E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VI 8:00-17:00)

SKAISTUMA NOSLĒPUMI: Vīriešu ādas kopšana visām vajadzībām

Vīriešiem mēdz būt biezāka, taukaināka āda, un  diemžēl novecošanās pazīmes ir izteiktākas. Tas prasa augstas veiktspējas produktus, kas apkaro novecošanās pazīmes un ikdienas stresu, ko rada skūšanās, piesārņojums, sports un temperatūras svārstības. Ādas aizsardzība ne tikai ietekmēs jūsu izskatu, bet arī to, kā jūs jūtaties savā tēlā. Šeit ir 4 vienkārši soļi, kurus iemācītos, lai justos relaksēti, pārliecinoši un varoši.

 

PADOMI VĪRIEŠU ĀDAS KOPŠANAI

Sejas attīrīšana un skūšanās

Vides ietekme uz ādu uzkrājas visas dienas laikā un to var manīt, tāpēc pareiza tīrīšana ir būtiskākais veselīgas ādas uzturēšanai. Lai izvairītos no skūšanās kairinājumiem, nekad neveiciet to uz sausas sejas. Dažādiem ādas tipiem tradicionālās ziepes var izrādīties pārāk skarbas, tādēļ ieteicams izmantot maigākus skūšanās produktus, kas atbalsta dabisko ādas mitruma līmeni.


Kas tev ir nepieciešams?
EISENBERG Essential Two-In-One  (Sejas attīrīšanas un skūšanās līdzeklis)

Ikdienas acu kopšana

Āda ap acīm ir plānākā un trauslākā sejas daļa, kur atspoguļojas nogurums un novecošanās. Lai apkarotu grumbiņas un tumšos lokus, profilakse ir svarīgākais. Mērķtiecīga ikdienas kopšana atsvaidzinās, mitrinās un nostiprinās acu kontūru.


Kas tev ir nepieciešams?

Mitrināšana un aizsargāšana

Efektīvākais kopšanas līdzeklis neatkarīgi no jūsu ādas tipa ir mitrinātājs. Hidratēta āda nozīmē komfortablu sajūtu un veselīgu izskatu. Pastāv īpaši līdzekļi ar matējošu efektu, kas palīdz pret pārlieku spīdumu un sebuma izdalīšanos.


Kas tev ir nepieciešams?

Atrodiet līdzsvaru

Efektīva ikdienas kopšanas rituāla izveide ir patiešām viegli pielāgojama. Kopta āda papildus veselīgam dzīvesveidam, pareizai ēšanai un vingrošanai sniegs ilgtermiņa rezultātus daudz enerģiskākai un jauneklīgākai ādai.

 


Kas tev ir nepieciešams?

 

EISENBERG spēj pārveidot bio-tehnoloģiskās un dabiskās sastāvdaļas jaunā enerģijā priekš jums! Īpaši izstrādāta augsto tehnoloģiju vīriešu ādas kopšanas līnija aizsargā un veicina ādas funkciju atjaunošanos. Sākot ar pret-novecošanās profilaksi un beidzot ar grumbu un nokarenas ādas novēršanu, katra mērķtiecīgā procedūra palīdz ādai atgūt veselību un mirdzumu.

 

Ideāls energy booster rituāls :

Katrs produkts ir veidots ar izsmalcinātām tekstūrām, kas nodrošina tūlītēju iesūkšanos un neatstāj taukainu sajūtu.

Pārdomāts iepakojums novērš gaisa iekļūšanu un baktēriju vairošanos, nodrošinot katra produkta ērtu, efektīvu un higiēnisku lietošanu. Lieliski piemērots rokas bagāžai un sporta vai nedēļas nogales somām!

Neatkarīgi no jūsu vecuma, ādas tipa vai vajadzības, EISENBERG nodrošina gaidītos rezultātus.

 

 

#KeepsYouAtTheTopOfYourGame

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU