SAPŅO DROŠĀK UN SASNIEDZ VAIRĀK!

Forums LĪDERE, veltīts tieši aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sieviete karjerā un ģimenē. Jau 14.maijā tas puclēs vairāk kā 800 dalībnieces 20 iedvesmojošās lekcijās.

Mēs DOUGLAS vēlamies iedrošināt sievietes būt patiesām pret sevi. Mūsdienu patiesais skaistums ir individualitāte, autentiskums un pārliecība par saviem spēkiem. Mēs vēlamies, lai šī ideja stiprina mūsdienu sievieti un iedrošina viņu nevis sekot kādām tendencēm, bet radīt savu – īpašo es, sekojot savām sajūtām. Mēs ticam, ka cilvēki visskaistākie ir tad, kad jūtas iedvesmoti būt un darīt to, ko paši vēlas un kas patīk, tāpēc veikali DOUGLAS ir šī gada Foruma atbalstītājs.

Jautājām piecām Forums LĪDERE iedvesmas lektorēm,  kas atrodas viņu kosmētikas maciņā un kuri ir tie produkti, bez kuriem nav iedomājama viņu ikdiena.

ANNA ANDERSONE: UZŅĒMĒJA, MŪZIĶE UN ATTIECĪBU BIOHACKING PĒTNIECE

 

Manā maciņā vienmēr līdzi ir roku krēmshigiēniskā lūpu krāsa un skropstu tuša. Ikdienā dekoratīvo kosmētiku nelietoju, bet rokām vienmēr jābūt maigām un lūpām veselām. Skropstu tuša ir pats minimums, ar ko var izcelt sejas galveno komunikatoru - acis. Es vienmēr izvēlos ekoloģiskus produktus, tāpēc mans iemīļotākais zīmols ir MADARA.

LOLITA NEIMANE: DIĒTAS ĀRSTE

 

 

DIOR produktus izvēlos gadiem, gan dekoratīvo kosmētiku, gan smaržas. Yves Saint Laurent bronzeris ir salīdzinoši nesen manā maciņā. Vēl neatņemama mana kosmētikas maciņa sastāvdaļa ir lūpu laka. Kopumā nepieturos pie viena zīmola.

ZANDA RUBENE: LU PEDAGOĢIJAS, PSIHOLOĢIJAS UN MĀKSLAS FAKULTĀTES PROFESORE

Esmu no tām ļoti aizņemtajām sievietēm, kas ikdienā lieto kosmētiku ļoti maz. Daudz par maz. No rīta – duša, sejas krēms, smaržas, skropstu tuša – un automašīnā iekšā.

Taču man ir savs must have komplektiņš, kas ir pavisam obligāts.

Pirmkārt, smaržas – bez tām es jūtos tā, it kā kaut ko būtu aizmirsusi uzvilkt.  Esmu izmēģinājusi daudzas un dažādas, bet saprotu, ka DIOR smaržas ir manējās. Un no tām J´adore ir tās, pie kurām atgriežos atkal un atkal.

Otrkārt, CC krēms. Maķedonijas Aleksandrs savā armijā esot ņēmis tikai tos kareivjus, kas dusmās vai uztraukumā bālē nevis sarkst. Mani, visticamāk, viņš armijā neņemtu – mana seja kļūst sarkana diezgan ātri pie mazākās piepūles. Tāpēc L'Oréal NUDE MAGIQUE CC CREAM krēms man ļoti palīdz šajā cīņā ar sejas apsārtumu.

Un, treškārt, birstošais pūderis DIOR Diorskin Forever & Ever Control Loose Powder ļauj pasargāt seju no nodevīgas spīdēšanas atbildīgos momentos. To man ieteica kolēģe, kas ir tikpat aizņemta kā es – pūderis faktiski neatstāj uz sejas nekādas pēdas, tas vienkārši padara to matēt.

LINDA SAULĪTE: UZŅĒMĒJA, TRENERE, KOUČS

BOBBI BROWN acu ēnu palete – atkarībā no gadalaika un noskaņas vienmēr ideāls un ļoti ērts  veids kā padarīt acis izteiksmīgākās. Mans iemīļotais ir Smokey Eye komplekts svētku reizēs un ikdienai Capri Nudes palete.

ESTÉE LAUDER Pure Color Love lūpu krāsa sarkanā tonī. Nelietoju ikdienā, bet noteiktos brīžos – uzstājoties uz skatuves, izaicinošās biznesa tikšanās reizēs. Laikam brīžos, kad nepieciešama lielākā pārliecība par sevi  , tieši šis tonis kaut kā papildina šo sajūtu. 

JO MALONE Nectarine Blossom & Honey Cologne smaržas. Perfekti atbilst manām šī brīža dzīves noskaņām – šarmantas, nedominējošas, bet ļoti īpašas un klātesošas. Es smaržas jūtu  līdzīgi kā apģērbu,  ko izvēlamies un smaržas vienmēr ir noslēdzošais , ko “uzvelku” , izejot no mājām. 

SOLVITA KABAKOVA: FORUMS LĪDERE DIBINĀTĀJA

Es lieku lietā savu kosmētikas maciņa saturu katru dienu. Reiz kāda vizāžiste teica, ka ir minimums divas detaļas, kas sejā jāizceļ vienmēr "izejot uz ielas”. Tās ir uzacis un vaigu kauli. Tie iezīmē sejas siluetu un tā ir programma minimums, lai izietu ļaudīs.

Tumši, glīti uzacu loki man ir dabas doti, bet otro padomu esmu ņēmusi vērā. Tāpēc manā kosmētikas maciņā vienmēr ir ARTDECO Blusher vaigu sārtums.

Otrs ļoti mīļs produkts, ko iegādājos atkārtoti, ir CHANEL Les Beiges pūderis, kas dod sejai īpašu midzumu un gludu sajūtu.

Un pēdējos gadus neviens pavasaris nepienāk bez GUCCI Flora Gorgeous Gardenia smaržām manā somiņā. Šis aromāts pamodina manī vasaru un sauli.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/