TESTĒJAM! ArtDeco jaunāko “Cross The Lines” kosmētikas kolekciju

„ARTDECO” „Cross the Lines” kolekcija atspoguļo moto “Esi drosmīga, pārej pāri robežām un atļaujies darīt kaut ko jaunu!”. Kolekcijas iedvesma ir modernā un grafiskā māksla. „Cross the lines” ir matētu un spīdīgu elementu kombināciju mijiedarbība, kā arī tumšo toņu kontrasts ar tīriem un baltiem toņiem. „Cross the lines” sniedz tavai skaistuma rutīnai jaunu vēsmu, lai tu varētu izkāpt no savas komforta zonas.

Cross The Lines kolekcija sastāv no trīs jauniem nagu lakas toņiem: Nr. 924; Nr. 910 un Nr. 839, kuru plānais želejveida sastāvs nodrošina ātru žūšanu un īpaši gludu klājumu. Nagu lakām ir pateicīga un ērti lietojama Tynex šķiedrām veidota otiņa, kas lakas uzklāšanu padara precīzu un vieglu. Priecē arī fakts, ka laku sastāvā ir tādas vielas kā A, C un E vitamīni, kas uzlabo un stiprina nagu struktūru. Nagu lakas uz nagiem izskatās moderni, to hameleona radītais efekts izskatās ļoti interesanti un atbilstoši rudens sezonai. Prieks, ka zīmols, kurš rada dekoratīvo kosmētiku piedāvā  kvalitatīvas un profesionālas nagu lakas, kuras vienmērīgi klājas, ātri nožūst, ir ērti lietojamas un piemērotas mūsdienīgai sievietei.

Lai nagu lakas uz nagiem noturētos pēc iespējas ilgāk un nelobītos, vienmēr ir jālieto virskārta, kas nostiprina klājumu.

Klāt nākušas arī sešas jaunas acu ēnas, kur divas no tām ir matētas un pārējās četras ir  mirdzošas. Magnētiskajā acu ēnu paletē ir iespēja pašam sakombinēt savus trīs mīļākos ArtDeco toņus.
Zilo toņu  makeup koptēlā izmantoju matēto 593 ēnu pa visu plakstiņu. Lai ēnojumam piešķirtu odziņu izmantoju 265 toni acs centrā, pāri tumši zilajai matētajai ēnai. Visbeidzot, lai nobeigtu ēnojumu pavisam valgi uzklāju 374 ēnu, kas aiz sevis atstāja viegli dzeltenus mirdzumiņus.

Matētā ēna ir ļoti krēmīga un piesātināta pigmentā. Visefektīgāko un intensīvāko toni šīm ēnām var iegūt, ja tās klāj uz plakstiņa ar pirkstu un spiedošām kustībām. Maigākam klājumam var izmantot otiņas.

Lai nobeigtu tumši zilo toņu makeup koptēlu uz lūpām izvēlējos klāt High Performance Lipstick tonī- Nr. 481 “Kiss of a muse”. Lūpu krāsa lūpām sniedz izteiktu  zīdainu, perlamutram līdzīgu mirdzumu. Sastāvā esošās spīdīgās daļiņas, piešķir izteiktu silta toņa spīdumu.  Jāpievērš uzmanība, ka šāda veida lūpu krāsas  prasa, lai lūpu āda būtu gluda un labi mitrināta. Man personīgi gribētos, lai lūpu krāsas formula būtu mazliet krēmīgāka un sviestaināka, tomēr tās ir tikai manas personīgās vēlmes. Starp citu, šī lūpu krāsa lieliski slāņojas un var būt kā akcenta lūpu krāsa virs matētām lūpu lakām. Panāktais efekts ir superīgs!

Runājot par Volume Sensation skropstu tušu uzreiz pamanīju, ka tā sniedz piesātinātu klājumu un pagarinošu skropstu efektu. Tuša būs labs ikdienas sabiedrotais, tā pienācīgi izdara savu darbu- noklāj skropstas un padara tās izteiksmīgākas. Tā nebirt un nekairina acis. Mani pārsteidza ietilpīgais tušas tilpums, kas ir 15ml. Priecāsimies, ka saņemam vairāk produkta, jo tuša ir tas dekoratīvās kosmētikas produkts, kas parasti izlietojas pirmais.

Ja man būtu jāiesaka tikai viens produkts no ArtDeco kolekcijas jaunumiem, tas noteikti būtu Long Lasting Liquid Liner Intense tonī 01! Pirmo reizi sastapos ar tik noturīgu, pigmentētu un kvalitatīvu flomaster-veida laineri, kas no sevis atdod 110%! Piķa melns klājums, ilgnoturība, smalks un ērts aplikatos! Viss vienā. Man nav, kur piesieties. Lainera līniju var izveidot īpaši smalku un, ja nepieciešams- biezu un izteiksmīgu.  Noteikti iesaku ikvienai, kura meklē izcilas kvalitātes melnu laineri. Long Lasting Liquid Liner Intense būs iespēja notīrīt tikai ar labu micelāro ūdeni, divfāžu vai eļļas sastāva dekoratīvās kosmētikas noņēmējiem.

Pēdēji divi produkti, par kuriem vēlos pastāstīt ir Bluch Couture trīs toņu vaigu sārtums,  kura toņi skaisti rotās ikvienas sievietes vaigu galus. Vaigu sārtuma krāsas ir ļoti pateicīgas, tās izskatīsies labi gan uz gaišākas, gan tumšākas ādas. Ir jauki, ka paletē nav tikai viens tonis, vienu dienu ir iespēja izvēlēties maigi rosīgo, citudien vēsi rožaino toni. Protams, ir iespēja sajaut arī visas krāsas kopā un iegūt universālu toni, kas iederēsies tavā rudens grimā. Vaigu sārtums ir maigs pūderis ar piesātinātu  pigmentu. Vislabāk tas turēsies un radīs vienmērīgu klājumu uz iepriekš nopūderēta un sagatavota sejas pamata.  Lai veidotu harmonisku koptēlu, šo pašu vaigu sārtumu var izmantot kā ēnu uz acs plakstiņa, ko es arī izdarīju augstāk redzamajā bildē.

Krēmīgā un sviestainā Perfect Color lūpu krāsa tonī 970 ir izteikti krēmīga un sviestaina, lūpām sniedz mitrinošas sajūtas un komfortu. Lūpu krāsu ir viegli slāņot. Respektīvi, plānā kārtā tā būs viegli caurspīdīga, savukārt, divās un trīs kārtās tonis paliks piesātinātāks un klājums biezāks. Lūpu krāsas formula ir ideāli piemērota rudens mēnešiem, kad lūpas mēdz palikt sausākas. Ir patīkami, ka lūpu krāsa ar savu intensīvo spīdumu, vizuāli spēj palielināt lūpas.

Kādus jaunus dekoratīvās kosmētikas produktus un krāsas tu izmēģināsi šajā rudenī?

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
Aelita Aumeistere 2019-10-17 20:35:48
Nagu laka no januma 924,Tuša 0retty Vulgar(jaunums),lūpu krāsa no Artdeco! Ja par kraasām,toņi akstie-acu ēnām!