TESTĒJAM! Produktus, kuri ādai sniedz izteiktu mitrināšanu un pērļu mirdzumu

Īpaši vasarā esam pakļauti tam, ka āda mēdz palikt sausa, loboša un nespodra.
Laboratoires Filorga PARIS Oxygen- Glow produkti ir radīti, lai nomierinātu, izlīdzinātu, padarītu ādu tvirtu un attīrītu. Pateicoties šīm darbībām āda tiek pie starojoša un jauneklīga izskata.

Oxygen-glow Clear skin-effect super cleanser ir želejas veida sejas attīrītājs, kurš vienlaikus attīra, mitrina un detoksicē ādu. Želeja ir bieza un tiek galā ar dekoratīvās kosmētikas paliekām. Patiesībā Clear skin-effect super cleanser var lietot kā dekoratīvās kosmētikas noņēmēju, želeja labi izdarīs savu darbu, tomēr es ieteiktu to lietot kā otro soli, lai atbrīvotos no dekoratīvās kosmētikas. Paskaidrošu, vispirms lieto attīrošo eļļu, kā pirmo soli kosmētikas noņemšanai, tad otrreiz attīri seju  izmantojot šo želeju. Veicot divas iepriekš minētās darbības vari būt pārliecināta, ka būsi atbrīvojusies no dekoratīvās kosmētikas simtprocentīgi.

Želeja maigi attīra ādu un ir saudzīga arī pret jutīgu ādu. (Var izmantot gan uz sejas un zonai ap acīm, kā arī to var klāt uz mitras vai sausas ādas). Pēc  produkta lietošanas pamanīju, ka āda liekas mirdzoša un labi mitrināta, par ko ir jāpasakās sastāvā esošajai hialuronskābei. Āda netiek savilkta vai kairināta. Labs neitrāls produkts, kurš palīdz attīrīt ādu no liekās kosmētikas un netīrumiem uz sejas. Par to cik tas ir maigs pārliecinājos, kad jūnija vidū saulē pārsauļoju sejas ādu. Vakarā gribējās atbrīvoties no liekajiem putekļiem un ņēmu talkā Clear skin-effect super cleanser ādu attīrošo līdzekli. Tas palīdzēja iegūt tīras ādas efektu to pārlieku nesamokot. Tas, ka produkts neputo arī bija plus, jo ātri varēju noskalot no sejas un nevajadzēja tā jau jutīgo ādu pakļaut liekam stresam un berzēšanai.

Oxygen-glow Super- perfecting Express mask ir bieza un blīva velveta tekstūrai līdzīga maska, kas ādu pāris minūšu laikā padara starojošu un sniedz atsperīgas ādas izskatu. Maska ne tikai  dziļi mitrina un baro, tā arī padara ādu mirdzošu.  Ja tava āda ir izteikti sausa, lieto šo produktu pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas- uzliec masku, ļauj tai iedaroties vismaz 10 min., noskalo to ar siltu ūdeni un ķeries klāt tonālā krēma uzklāšanai. Tonālais krēms uz ādas klāsies un stāvēs daudz labāk nekā iepriekš. Maska lieliski pabaros ādu un no sausajiem ādas pleķiem vairs nebūs ne ziņas! Kā arī, masku dāsnā slānī var klāt uz kakla un dekoltē zonas, atkārtojot šo procesu vienu līdz trīs reizēm nedēļā. Uzklājot Super- perfecting Express mask ir sajūta, ka āda ir cieši apskauta un tai 10 minūšu laikā tiek sniegts pats labākais un nepieciešamākais, kas ir dziļa mitrināšana.

Oxygen-glow Super- smoothing radiance eye care acu krēms ir atkal nemainīgi- biezas konsistences. Tas redzami izgaismo ādu ap acīm, liekot acu skatam izskatīties možam. Tā kā krēms ir biezas konsistences es to ieteiktu lietot tieši uz nakti,  priekš dienas, manām vajadzībām,  tas liekas par smagu un sedzošu. Var gadīties, ka pēc šī krēma pa virsu liekot dekoratīvo kosmētiku, krēmi var sākt velties. Ja dienas laikā neaizraujies ar kosmētiku un netraucē blīvais klājums, Super- smoothing radiance eye care sniegs labus rezultātus izgaismojot ādu ap acīm un to dziļi mitrinot.  Pamanīju to, ka āda pēc krēma uzklāšanas ir palikusi ārkārtīgi maiga pieskārienam un gluda, smalkās rieviņas neizskatās tik dziļas un izteiksmīgas.

Oxygen-glow Super-perfecting radiance cream ir šķietami visplānākais no Oxygen- glow kolekcijas krēmiem. Tas ir mazliet staipīgs, taču pārsteidzoši viegli iestrādājas ādā. Arī šo krēmu ieteiktu lietot uz vakaru, tas padziļināti rūpēsies par ādu, lai pamostoties tu justos atpūtusies, svaiga un gatava jaunai dienai. Krēms ādai sniedz izteiktu  pērļu mirdzumu un tvirtumu.

Kopsavilkums: Visi produkti ir biezas konsistences, kas īpaši dziļi baro un uzlabo ādas stāvokli. Es Oxygen- glow kolekcijas produktus izvēlos lietot tieši uz nakti, jo priekš dienas tie man ir par blīvu un sedzošu. Lietojot produktus uz nakti, no rīta pamostos burtiski ar jaunu starojošu un mitrinātu ādu, kas dekoratīvajai kosmētikai uz sejas ļauj klāties kā sviestam.

 Manuprāt, šīs līnijas produkti īpaši patiks nobriedušas ādas īpašniecēm, produkti ādai sniedz izteiktu spīdumu, āda saulē burtiski zaigo perlamutra spīdumā.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: