Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)
Jeffree Star Cosmetics

F*ck Proof Mascara

Ūdensnoturīga tuša
 
Black 8.00 ml
24,99 €

Produkta apraksts

Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara

(Ūdensnoturīga skropstu tuša)


Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara augsta standarta ūdensnoturīgums, formula, kas paceļ, atliec un piešķir apjomu. Izstrādāta, lai aizsargātu jūsu skropstas pat īpaši piedzīvojumiem bagātos vakaros un naktīs. F * ck Proof skropstu tuša attaisno savu nosaukumu, jo Jeffree Star Cosmetics ir izstrādājis tai ūdensnoturīgu augsta standarta formulu, lai teicami aizsargātu jūsu skropstas pat ļoti aizraujošās naktīs! Novatoriskais skropstu tušas birstītes dizains aptver katru skropstu, arī vismazāko, ar tās unikālo formulu un tūlītēji nodrošina elpu aizraujošu garumu, satriecošu apjomu un neaizmirstami atliec skropstas. Ko gaidāt? Šī ir jūsu nakts ‒ un izskatāties brīnišķīgi!  

Atsauksmes

Lieliska! Uzkrāsot var gan ļoti dabīgi, gan kupli un iespaidīgi. Nekas nebirst. Un pats labākais - viegli nomazgājama ar siltāku ūdeni - līdzīgi kā Sensai 38°C. Nevajag pat nekādu kosmētikas noņēmēju. Man personīgi šķiet, ka šī nomazgājas pat vieglāk. Esmu sajūsmā! :)
Sanita 2021-09-02 09:58
Tāpat kā Zane liku lielas cerības un šo tušu, bet tomēr vīlos. Manām skropstām nedeva nekādu efektu un sāka birt/smērēties arī pēc 1h uzlikšanas. :(
Viviāna 2021-07-05 11:27
Man savukārt šī tuša ļoti patīk,bet katram savs.
Ilona 2021-05-12 10:27
Tik ļoti vēlējos, lai šī skropstu tuša man patiktu.
Bet diemžēl milzīgs sarūgtinājums - skropstu tuša sāka birt jau pēc nepilnas 1h un dienas beigās bija palikušas tikai nokrāsotas skropstu saknītes, galiņi jau bija palikuši bez tušas. Bet acis neberzu un nebija saskare ar ūdeni.

2 zvaigznītes, jo iepakojums unikāls un vizuāli pievilcīgs.
Zane 2021-05-10 19:28
Rakstīt atsauksmi