BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

3 STUNDAS TIKAI TAVAM SKAISTUMAM: Douglas Make-up skolas piedzīvojums

Mūsu piedzīvojums sākās ar jautājumu – kā 10 kolēģēm lietderīgi un patīkami kopā pavadīt vakaru, atpūšoties no darba un saliedējot komandu? Mēs, e-veikala Douglas.lv komanda, nolēmām pašas izbaudīt to, ko piedāvājam ikvienam no mūsu klientiem, proti, APMEKLĒT MAKE-UP SKOLAS NODARBĪBU.

Make-up skolas nodarbības noteiktos veikalos Douglas notiek regulāri un tās vada profesionāli grima meistari. Īsumā – tās ir 3 stundas, kurās iespējams iegūt pamata zināšanas no A līdz Z par sejas ādas kopšanu un dekoratīvās kosmētikas pielietošanu. Ļoti daudzas Douglas klientes ir patiešām zinošas skaistumkopšanas jautājumos, un arī mēs, ikdienā piedāvājot Douglas klientiem lieliskus kosmētikas produktus, jutāmies visnotaļ pārliecinātas gan par savām teorētiskajām, gan praktiskajām zināšanām. Tomēr aizejot uz Make-up skolas nodarbību pie Santas Andrejas veikalā Douglas t/c AKROPOLE, izrādījās, ka ŠIS PASĀKUMS IR KAS VAIRĀK KĀ VIENKĀRŠI LEKCIJA:

  • Tev ir iespēja UZDOT PROFESIONĀLIM VISUS UN JEBKĀDUS JAUTĀJUMUS par grima veidošanu un ādas kopšanu. Arī šķietami neērtos vai nepareizos jautājumus, piemēram: Nopirku dārgu sejas krēmu, bet kāpēc tas “nedarbojas”? Vēlos lai tumši sarkanā lūpu krāsa man izskatās tikpat pievilcīgi kā draudzenei, bet tā man izskatās "neglīti", ko es daru nepareizi? Douglas grima meistari izstāstīs, kā izvēlēties pareizo, tieši Tev piemēroto, ādas kopšanas kosmētiku un kā izvēlēties īsto toni no visa plašā toņu spektra.
  • Tev ir iespēja IZMĒĢINĀT JEBKURU KOSMĒTIKAS PRODUKTU, kas ir veikalā un kam ir pieejams testeris. Izvēlēties ar acīm, izlasot vai pēc pazīstamas blogeres ieteikuma ir viena lieta, taču pavisam cita – izmēģināt ieinteresējušo produktu pašai, lai saprastu, vai tas der tieši Tev un izceļ tieši Tavu skaistumu.
  • Tu vari LŪGT PARĀDĪT ĪPAŠUS KNIFIŅUS, kas maskēs individuālu nepilnību vai izcels tieši to, ar ko Tu vari lepoties. Šādas zināšanas nevar sniegt ne žurnāls, ne YouTube video – profesionāls grima meistars redz tieši Tevi klātienē un var novērtēt, lai sniegtu visatbilstošāko risinājumu, piemēram: Kāda toņa (vai vairāku toņu) konsīleris nomaskēs apsārtumu ap degunu tieši manam ādas tonim? Kā izcelt manu acu krāsu, kas ir skaistā zili-pelēkā tonī ar brūngani zeltainiem lāsumiņiem?
  • Tu vari UZZINĀT PAR AKTUĀLAJĀM TENDENCĒM, JAUNĀKAJIEM PAŅĒMIENIEM, SUPER-PRODUKTIEM, kas padarīs Tavu ikdienas skaistumkopšanu vieglāku, ērtāku un mūsdienīgāku. Skaistumkopšanā, tāpat kā jebkurā citā nozarē, nemitīgi tiek ieviesti parocīgi jauninājumi un izstrādātas efektīvākas formulas – Douglas Make-up skola ir vieta, kur Tu vari šos jaunumus iepazīt.
  • Beigu beigās, taisnība vien ir vecajai, labajai frāzei – atkārtošana ir zināšanu māte. Tev ir iespēja IZIET VISUS ĀDAS KOPŠANAS UN GRIMA VEIDOŠANAS SOĻUS, ATSVAIDZINOT ZINĀŠANAS, kā to darīt pareizi, lai rezultāts iepriecinātu gan Tevi pašu, gan apkārtējos.

Douglas Make-up skolu vari apmeklēt gan vienatnē, gan kopā ar draudzenēm (iepriekš gan vizīte ir jāpiesaka) kā to darījām mēs, e-veikala Douglas.lv komanda.

KUR? CIKOS? KĀDA IR NODARBĪBAS MAKSA?

Dodies uz Douglas.lv mājaslapas sadaļu MAKE-UP SKOLA, izvēlies sev tuvāko veikalu Douglas, kurā tiek piedāvātas make-up nodarbības, izvēlies piemērotāko laiku un piesaki apmeklējumu, zvanot vai rakstot e-pastu. Nodarbības cena vienai personai ir 35 EUR (e-veikalā vari iegādāties Douglas Make-up skolas DĀVANU KARTI), taču, ja izvēlēsies uzreiz pēc nodarbības tajā pašā veikalā iegādāties kosmētikas līdzekļus, šos 35 EUR varēsi iztērēt produktu pirkumam un atsevišķi par make-up nodarbību nebūs jāmaksā.

IZMANTO IESPĒJU LIETDERĪGI UN PATĪKAMI PAVADĪT LAIKU, iegūstot mums, sievietēm, tik aizraujošās un nepieciešamās zināšanas par skaistumkopšanu!

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: