E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Vesela un tīra āda ar ARTEMIS SKINLOVE

Apsārtums, aizsprostotas poras, spīdums? Stop! Jaunā ARTEMIS skinlove  ādas kopšanas produktu līnija dāvās Jums veselīgu sejas ādu.

Jūsu sejas mīlestība! Ja Jūsu āda varētu iemīlēties, tā atdotu savu sirdi jaunajiem ARTEMIS skinlove sejas ādas kopšanas līdzekļiem ‒ "Mans skaistākais Es". Sejas ādas kopšanas līnija problemātiskai ādai sniedz visu, kas liek Jums “iemīlēties”: fantastisku sastāvu, stilīgs izskatu, dzīvesprieku un atpūtu.

Katru dienu notiek kaut kas jauns ‒ pubertāte ir neiedomājami satraucošs laiks! Veidojas hormoni un mainās āda: tā ražo vairāk sebuma, kas ietekmē poru aizsprostošanos.  

Tīra āda ‒ "Mans skaistākais ES"

Lai pūtītēm un citām ādas problēmām vairs nebūtu izredžu un Jūs atkal varētu justies labi savā ādā, ARTEMIS ir izstrādājis skinlove: sejas ādas kopšanas līnija tīrai ādai, kas ar mīlestību padara ādu veselu un starojošu. Kā liecina Industrieverband Personalpflege- und Waschmittel e.V. 2016. gada februārī veiktais pētījums "Jaunieši bez kosmētikas", 85% 13‒19 gadus veci jaunieši jūtas pašpārliecinātāki, ja viņiem ir mazāk pūtīšu. 67% vēlas ar tīru ādu labāk iepatikties citiem.

Šveices kosmētika ar augu bioloģiski aktīvajām vielām

Kas ir nepieciešams jutīgai, jaunai, problemātiskai ādai?

Šveices ādas eksperti no ARTEMIS ir atklājuši dabisku sastāvdaļu apvienojumu, kas nodrošina mirdzošu ādu: ēdelveisa ekstrakta un Alpos bioloģiski audzētu linsēklu kombinācijai ir poras attīroša un dzidrinoša iedarbība. Bioloģiski audzētu sudrabliepu pumpuri nodrošina mitrina un vienlaikus pasargā to no kaitīgās vides ietekmes. Aktīvo sastāvdaļu savienojuma zvaigzne: bioloģiskā ķiršu kauliņu eļļa. Tā ir neticami viegla, lieliski novērš pūtītes, ir bagāta ar A un E vitamīniem, kā arī uztur ādu elastīgu.

Problemātiskas ādas kopšana

Sākums, lai attīrītu ādu: ādas kopšanas produktu līnijas ARTEMIS skinlove tīrīšanas līdzeklis "Cleansing Face Gel". Sejas mazgāšanas želeja maigi un dziļi attīra porainu ādu. Tā maigi iedarbojas uz netīrumiem, nesausinot ādu.

Nomierinoši, matējoši, izlīdzinoši: attīrošais sejas toniks "Clearing Face Tonic" novērš jaunu netīrumu veidošanos un lieliski sagatavo ādu turpmākām kopšanas darbībām.

Matējošs dienas krēms mirdzošai sejas krāsai

Burvīgi matēta āda, kas nesāk spīdēt arī pēc vairākām stundām? Ar matējošo ARTEMIS dienas krēmu "Mattifying Fluid" tas ir iespējams. Vieglā kopšana mazina iekaisumus, mitrina un nekavējoties iesūcas ādā.

Tīrs svaigums! Kā pabarot sausu ādu? Mitrinošais krēms "Moisturising Gel-Cream" novērš apsārtumu un intensīvi mitrina.

Atbrīvoties no pūtītēm: tīra āda ar ARTEMIS

Sejas krāsas brīnums: lieliski klājošais "Cover 4 in 1 BB Cream"! Tas lieliski nomaskē, nodrošina ar mitrumu un novērš jaunu ādas problēmu veidošanos. Turklāt BB krēms aizsargā ādu, jo tā sastāvā ir saules aizsargfiltri SPF 20. Abi toņi "Medium" un "Dark" lieliski pielāgojas Jūsu sejas krāsai.

Jūs iemīlēsieties arī ARTEMIS skinlove produktu izskatā: ar savu tīro, moderno dizainu tie liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk. Viens ir skaidrs: ādas problēmas vēl nekad nav atrisinātas tik skaisti. 

Mīliet savu ādu! skinlove no ARTEMIS ‒ rūpes par labu (ādas) sajūtu!

*100% Šveices kvalitāte

Tie ir vārdi, kas runā paši par sevi. Kopš 1990. gadu beigām Šveices vārds ir rādītājs, kas padara to tik vērtīgu: “Esam kā pulksteņa mehānisms. Precīzi un efektīvi,” paši par sevi saka šveicieši. Nation Brands Index (NBI) pētījumi, kas katru gadu pārbauda valstu tēlu efektivitāti un pievilcību, liecina, ka arī citas valstis sniedz līdzīgu vērtējumu: godīgi, precīzi, droši, tradicionāli, uzticami, radoši... Ar šādām īpašībām starptautiskās aptaujās tiek asociēti šveicieši. Tas, kas attiecas uz cilvēkiem, dabiski tiek attiecināts arī uz produktiem, kas ir izgatavoti starp Bāzeli (Basel) un Lugāno (Lugano). To reputācija ir leģendāra un Šveices simbols – balts krusts uz sarkana fona – ir kļuvis par iekārojamu preču zīmi.

*SWISS COS – uzticības zīmogs

Novatoriskā Šveices kosmētika ir pilnīgi obligāts produkts zinātāju vidū. Tāpat kā visām precēm un pakalpojumiem, kas ir “ražoti Šveicē”, arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas produktiem ir visaugstākā reputācija un tie pamatoti ir izpelnījušies plašu patērētāju uzticību. Bet, tāpat kā katrā nozarē, arī šajā ir “konkurenti”, kuri vēlas gūt labumu no šiem panākumiem, piedāvājot kosmētiku, kurai ir Šveices krusts vai nosaukums uz iepakojuma ir vienīgā saikne ar Šveici. Lai aizsargātu savus zīmolus un tādējādi arī klientus, īstās Šveices kosmētikas ražotāji ir vienojušies par stingriem sertifikācijas principiem, kurus līdzās citiem noteikumiem ir izdevusi Šveices Tirdzniecības ministrija. Rezultātā ir radīts zīmogs, kas apliecina drošību. Tādējādi iepakojumā ar Swiss COS simbolu, var būt tikai viena lieta, un tā ir kosmētika.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: