Klientu serviss: Eveikals@douglaslatvia.lv, +37167660779 (I-V 9:00-19:00 VI 10:00-14:00).

Zināmas projekta "Sievišķīga un stipra" atlases uzvarētājas

Spraigās cīņās un pozitīvā atmosfērā sporta kompleksā “333” noslēdzās projekta “Sievišķīga un stipra” atlase. Grand Prix balvu - pilnībā apmaksātu 2023.gada sezonu ar “Tillotson” sporta kartingiemieguva Elizabete Johane Šulce un Iveta Akmeņkalne. Abas laureātes jau šajā nedēļas nogalē uzsāks cīņu par ceļazīmi uz pasaules kausa posmu, Spānijā.

No vairāk kā 100 dalībniecēm, kuras bija pieteikušās projektā “Sievišķīga un stipra”, finālā iekļuva 14 sievietes. Lai arī adrenalīna kāpums un sacensību gars bija jūtams, kopējā atmosfēra dalībnieču vidū bija visnotaļ pozitīva.

Drošības nolūkos projekta organizatori iepazīšanās braucienos dalībnieces trasē laida pa vienai. Aiz katras sekoja instruktors un komandas “RED9.LV SCUDERIA” braucējs, Krišjānis Caune, vērtējot sniegumu trasē.

Godīgi sakot, biju patīkami pārsteigts par meitenēm – tāds azarts, kāds valdīja trasē reizēm pat nav jūtams sportistu vidū starptautiskās sacensībās. Vēlos uzteikt arī pilnībā visas finālistes par atbildīgu attieksmi, jo netika sabojāta neviena tehnikas vienība, kā arī kļūdas trasē bija minimālas. Bija prieks redzēt arī meitenes, kuras neiekļuva finālā, bet atbrauca atbalstīt savas konkurentes,” stāsta projekta “Sievišķīga un stipra” žūrijas pārstāvis, autosportists Krišjānis Caune.

Fināls bija ļoti aizraujošs un jau treniņbraucienos ievērojām favorītes. Ļoti stipras bija piecas meitenes, kurām īpaši izveidojām super-finālu. Manuprāt, viņas visas nedaudz patrenējoties varētu startēt sacensībās. Savukārt abas projekta uzvarētājas ir jau šobrīd gatavas doties trasē un iesaistīties sīvajā konkurencē,” komentē projekta “Sievišķīga un stipra” žūrijas pārstāve, autosportiste un ETÍDE botanicals līdzautore, Karlīne Egle.

Lielākais uztraukums projekta atlases kārtās man bija klātienes intervijā ar žūriju. Pat braukšana nesagādāja tik lielu stresu. Esmu ļoti priecīga un nevaru sagaidīt jau pirmās sacensības. Treniņu nolūkos jau rīt došos piedalīties Discomania Oilheads sacensībās, kuras norisināsies tajā pašā trasē, kurā būs jāstartē ar Tillotson kartingu - Kandavā,” stāsta projekta atlases kārtu uzvarētāja, Elizabete Johane-Šulce.

Šobrīd abas atlases kārtu uzvarētājas gatavojas pirmajam, lielajam pārbaudījumam – startam Latvijas kausa sacensībās 19. un 20.maijā, kurā uz starta izies arī pārējie divdesmit “Tillotson” klases sportisti.

 Katru atlases kārtu vērtēja šim projektam speciāli izveidota, kompetenta žūrija, kuras sastāvā:

Linda Medne (“Latvijas Automobiļu federācija” ģenerālsekretāre), Marta Kalēja-Irbe (sporta kluba “Squad Hour” trenere, Karlīne Egle (autosportiste), Rūdolfs Toms Bērziņš (“Tillotson” sacensību seriāla organizators), Krišjānis Caune (autosportists), Linda Dzirne (“Douglas” e-komercijas vadītāja Latvijā un Igaunijā).

Vairāk informācijas par Latvijas čempionātu un Latvijas kausa ieskaiti kartingā iespējams uzzināt – “Latvijas Automobiļu federācija” mājas lapā (www.laf.lv), bet īpaši sekot notikumiem projektā “Sievišķīga un stipra” – portālā www.1188.lv, “LMT Straume” raidījumā “Ātruma Cilts”, kā arī “Tillotson Racing Latvija” sociālo tīklu profilos.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU