SKAISTUMS IR...

SKAISTUMS IR...

PĀRSTEIGUMS. APLIECINĀJUMS. PAŠPĀRLIECĪBA. PIEVILCĪBA. MĪLESTĪBA.

...un tik daudz kas cits.

Kampaņas sejas

Esam priecīgi, ka mūsu jauno Douglas zīmola tēlu pārstāvēs četras daudzpusīgas personības: Diane Kruger, Elyas M’Barek, Ajok Madel and Alexandra Agoston. Šiem cilvēkiem piemīt ne tikai harisma, bet vēl viena kopīga iezīme: drosme kameru priekšā atklāt emocijas.

Diane Kruger

Diana Kruger ir aktrise, rakstniece un modele. Viņa dzīvo ASV. Diāna vienmēr piedalās drosmīgās un iedvesmojošās lomās, kurās parāda savu īsto būtību – perfektā izvēle mūsu kampaņai! Turklāt viņa ir vienmēr jutusi saikni ar Douglas: “Brīvajās dienās man patīk sevi palutināt Douglas veikalā, iepazīstoties gan ar jauniem produktiem, gan klasiskajiem zīmoliem,” viņa stāsta. “Esmu ļoti priecīga, ka nu varu būt daļa no šīs ģimenes.”

“Cilvēkus padara skaistus viņu spēja saskatīt skaisto ikvienā un vienmēr.”

– Diane Kruger

Elyas M’Barek

Elyas M’Barek ir viens no populārākajiem vāciski runājošajiem aktieriem. Viņš pašlaik pārceļas uz Ņujorku un sākotnēji bija pārsteigts par mūsu piedāvājumu: “Ne katru dienu vīrietis tiek izvēlēts šādai lielai skaistumkopšanas zīmola kampaņai. Dalība tajā bija lieliska pieredze, un esmu pagodināts būt par vienu no šīs kampaņas jaunajām sejām.” Arī mums bija ļoti jautri, jo fotosesijas laikā spējām atdzīvināt un notvert viņa mīlestību pret skaistumkopšanu.

“Uzskatu, ka skaisti ir tad, ja kāds izraisa pozitīvas sajūtas, ja kāds cilvēks vai dzīves brīdis ir neparasts un elpu aizraujošs.”

- Elyas M’Barek

Ajok Madel

Ajok Madel, dzimusi Sudānā un uzaugusi Austrālijā, ir starptautiski pazīstama modes un skaistumkopšanas zīmolu modele. Viņai piemīt tieši tāda personība un atvērtība, kādu meklēja Chris Colls, un tas mūs ļoti iedvesmoja.

 

 

“Skaistums ir svarīgs, lai mēs saprastu šo pasauli un spētu ar to sazināties. Tagad mums skaistums ir vajadzīgs vairāk nekā jebkad.”

- Ajok Madel

Alexandra Agoston

Alexandra Agoston ir starptautiski zināma modele. Viņa ir dzimusi un augusi Sidnejā, nesen ir kļuvusi par māmiņu un tagad dzīvo Ņujorkā. Kā Parley Foundation vēstniece viņa ir apņēmības pilna palīdzēt saglabāt okeānus. Viņas sirsnība mūs ļoti iedvesmoja fotosesijas laikā.

 

 

“Ja tu nemīli sevi tādu, kāds esi, zūd skaistums.”

- Alexandra Agoston

Par kampaņu

Ikdienu mūsu Douglas filosofija “Mēs veidojam skaistumu!” (We do beautiful!) aicina mūs iesaistīties dialogā par to, ko mēs saprotam ar skaistumu.

 

Katram uztvere par skaistumu atšķiras un mūžīgi mainās – vakardienas ideāls var pilnībā atšķirties no tā, kas ir ideāls šodien vai rīt, jo rīt jau ir jauna diena.

 

Ar kampaņu SKAISTUMS IR... mēs vēlamies dot vaļu jaunām idejām. Trīspunkte šeit ir vissvarīgākā. Tā ir kā aicinājums jums pabeigt šo teikumu.

SKAISTUMS IR...

Chris Colls

Fotogrāfs

Chris Colls palīdzēja mums izveidot jauno vizuālo valdu. Šis austrālietis spēj radīt autentiskas, dabiskas un nepiespiestas fotogrāfijas, un viņam piemīt tieši tas stils, ko mēs meklējām.

 

Rezultātā tapa iespaidīga attēlu kolekcija, kas ietērpj Douglas aizraujošā, emocionālā tēlā – visos veikalos, uz plakātiem, mūsu mājas lapā un daudzās topošās kampaņās.

 

“Visa pamatā ir godīgums un intimitāte. Tur es augu kā fotogrāfs.”

- Chris Colls

Ieskats aizkulisēs

Video tapšana

Mēs pavadījām četras brīnišķīgas dienas noslēgtā dabiskā pludmalē Francijas dienvidos ar četrām iespaidīgām personībām.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!