BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mario Badescu Drying Lotion (Plastic)   (Sausinošs losjons) Mario Badescu Drying Lotion (Plastic)   (Sausinošs losjons)
Mario Badescu

Drying Lotion (Plastic)

Sejas losjons
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
29 ml 69 € par 100 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Mario Badescu Drying Lotion (Plastic) 

(Sausinošs losjons)


Mario Badescu Drying Lotion mūsu apbalvotais līdzeklis pūtīšu ārstēšanai ir īpaši populārs, pateicoties tā spējai nakts laikā “savilkt” iekaisušās pūtītes. Tieši tāpēc šis sausinošais losjons turpina savu uzvaras gājienu kā visvairāk pirktais līdzeklis skaistumkopšanas izdevumu, slavenību un skaistumkopšanas profesionāļu aprindās visā pasaulē. Šis ātrās iedarbības efektīvais līdzeklis ir izgatavots pēc īpašas formulas, kuras sastāvā ir salicilskābe, sērs un cinka oksīds, kas palīdz attīrīt ādu un ārstē pūtītes, kamēr guļat. Formulai papildus pievienotā kumelīte un kampars palīdz atvēsināt un nomierināt atvērtās pūtītes. Plastikas iepakojumā. 

Galvenās priekšrocības:

  • efektīvi ārstē un sausina iekaisušās pūtītes.

Īpašie ieguvumi:

  • oriģinālais apbalvotais 60. gados Badesku radītais līdzeklis pūtīšu ārstēšanai;
  • piemērots visiem ādas tipiem;
  • lieliski piemērots arī pūtīšu ārstēšanai uz muguras/krūtīm.

Norādījumi: NEKRATĪT PUDELĪTI. Pirms gulētiešanas (pēc sejas notīrīšanas un tonizēšanas) samitriniet vates kociņu ar sārtās krāsas maisījumu, kas ir nosēdies pudelītes apakšā. Uzlieciet līdzekli tieši uz iekaisušajām pūtītēm, neberzējot ādu. Ļaujiet līdzeklim nožūt un no rīta noskalojiet ādu. Nelietot uz saplaisājušas ādas. Nelietojiet acu zonā. Nav ieteicams lietot kopā ar medicīniskām ziedēm vai jutīgai ādai. Nepieļaujiet iekļūšanu acīs. Ja iekļuvis acīs, skalojiet ar pietiekamu daudzumu ūdens. Ja izveidojas nepārejošs ādas iekaisums, pārtrauciet lietošanu.

Atsauksmes

Produkts, kurš noderēs jebkuram vecumam un dzimumam!
Vienkārša lietošana uz nakti uzliekot produktu uz pūtītes un ļaut tam pašam iedarboties. Jā, produkts sausina vietu,bet tas arī izsausina pumpu un strādā ar to,lai tā pazustu un ja tiek lietots produkts,man pesronīgi pazūd vēlme aiztikt un bakstīt pūtīti un tas ir liels plus! Galvenais ļaut produktam darboties un pūtīte pazudīs ātrāk. Noteikti iesaku,noderēs katrās mājās un var lietot arī uz ķermeņa,kas arī ir liels plusiņš!
Santa 2020-07-29 10:13
Noteikti uz visiem 100% iesaku šo produktu, nekas tik ļoti nepalīdz pret pūtītēm kā šis produkts. Noteikti izdziedēs pumpu vienas dienas laikā.
Ilze 2020-07-23 16:17
Rakstīt atsauksmi