BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Iepazīsties ar jauno Douglas vizuālo kampaņu!

Ja esi iecienījusi mūsu zīmolu Douglas, noteikti esi pamanījusi, ka pēdējā mēneša laikā starp mūsu krāsainajām fotogrāfijām ir redzamas skaistas melnbaltas fotogrāfijas. Tas nepavisam nav nejauši.  Douglas ir ceļā uz skaistām pārmaiņām, kuras jau drīz Tev būs iespēja novērtēt un redzēt, bet sākam ar izsmalcinātiem vizuālajiem imidžiem un zīmola idejisko kampaņu #forwardbeauty un #doitforyou.

Douglas ar lielu sajūsmu prezentē jaunu vizuālo identitāti, kuras reklāmas sejas ir tādas pasaulslavenas topmodeles kā Kara Delaviņja, Ambera Valeta, Alexa Čanga, Lineisija Montero, Džons Kortajarena un vācu insfluensere Kāro Daura, kuras noteikti esi pamanījusi populārās reklāmās, modes skatēs, sociālajos tīklos un pat filmās. Šīs nenoliedzami "lielās" personības prezentē Douglas mūsdienīgā un “premium” klases kampaņā.

Jau tagad veikalos Douglas var redzēt fotogrāfijas no šīs kampaņas, tās varēja arī aplūkot īpašā izstādē t/c Galerija Centrs, drīzumā tās redzēsim arī e-veikalā douglas.lv.

Douglas grupas izpilddirektore Tīna Millere vēsta: “Ar savu jauno vizuālo kampaņu mēs vēlamies iedrošināt sievietes būt patiesām pret sevi. Mūsdienu patiesais skaistums ir individualitāte, autentiskums un pārliecība par saviem spēkiem. Mēs vēlamies, lai mūsu zīmola vēstījums un ideja stiprina mūsdienu sievieti un iedrošina viņu nevis sekot kādām tendencēm, bet radīt savu – īpašo es, sekojot savām sajūtām. "

Turklāt modeles nav tikai reklāmas sejas šajā kampaņā, viņas arī iedvesmo Douglas klientus ar saviem teicieniem par patieso skaistumu, smaržu un labas lūpu krāsas nozīmi dzīvē, par pārliecību un spēku sevī un iekšējo skaistumu, kas atspoguļojas Tavā ārējā izskatā.

Douglas zīmola jaunā vizuālā identitāte ir tapusi sadarbībā ar leģendāro fotogrāfu un filmu režisoru Pīteru Lindbergu, kurš ir strādājis ar žurnālu Vogue, ar tādām pasaulslavenām modelēm kā Naomi Kembela, Sindija Krauforde, mūziķiem Tinu Tērneri un Beyonce. Lindbergs ir veidojis fotogrāfijas leģendārajam Pirelli kalendāram, ar saviem darbiem iedvesmojis modes dizaineru Džanni Versače radīt jaunas apģērbu kolekcijas un dziedātāju Džordžu Maiklu.

Melnbaltās fotogrāfijas, kuras uzņēmis ikoniskais fotogrāfs Pīters Lindbergs, parāda sievietes dabisko, īsto skaistumu un individualitāti. Tieši šis fotogrāfiju vēstījums ir būtiska sastāvdaļa no Douglas jaunās attieksmes kampaņas #doitforyou, kuras galvenā doma ir –

Tev nav jādara kaut kas kāda cita dēļ, visu ko Tu dari, tas ir tikai Tevis pašas dēļ. Mēs ticam, ka cilvēki visskaistākie  ir tad, kad jūtas iedvesmoti būt un darīt to, ko paši vēlas un kas patīk. Mēs vēlamies dalīties ar šo savām klientēm un klientiem.

Iedvesmojies patiesam skaistumam kopā ar Douglas!

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: