Mario Badescu Drying Lotion: sakratīt vai nesakratīt?

Mūsu klientu iecienīts produkts kļuvis Mario Badescu Drying Lotion – sausinošs līdzeklis pūtīšu ārstēšanai. Bieži arī saņemam jautājumu: vai to nepieciešams sakratīt?

Tieši tā! Vai losjonu pirms lietošanas nepieciešams sakratīt?

Šķietami viss taču ir saprotams un lietošanas instrukcija ir norādīta arī uz pudelītes, tomēr šis ir biežāk uzdotais jautājums.

Un to var saprast, jo rozā nogulsnes pudelītes apakšā, caurspīdīgais šķidrums tam pa virsu, daļai mūsu klientu liek pudelīti intuitīvi sakratīt. Bez jautājumiem un instrukcijas lasīšanas.

No otras puses šī pati pudele liek dažiem tik ļoti uztraukties, ka, pārvietojot Mario Badescu Drying Lotion, viņi tik tikko elpo, lai tikai nesakratītu nogulsnes un neizraisītu abu vielu samaisīšanos.

Tātad, kā pareizāk?

 

Nē, losjonu nevajag sakratīt.

Domājat par šo līdzekli kā par mini masku, kuru uzklāj uz nakti tieši uz pūtītes, kas mērķtiecīgi pievērš uzmanību jūsu problēmai. Tam ir jābūt māla veida, lai tas būtu necaurspīdīgs un pilnībā pārklātu radušos izsitumu.  Sakratot, nogulsnes atšķaidās. Voilà! Tagad jūs zināt, kā iegūt labākos rezultātus no Drying Lotion.

Kas notiks, ja tomēr sakratīsiet Drying Lotion?

Jau kādu laiku jūsu sejas āda izskatās nevainojami, pieturaties pie ierastā ādas kopšanas režīma, bet tad  - ak vai, parādās izsitums! Jūs, protams, zināt ko darīt un jau sniedzaties pēc maģiskās pudelītes ar Drying Lotion, kad tā sašūpojas un tās saturs sakratās.

Otrs biežāk uzdotais jautājums ir – ja Drying Lotion sakratās, vai tas ir neatgriezeniski sabojāts?

Atbilde ir NĒ, tam nekas nenotiks, noliekat uz taisnas virsmas, kamēr tas atkal nogulst pudelītes apakšā. Nejauša sakratīšana nekādā veidā neietekmēs losjona efektivitāti turpmāk.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/