E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Testējam Douglas Make Up!

Douglas Make Up Lip Scrub (lūpu skrubis) 

Douglas Make Up Lip Scrub ir pīlings lūpām, kas atbrīvo lūpas no atmirušajām un vecajām ādas šūnām, padarot lūpas gludas un mīkstas. Skrubis satur dabiskas, pīlinga efektu nodrošinošas daļiņas- mandeļu čaulas.  Lūpu skrubis izmantojams kā pirmais solis, lai attīrītu un mitrinātu lūpas. Produktu ieteicams notīrīt, taču šoreiz tas ticis atstāts uz lūpām, jo tas atstāj ļoti skaistu mirdzumu, kā arī skrubja daļiņas ir tiešām ļoti mazas un netraucē arī tad, ja tās paliek uz lūpām. 

Douglas Make Up Skin Augmenting Foundation Instant Optimizer CC Cream SPF 50 (Tonālais krēms)

Šis tonālais krēms ir divi vienā- 1) Ādas toni izlīdzinošs produkts, pateicoties krāsu koriģējošajam efektam, kas piemērojas ādas tonim. 2) Ādu kopjošs līdzeklis, kas mitrina ādu, jo satur hialuronskābi un novērš agrīnās novecošanās pazīmes,  jo satur hibiska ekstraktu un SPF 50 (saules aizsardzības faktoru), kas aizsargās sejas ādu no saules kaitīgās ietekmes tādējādi palēninot novecošanos. Piemērots visiem ādas tipiem.

Otrais solis ir CC krēma uzklāšana. Šis tonālais krēms ir augstas sedzamības - kā redzams, tas nomaskēja gan apsārtumu, gan citas ādas nepilnības kā pumpiņas un pleķus. Produktu var uzklāt gan ar samitrinātu sūklīti, gan ar tonālā krēma otu. Šajā gadījumā produkts tika uzklāts ar otu, jo tas palielina produkta sedzamību. Ja vēlies iegūt pilnībā maskējošu efektu, uzklāj CC krēmu divās kārtās. Produkts atstāj izlīdzinātas un mirdzošas ādas efektu.

Douglas Make Up Eye Optimizing Concealer (Korektors)

Šis Douglas korektors arī ir divi vienā- 1) Maskē nepilnības, veidojot pilnīgu, bet dabisku pārklājumu. 2) Kopj ādu to mitrinot un novēršot novecošanās pazīmes, jo produkts ir bagātināts ar vaska puķes ekstraktu un hialuronskābi.

Trešais solis ir korektora uzklāšana. Attēlā produkts uzklāts tikai zem vienas acs, lai būtu redzama atšķirība pirms un pēc. Redzams, ka produkts ir noklājis nepilnības un izgaismojis zonu zem acs. Produkts ir ļoti krēmigs un viegli uzklājams- to klāju ar otiņu, bet izpludina ar pirkstu galiem.

Douglas Make Up Honey Glow Powder (Izgaismotājs)

Šis izgaismojošais pūderis piešķirs mirdzumu sejas ādai. Pūderis satur četras izgaismojošas krāsas, kas piestāvēs visiem sejas toņiem. Produkts  atstaro gaismu, nodrošinot mirdzošu, bet ne spīdošu, taukainas ādas rezultātu.

Ceturtais solis ir izgaismotāja uzklāšana. Izgaismotājs tika uzklāts pa zonām - brūnais tonis klāts kā bronzeri- zem vaigu kauliem, uz pieres gar matu līniju , nedaudz uz deguna. Rozā tonis klāts kā vaigu sārtumu uz vaigu galiem, bet pats gaišākais tonis tika klāts kā izgaismotājs zonās, kas dabīgi atstaro gaismu: virs vaigu kauliem, virs un zem uzacu kauliem.

Šis produkts tika izmantots arī acu ēnu vietā un uzklāts uz acu plakstiņiem. Ielocē tika ieklāts tumši brūnais tonis, plakstiņa vidū zeltainais tonis kopā ar rozā, bet iekšējā kaktiņā iekrāsots gaišākais tonis.

Papildus tam izgaismotājs tika uzklāts arī uz dekoltē zonas, sajaucot visus toņus kopā.

GALA REZULTĀTS 

Lai visu grimu noņemtu no sejas izmantoju Douglas Essentials Make-Up Removing Milk (Pieniņu kosmētikas noņemšanai). Pieniņš attīra ādu no dekoratīvās kosmētikas un netīrumiem, kā arī mitrina ādu, padarot to maigu. Uzklāj nelielu daudzumu attīrošā pieniņa uz vates plāksnītes un apļveida kustībām iemasē visā sejas ādā. Ar pieniņu var tīrīt arī acis un lūpas. Man bija piedaudzētas skropstas, taču uzklāju skropstu tušu, lai pārbaudītu vai pieniņš spēs to noņemt. Kā redzams attēlā, tuša tika notīrīta neatstājot melnus pleķus ap acīm. Pieniņš sejas ādu padarīja maigu un mīkstu.

IEGĀDĀJIES DOUGLAS LĪNIJAS PRODUKTUS!

Douglas vēlas pateikties skaistumkopšanas speciālistei Agatei Annai Auziņai par produktu testēšanu un vērtīgajiem ieteikumiem! Lai sekotu līdzi Agates burvīgajiem darbiem, meklē Instagram @agates.skaistumkopsana !

 

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: