E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

TESTĒJAM! IsaDora jaunumus izteiksmīgākām lūpam, acīm un gludai sejas ādai

Laba sejas āda, mitrinātas lūpas un izteiksmīgs acu skatiens ir atslēga uz gaumīgu koptēlu. IsaDora piedāvā trīs jaunus lūpu spīdumus, kas liks atskatīties ikvienam un tev pašai justies komfortabli un pārliecinoši!

Glossy Lip Treat ir sulīgi un viegli ietonēti lūpu spīdumi, kas lūpām sniedz izteiktu apjomu, mitrinošu un barojošu kopšanu. Produkts ir iepakots mīkstā tūbiņā, kas ļauj uzklāt spīdumu vēlamajā daudzumā. Lūpu spīdums ir komfortabls, konsistence nav ķepīga vai traucējoša. Salīdzinot ar citiem lūpu spīdumiem, IsaDora Glossy lip treat ir ļoti laba noturība un lūpu āda saglabājas patīkama ilgu laiku. Sastāvā esošās mitrinošās eļļas, lūpas intensīvi kopj un uztur maigas. Starp citu, spīdumi atgriežas modē un Glossy lip treat produkti būs ideāli, lai iemirdzētos šajā rudenī vēl spožāk.

Pieejami trīs jauni toņi:64 Raison; 56 Vinatge Rose; 54 Ginger glaze

Mans mīļākais spīdums ir tieši- 64 Raison. Lieliski izceļ manas lūpas, harmoniski saskan ar ādas toni un vizuāli liek zobiem izskatīties gaišākiem.

IsaDora Active All day Wear tušai ir bieza un kupla birstīte ar neilona sariņiem, kas rada vieglu pārklājumu, atdalot katru skropstiņu un skropstas atstājot salīdzinoši dabīgas, bet tajā pašā laikā izteiksmīgas. Lai iegūtu apjomīgāku klājumu, tuša ir jāklāj divās kārtās. Ļoti patīk, ka Active All day Wear tuša dienas laikā nesmērējas uz augšējā plakstiņa, kas priekš manis ir liela problēma, jo praktiski visas, arī ūdensnoturīgās tušas, mēdz smērēt zonu zem uzacs.
Tuša pēc konsistences liekas mazliet sausa, tomēr tieši šādas tušas nereti ir manas vismīļākās un iedzīvojas kosmētikas maciņā, pārtopot par ļoti mīļām un ilggadējām favorītu tušām. Visas IsaDora tušas ir draudzīgas kontaktlēcu nēsātājām un jutīgu acu īpašniecēm.

Esmu piefiksējusi, ka pēdējā gada laikā uzacu flomāsteri ar robiņu veida aplikatoriem ir palikuši ļoti aktuāli. Lai gan pati priekš sevis ikdienā tos neizmantoju, tomēr saprotu, ka priekš kāda šis varētu būt ātrs un ērts veids kā iezīmēt uzacis. Gluži kā jebkurš produkts tas prasa iemanīties tā uzklāšanā. IsaDora Brown Marker Comb &Fill tip uzacu flomāsters ir pigmentēts uzacu produkts, kas sniedz izteiksmīgu koptēlu. Uzacis top akurātas un ļoti intensīvas.
Būtiski arī ir tas, ka flomāsteram ir izcila noturība! Ja āda nav izteikti taukaina, flomāsters uz ādas saglabāsies visas dienas garumā un būs garantēts, ka uzacis dienas vidū nepazudīs.

Novēlu ik vienam atrast savu īsto uzacu produktu, kura uzklāšanā jūties pārliecināta un nēsāšanā tāpat.

Manuprāt, caurspīdīgam Loose Setting Powder ir jāatrodas katras sievietes dekoratīvās kosmētikas kolekcijā. IsaDora pūderis ir smalka maluma, tas ādai sniedz matētu nobeigumu un zīdainu klājumu. Pūderis uz sejas ir neredzams, tas lieliski nomatē ādu, bet neliek tai izskatīties sausai un miltainai.

Ja tomēr dod priekšroku pūderiem ar toni un sniedzies pēc intensīvāka pārklājuma, IsaDora piedāvā arī divus pūderus ar toni- 03 un 05.

 

 

 

 

Kuru no šiem produktiem Tu vēlētos izmēģināt?

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: