Anastasia Beverly Hills dienas un vakara grims

Zīmols Anastasia Beverly Hills rada prestižu kosmētiku aizrautīgu pircēju auditorijai, kura nebaidās uzdrošināties. Iedvesmojies greznām pārmaiņām kopā ar Douglas! 

Iedvesmojoties no Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eyeshadow Palette acu ēnu paletes apraksta, kurā minēts, ka paletē ir dienai un vakaram piemēroti  toņi, tika izveidots grims, lai parādītu kā rīkoties situācijā, ja pa dienu esi uzklājusi vieglu dienas make-up, taču vakarā jādodas uz pasākumu un bez kosmētikas noņemšanas vēlies papildināt iepriekš uzklāto grimu! 

Mirdzošs dienas grims 

No Anastasia Beverly Hills Soft Glam acu ēnu paletes jāizmanto sekojoši toņi:

 

  1. Ielocē ieklāj gaiši bēšo ORANGE SODA un izpludina;
  2. Ieloci padara tumšāku ieklājot nedaudz tumšāk bēšo BURNT ORANGE un sapludina ar iepriekšējo toni; 
  3. Acs arējā stūrītī ieklāj tumši brūno CYPRUS UMBER, lai to padarītu tumšāku;
  4. Plakstiņa vidū ieklāj zeltaino toni;
  5. Lai aci izceltu iekšējā kaktiņā ieklāj toni TEMPERA.

Košais vakara grims 

Lai iegūtu šādu grimu:

  1. Ieloci padara vēl tumšāku uz augšējā un apakšējā plakstiņa pievienojot brūno toni RUSTIC un nedaudz bordo toni
  2. Arī acs iekšējā stūrītī ieklāj tumši brūno CYPRUS UMBER, lai to padarītu tumšāku.
  3. Acs ārējā stūrītī pievieno melno toni NOIR
  4. Pašā plakstiņa centrā augšā un apakšā ieklāj tumšāku zelta toni BRONZE

*Papildus acs ūdenslīniju iezīmē ar brūnu zīmuli un uzkrāso apakšējās skropstas!

Uzacis tika veidotas ar “Anastasia Beverly Hills” “Ride or Die Brow Duo” - uzacu dekoratīvās kosmētikas komplektu, kurā ir divi produkti uzacīm – izskrūvējams uzacu zīmulis ar smalku galiņu un birstīti otrā galā “Brow Wiz” un caurspīdīgs uzacu fiksēšanas gēls “Clear Brow Gel’’. Ar šo zīmuli ir ļoti viegli strādāt, jo tas ir mīksts un klājās ļoti viegli, kā arī gēlu ir patīkami uzklāt, jo uz birstītes nav pārmērīgi liels gēla daudzums un tas nav biezs.

Skropstu apjomam tika izmantota Anastasia Beverly Hills Lash Brag Volumizing Mascara skropstu tuša. Šī apjomu palielinošā skropstu tuša rada dramatiskas, biezas skropstas melnā krāsā. Tušai ir smilšu pulksteņa formas otiņa. Tā nerada smaguma sajūtu skropstām, neveļas kunkuļos un nenobirst uz vaigiem dienas gaitā.

Attēla redzamas skropstas un uzacis pirms un pēc uzkrāsošanas. Uzacīm tika izmantots zīmulis un gēls un skropstām - Anastasia Beverly Hills skropstu tuša.

Grima fiksēšanai tika izmantots Anastasia Beverly Hills Dewy Set Setting Spray fiksators, kas ir mirdzumu piešķirošs grima fiksators ar kokosriekstu un vaniļas smaržu. Tas sejai piešķir mirdzumu kā no izgaistotāja (highlighter), nevis taukainu spīdumu. Liels bonuss ir bloķējams uzgalis, lai produkts somā neizsmidzinātos un neizlītu.

Iegādājies Anastasia Beverly Hills produktus arī Tu! 

Douglas vēlas pateikties skaistumkopšanas speciālistei Agatei Annai Auziņai par produktu testēšanu un vērtīgajiem ieteikumiem! Lai sekotu līdzi Agates burvīgajiem darbiem, meklē Instagram @agates.skaistumkopsana !

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: