BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

SEJAS MASKAS! Viss kas Tev par tām jāzin!

Kāda ir Tava pieredze, lietojot maskas? Sejas maska ir jaudīgs un īpaši lutinošs produkts, kas var sniegt efektīvu un acīmredzamu rezultātu.

Lai maska sniegtu gaidīto efektu, tā ir jālieto pareizi. Visbiežākie iemesli, kādēļ cilvēki mēdz nejust efektu no maskas ir šādi:

 • maska neatbilst sejas ādas vajadzībām (nav pareizi izvēlēta);
 • maska tiek pamēģināta tikai vienu reizi (ādai pie produkta nereti ir jāpierod);
 • maska tiek nepareizi lietota (uz netīras ādas, nepietiekamu laiku utt.).

Lasi tālāk, uzzini, kā izvēlēties un lietot masku, lai no tās būtu maksimāls efekts, iepazīsti jaunākās un inovatīvākās maskas Douglas klāstā!

 

1.Sagatavo sejas ādu!

Pats svarīgākais darbiņš pirms maskas iepakojuma atvēršanas – notīrīt seju, jo ādai jābūt perfekti tīrai! Papildu rūpīgai kosmētikas noņemšanai ieteicams veikt arī sejas dziļāku tīrīšanu, izmantojot eksfoliējošu tīrītāju vai skrubi, lai maskas aktīvās sastāvdaļas var vieglāk iekļūt ādas porās. Efektīvs triks, ko izmanto arī daudzas Douglas klientes, ir poru papildu atvēršana, sejai uzklājot siltu, mitru dvielīti.

2.Kura maska man ir piemērotākā?

Viss it kā ir vienkārši:

 • kairinātas ādas īpašniekiem jālieto nomierinoša maska;
 • taukainas ādas īpašniekiem jālieto attīroša maska;
 • nogurušas, blāvas ādas īpašniekiem jālieto tonizējoša maska;
 • sausas ādas īpašniekiem – mitrinoša maska.

Tomēr visai bieži dažādās sejas zonās ir atšķirīga tipa āda (piemēram, klasiskais gadījums ar T-zonu, kas mēdz būt problemātiska) – tā ir kombinēta. Kombinētas ādas īpašniekiem noteikti jāiepazīstas ar jaunāko trendu – multi masking/multimaskingu!

3.Iepazīsti multi-masking!

Tā ir vienlaicīgi vairāku atšķirīgu masku lietošana dažādām sejas zonām. Deguna zonai vajadzīga poru samazināšana? Uzklāj attīrošu un poras sašaurinošu masku! Āda zem acīm sausa? Tur uzklāj mitrinošu masku. Āda uz kakla izskatās nogurusi? Uzklāj tonizējošu masku! Tas ir tiešām vienkārši! Uzklāj dažādas sejas maskas vienlaikus un izbaudi, kā tās darbojas Tavas ādas labā!

4.Droši izmēģini inovatīvas sejas maskas!

Mūsdienu dinamiskajam dzīves ritmam un masku lietošanai ir divi kopīgi mērķi, pēc kā tie tiecas – ātri un efektīvi. Tieši tam ir inovatīvi produkti, kas meklē, kā efektu panākt ātrāk un efektīvāk. No inovatīvajām maskām jāizceļ biocelulozes auduma maskas, piemēram, Douglas Focus Age biocelulozes nostiprinoša maska kaklam un dekoltē.

Šīs sejas maskas nav tikai maskas, tā ir SPA procedūra mājas apstākļos, kas sniegs teicamu efektu.

5.Kad un cik ilgi turēt uz sejas?

Pirmkārt, rūpīgi izlasi, kādas norādes ir dotas uz maskas iepakojuma! Nelieto to citādi kā ieteikts! Ja teikts, ka maska jālieto vienu reizi nedēļā, klausi šim norādījumam un nelieto to biežāk, jo ādai šī procedūra var būt pārāk intensīva.

Otrkārt, izlasi, kurā diennakts laikā maska jālieto. Jā, ir arī nakts maskas (overnight)! Tās atšķiras no parastajām ar sastāvu un tekstūru, kā arī iedarbības laiku. Aktīvās vielas iedarbojas pakāpeniski nakts garumā, nevis ātri kā parastajām maskām, kas jālieto 10–20 minūtes. Pēc nakts masku lietošanas nākamajā rītā sejas āda izskatās brīnišķīgi!

Treškārt, iepazīsties ar šiem padomiem!

 1. Klasiskais maskas turēšanas ilgums ir 10–20 minūtes, bet nakts maskas var turēt uz ādas visas nakts garumā.
 2. Vidējais lietošanas biežums ir 1–2 reizes nedēļā.
 3. Lai justu efektu, ādai pie maskas ir jāpierod, bet ilgstoša vienas un tās pašas maskas lietošana ādu var nogurdināt, tāpēc reizi gadā noteikti var izmēģināt ko jaunu!

6.Lai panāktu efektu, jāievēro regularitāte un sistēma!

Uzliekot masku tikai reizi mēnesī, ievērojamu rezultātu diez vai pamanīsi. Tāpat kā jebkuru produktu – arī masku jālieto regulāri un sistemātiski. Maskas kūres kalendāru vari izveidot Tu pati (un, protams, konsultējoties ar savu uzticamo kosmetologu).

Viens no variantiem masku kūrei, ja nepieciešams drīzs rezultāts:

 • 1.nedēļa: lieto masku 3 dienas pēc kārtas;
 • 2.–3. nedēļa: lieto 2–3 dienas nedēļā;
 • 3.–4. nedēļa: lieto 2 dienas nedēļā;
 • 4.–5. un turpmākās nedēļas: lieto 1 dienu nedēļā uzturošā režīmā.

Pēc nepieciešamības vari atsākt šo masku kūri no sākuma, pirmajā nedēļā uzliekot uz sejas 3 dienas pēc kārtas. Ja vēlies uzsākt masku kūri citai ādas vajadzībai (piemēram, iepriekš izgāji attīrošas maskas kūri, bet tagad vēlies mitrinošas maskas kūri), rīkojies tāpat. Tikpat labi vari lietot dažādas maskas vienas masku kūres ietvaros.

7.Maska noņemta – ko tālāk?

Kad esi masku nomazgājusi ar ūdeni, maigu tīrīšanas līdzekli, notīrījusi ar kosmētiskajām salvetēm vai vates plāksnīti, nekas nav beidzies. Sejas ādai jāveic ierastais kopšanas rituāls: tonizēšana, iekrēmošana (atkarībā no Tavām vēlmēm un ādas vajadzībām).

8.Neaizmirsti papildu produktus!

Lai uzturētu maskas radīto efektu un palīdzētu tai iedarboties, ir jālieto piemēroti papildu produkti. Piemēram, ja regulāri lieto masku taukainai ādai, papildus jālieto arī attīrošs toniks un noteikti jāsamazina taukvielas uz sejas (jālieto vieglie želejveida krēmi), kā arī nav ieteicams ikdienā pārslogot ādu ar bieziem, eļļainiem dekoratīvās kosmētikas produktiem. Savukārt, ja regulāri lieto masku sausas ādas mitrināšanai, papildus nepieciešams kvalitatīvs mitrinošs krēms ikdienā, jādzer pietiekami daudz ūdens (ādas mitrināšanai no iekšpuses).

Un tagad laiks aplūkot Douglas kolekcijas masku dažādību e-veikalā www.douglas.lv un veikalos Douglas, lai izvēlētos sev piemērotākās!

No 12.04.-25.04.2021. iegādājies visas sejas maskas ar 20% atlaidi visos veikalos Douglas un e-veikalā Douglas.lv

Lai Tev efektīva maskošanās!

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
kkbkinfo5site 2021-04-18 19:00:39
Супер давно искал