecienītāko smaržu iegādei. Smaržas ir kas pavisam intīms, tādēļ pirms to iegādes pārliecinies, ka persona, kurai tās dāvināsi, patiešām par tām priecāsies.

5. Dāvana klāt pirkumam

Nošauj divus zaķus ar vienu šāvienu! Douglas tekoši piedāvā dažādākās dāvanu kampaņas, kas nozīmē, ka iegādājoties noteiktus produktus par noteiktu summu, Tu saņemsi savam pirkumam klāt dāvanu!  Vai nav lieliskI? Pirkumiem klāt pievienotās dāvanas ir ļoti vērtīgas. Pasūtījumam klāt pievienoto dāvaniņu vari dāvāt kādam sev mīļam cilvēkam, kurš to patiesi novērtēs! Šobrīd aktuālos dāvanu piedāvājumus meklē šeit

6. Gravēšana

Jā, tas ir iespējams! Douglas bieži piedāvā bezmaksas gravēšanas iespēju, kad vari uzgravēt jebko uz sev izvēlēta produkta. Starp citu, produkta cenai nav nozīmes. Visskaistāk gravējumi izskatās uz lūpu krāsām un smaržu pudelītēm. Tu vari uzgravēt gan iniciāļus, gan kādu mīļvārdiņu vai vēlējumu! Tā būs lieliska dāvana gan sev, gan līdzcilvēkiem!

6. Augstas klases produkti

Pašsaprotami, ka dārgas acu ēnu paletes, aromātus un citus produktus mēs neiegādājamies katru dienu un visbiežāk nedāvinām tāpat vien. Ja Tu zini, ka kāds no Taviem mīļajiem jau ilgi sapņo par kādu produktu, ir laiks sagādāt šo prieku. Šobrīd vieni no ekskluzīvākajiem produktiem Douglas ir Jeffree Star Blood Lust acu ēnu palete, Urban Decay Stoned Vibes Eyeshadow acu ēnu palete, Eisenberg Le Maquillage The Graphic Mascara skropstu tuša, Sensai Absolute Silk Cream sejas krēms, Giorgio Armani Si Passione parfimērijas ūdens un citi. Douglas izdevīgie svētku piedāvājumi parūpēsies par to, lai Tu varētu šos produktus iegādāties īpaši izdevīgi.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: