Vegāniska un ilgtspējīga – testējam LUMENE dekoratīvo kosmētiku

LUMENE ir zīmols ar vairāk nekā 50 gadu darbības pieredzi.

Jau kopš tā pirmsākumiem ziemeļu valstīm raksturīgā savvaļas daba un klimats ir bijis uzņēmuma galvenais iedvesmas avots, radot produktus, kas izceltu ziemeļvalstu sievietēm unikāli raksturīgo dabisko skaistumu. Tieši tāpēc zīmola produktos līdz pat 99% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes un tie nav testēti uz dzīvniekiem.

Turklāt, cienot dabu, īpaši padomāts arī par iepakojumu – vidēji puse no tā jau ir pārstrādāts un ir vēl arī tālāk otrreizēji pārstrādājams, turklāt šis skaits, kā sola ražotājs, jau tuvākajā nākotnē augs.

Pilnīgi visi ādas kopšanas un tonālā krēma produkti ir vegāniski, savukārt par tādu izveidot arī visu dekoratīvas kosmētikas klāstu ir bijis LUMENE mērķis līdz 2021. gadam.

Ja lūkojies pēc no dzīvnieku valsts sastāvdaļām brīvas kosmētikas, pievērs uzmanību informācijai uz iepakojuma, ražotāja vai izplatītāja mājaslapā norādītajam – saražoto partiju un krājumu dēļ vēl ne visi LUMENE produkti 2022. gadā veikalu plauktos jau būs vegāniski. Taču šoreiz apskatīsim tos produktus, par kuriem droši var teikt – ir vegāniem piemērots.

Sejas toni koriģējoša grima bāze LUMENE CC Color Correcting Primer

Sejas ādas sagatavošana grima uzklāšanai ir puse no uzvaras, lai gala rezultāts izdotos tieši tāds, kā ieplānots, tāpēc bez grima bāzes neiztikt.

Soli pa solim jāveic attīrīšana, tonizēšana, mitrināšana un tad arī seko grima bāzes uzklāšana.

Šis LUMENE “praimeris” pieejams vienā tonī un piemērots visu ādas tipu īpašniecēm. Tam ir ļoti maiga tekstūra, un, uzklāta uz ādas, bāze burtiski to padara samtainu. Bāzei ir sejas toni koriģējoša funkcija, kas kombinācijā ar tonālā krēma produktu, ādas nepilnības novērsīs daudz efektīvāk. Turklāt bāze aizpildīs arī poras un izlīdzinās ādu.

Tonālais krēms LUMENE CC Color Correcting Cream

Vidēji sedzošs fluīda tipa tonālais krēms, kas uz sejas ir patīkami un viegli uzklājams gan ar pirkstiem, gan samitrinātu grima sūkli. Tonālais krēms kombinācijā ar šīs pašas sērijas sejas toni koriģējošo grima bāzi būs labs “ierocis” sejas ādas toņa izlīdzināšanā – tas labi nomaskēs nelielus apsārtumus vai mazus asinsvadus.

Ideāls produkts ikdienas grima veidošanā – tā vieglā formula veidos dabisku izskatu, savukārt SPF 20 aizsargās seju no kaitīgajiem UVA un UVB  stariem gan vasarā, gan ziemā (jā, arī ziemā ir ļoti svarīgi par to neaizmirst). Šo tonālo krēmu novērtēs tie, kuriem patīk grims, kas rada izskatu, ka grima nav. 

Birstošais pūderis LUMENE Nordic Chic Loose Powder

Šis birstošais pūderis būs droša izvēle ikvienai, kura meklē produktu viegli matējošam, bet tajā pašā laikā pietiekami caurspīdīgam efektam, lai izceltu dabisko ādas mirdzumu.

Pūderis palīdzēs nostiprināt grimu visas dienas garumā, turklāt tā bezkrāsainā toņa dēļ to būs viegli un vienmērīgi uzklāt ar iepakojumā iekļauto pūdera spilventiņu – pūderota šoreiz var palikt neizmantota.

 Birstošā pūdera viena no lielākajām priekšrocībām ir tā sniegtais veselīgais starojums un dabiskā izskata efekts – tieši tāpēc tas būs piemērots neitrālam ikdienas grimam, kā arī palīdzēs “nenošaut greizi” iesācējiem grima pasaulē.

Uzacu zīmulis LUMENE Longwear Eyebrow Definer

Automātisks un ļoti smalks uzacu zīmulis, kas ļauj ļoti precīzi aizpildīt uzacu tukšos laukumiņus, lai radītu izteiksmīgas un vienlaikus dabiskas uzacis.

Zīmuļa otrā galā esošā birstīte palīdz pirms produkta uzklāšanas izķemmēt uzacis un pēc tam iztušēt produktu, lai radītu dabisku izskatu. Uzacu zīmulis savas tekstūras dēļ uzklājas ļoti vieglā konsistencē, tāpēc ir viegli sekot līdzi tam, vai ar produkta uzklāšanu nav pārspīlēts. 

Uzacu gēls-tuša LUMENE Nordic Chic Eyebrow Fixing Gel

Arī 2022. gadā uzacu modē saglabāsies dabīgu, koptu un laminētu uzacu efekts, tāpēc uzacu gēls matiņu fiksēšanai būs “must have” produkts.

Ja esi izteiksmīgu un dabiski kuplu uzacu īpašniece, šis caurspīdīgais LUMENE uzacu gēls noderēs, lai tām piešķirtu koptu un saķemmētu veidolu, savukārt, ja savām uzacīm izmanto zīmuli krāsas un kontūras izcelšanai, šis produkts būs kā punkts uz “i” pašā noslēgumā, lai piešķirtu aktuālo saķemmēto un fiksēto efektu.

Uzacu vasks LUMENE Nordic Chic Eyebrow Shaping Wax

Pavadīt pārlieku daudz laika pie spoguļa, veidojot grimu ikdienai, noteikti nav nevienas sievietes vēlme, taču pretēji pavadītajam laikam visas gribam izskatīties lieliski.

Šis uzacu vasks būs viens no tiem maģiskajiem produktiem, kas spēj piedāvāt abus – maksimālu rezultātu ar minimālu laika patēriņu. Dabiskais tonis un vaska konsistence ar uzacu otiņu ļauj vienlaikus ietonēt uzacis, saķemmēt un veidot to formu sakārtotu.

 

Acu laineris LUMENE Intense Eye Marker Waterproof

Šim acu lainerim ir izteikts un spilgts melnais tonis – par to liels pluss. Tāpat arī tā smalkā un pakļāvīgā ota ļauj ērti uzvilkt gan šauru, gan arī izteiksmīgāku acu kontūrlīniju. Ātri nožūst, tāpēc neatstāj nekādus traipus vai nospiedumus, kas var rasties skropstu līnijai pieskaroties pie augšējās acu daļas.  

Taču, lai arī šis laineris pēc ražotāja norādījuma uz iepakojuma ir ūdensizturīgs, tas viegli nomazgājas vien ar micerālo ūdeni, tāpēc ilgnoturīgam grimam kā uzticamāku labāk izvēlēties citu produktu.

Lūpu spīdums LUMENE Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss

Brīnišķīgs lūpu spīdums ikdienas lietošanai un ātrai grima atsvaidzināšanai. Pretēji ārējam iepakojumam un pirmajam priekšstatam par lūpu spīduma spilgto toni, tas uz lūpām izskatīsies daudz mierīgāk un neitrālāk – ārēji spilgti rozā spīdums (6 Soft Pink) lūpām piešķir ļoti delikātu un maigu tonējumu.

Sastāvs nav lipīgs un mitrina lūpas, padarot to izskatu sulīgu un pilnīgāku. Jārēķinās, ka ēšana un dzeršana spīduma noturību samazinās, tāpēc ik pa laikam to nāksies atjaunot.

Lūpu krāsa LUMENE Luminous Moisture Lipstick

Šī mitrinošā lūpu krāsa pieejama 12 dažādos toņos, no kuriem izvēlēties sev vispiemērotāko. Savējo atradīs arī tās dāmas, kas meklē piemērotu lūpu krāsu “nude” tipa grimam. Tai ir viegls un dabisks mirdzums, kas lūpām piešķirs apjomu. Patīkami un viegli uzklājas uz lūpām, taču maksimāli izteiktam efektam iesakām vispirms uzklāt lūpu kontūrzīmuli.

Piemīt patīkams un liegs aromāts, kas atgādina karameles. Vegāniskais lūpu krāsas sastāvs (auzu sviests, ogu sēklu eļļas, dabisko vasku maisījums u.c.) paralēli pildīs arī lūpu kopjošo funkciju. 

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU