BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Zieds
Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)
Jeffree Star Cosmetics

F*ck Proof Mascara

Ūdensnoturīga tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Uzpin vainagu! Pārsteiguma dāvana

Uzpin Jāņu vainagu! Iegādājoties produktus ar zieda simbolu, saņem pārsteiguma dāvanu!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 14.06.-27.06.2021.

 

 
Black 8.00 ml
24,99 €

Produkta apraksts

Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara

(Ūdensnoturīga skropstu tuša)


Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara augsta standarta ūdensnoturīgums, formula, kas paceļ, atliec un piešķir apjomu. Izstrādāta, lai aizsargātu jūsu skropstas pat īpaši piedzīvojumiem bagātos vakaros un naktīs. F * ck Proof skropstu tuša attaisno savu nosaukumu, jo Jeffree Star Cosmetics ir izstrādājis tai ūdensnoturīgu augsta standarta formulu, lai teicami aizsargātu jūsu skropstas pat ļoti aizraujošās naktīs! Novatoriskais skropstu tušas birstītes dizains aptver katru skropstu, arī vismazāko, ar tās unikālo formulu un tūlītēji nodrošina elpu aizraujošu garumu, satriecošu apjomu un neaizmirstami atliec skropstas. Ko gaidāt? Šī ir jūsu nakts ‒ un izskatāties brīnišķīgi!  

Atsauksmes

Man savukārt šī tuša ļoti patīk,bet katram savs.
Ilona 2021-05-12 10:27
Tik ļoti vēlējos, lai šī skropstu tuša man patiktu.
Bet diemžēl milzīgs sarūgtinājums - skropstu tuša sāka birt jau pēc nepilnas 1h un dienas beigās bija palikušas tikai nokrāsotas skropstu saknītes, galiņi jau bija palikuši bez tušas. Bet acis neberzu un nebija saskare ar ūdeni.

2 zvaigznītes, jo iepakojums unikāls un vizuāli pievilcīgs.
Zane 2021-05-10 19:28
Rakstīt atsauksmi