TESTĒJAM! Francijas kvalitātes dekoratīvo kosmētiku no Christian Breton

Piekritīsiet, ka mēs visi vasarā vēlamies iegūt saules noglāstītu, mirdzošu un brūnu ādu. Ja nesanāk laiks laiski gozēties saulītē,  lai iegūtu šādas ādas izskatu, var ņemt palīgā dekoratīvo kosmētiku- silta toņa bronzeri  un liela izmēra, ļoti labas kvalitātes otiņu. Christian BRETON piedāvā komplektu, lai sniegtu tavai ādai vasarīgu un zeltainu iedegumu. Cooked Earth bronzeris ir “cepts pūderis” , kas tā formulu padara ļoti, ļoti pigmentētu, tāpēc ar to ir jāiemācās strādāt, lai negadās tikt pie pleķaina un pārlieku intensīva klājuma. Pūderis ādā ir jāiestrādā ar apļveida kustībām, šāds klājums radīs visdabīgāko efektu.  Cooked Earth Face Powder sniedz patiešām pietuvinātu efektu īstam iedegumam. Tā sastāvā ir Mica, kas piešķir ādai īpašu mirdzumu  un liek tai zaigot.

Kas attiecas uz otiņu un tās kvalitāti- super! Mīksta, noapaļota griezuma  sintētisko saru ota, kura labi paceļ produktu un uzklāj uz sejas. Ar otu ir iespējam noklāt lielu laukumu, tā derēs produkta uzklāšanai uz sejas un ķermeņa. Otas izmērs ir kompakts, parocīgs ikdienas lietošanai un ceļošanai.

Ja vēlies iegūt dabīgi sulīgas un pufīgas lūpas bez “botoksa” palīdzības, varu ieteikt pamēģināt Christian BRETON Lip Priority Lip XL kopjošo spīdumu. Tas noklāj lūpas ar blīvu klājumu caurspīdīga lūpu spīduma un liek tām maigi kņudēt. Patīkamā kņudēšanas sajūta veicina asins cirkulāciju, kas izsauc uz lūpām reakciju un liek tām justies lielākām. Spīdumā esošie mikro gliteri liek lūpām vizuļot un atstarot gaismu, kas arī rada lūpu palielinošu efektu.

Par rezultātu varu teikt, ka tas ir jūtams! Lūpas izskatās piepildītākas, uz lūpām esošās rieviņas vairs nav tik izteiktas un dziļas. Lūpas vizuāli izskatās biezas un sulīgas.

Christian BRETON piedāvā komplektu, kurā atrodas Lip Priority Lip Xl un Seduce me lūpu spīdums ar toni. Viens pats lūpu spīdums lūpām piešķir ļoti dabīgu un maigu klājumu. Kad pirms rozā lūpu spīduma tiek uzklāts kopjošais Lip XL līdzekli, lūpas burtiski palielinās divas reizes, abu produktu sniegtais spīdums tām liek izskatīties īpaši biezām un izteiksmīgām. Mākslīgajā apgaismojumā lūpas mirdz kā disko bumba un smaids dzirksteļo.

Abi produkti ir barojoši un kopjoši, tie nesausina lūpas un nerada diskomfortu. Arī to garša ir patīkama un pat nejūtama, kas ir liels plus priekš lūpu produktiem.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: