Ramona testē Lakme matu kopšanas produktus

          Viena no sievietes rotām ir skaisti, veselīgi un kopti mati. Arī man ir ļoti svarīgi rūpēties par matiem un to veselīgumu. Tā kā pirms neilga laika mati tika pamatīgi bojāti, jo no tiem, izmantojot balinātāju, tika ņemta nost melnā krāsa, tad meklēju labākos līdzekļus matu kopšanai. Aptuveni mēnesi testēju produktus no Lakmé. Produkti, kurus lietoju:

  • Lakmé Teknia Frizz Control šampūnu;
  • Color Stay kondicionieri;
  • Deep Care nostiprinošu masku bojātiem matiem;
  • Lak2 divfāžu kondicionieri;
  • Full Defense serumu;
  • Organic Balance ēteriskā eļļu;
  • Body Maker izsmidzinošo līdzekli matu apjomam.

Lakmé Teknia Frizz Control šampūns

Pastāstīšu nedaudz par pašu produktu. Produkta aprakstā minēts, ka šampūns mitrina un atjauno matu maigumu, savalda nepaklausīgus un pūkainus matus, kā arī sniedz dabisku sajūtu pieskaroties. Manuprāt, svarīgi ir nepierast pie vieniem un tiem pašiem produktiem, tai skaitā matu kopšanas līdzekļiem. Līdz šim ilgāku laiku lietoju cita ražotāja matu kopšanas līdzekļus, kā rezultātā mati jau bija pieraduši. Izmazgājot matus ar Lakmé šampūnu, patiešām tie kļuva daudz maigāki un patīkamāki, šķita, ka pat vieglāki un gaisīgāki. Darba dēļ mani mati katru dienu tiek taisnoti vai veidoti, tādēļ tie ir ļoti bojāti un nepaklausīgi. Divas nedēļas lietojot šo šampūnu, tie kļuva daudz veselīgāki, gan sajūtu, gan izskata ziņā.

Lakme Teknia Color Stay kondicionieris

Šis kondicioniers ir paredzēts krāsotiem matiem. Tas aizkavē pigmenta zudumu, pagarinot matu krāsas noturības ilgumu. Kopš mirkļa, kad nomainīju matu krāsu no melnas uz tumši brūnu, krietni vairāk ir redzams, ka mati ar katru mazgāšanas reizi bija zaudējuši nedaudz krāsas pigmenta. Šo kondicionieri es lietoju uzreiz pēc izmazgāšanas ar šampūnu, paturot to matos uz pāris minūtēm. Pēc izmazgāšanas mati šķita samtaini. Manuprāt, matu krāsas pigmenta zudumu uzreiz ir sarežģīti ievērot un pamanīt, taču, lietojot šo kondicionieri, man tiešām šķita, ka krāsa ir noturīgāka. Secinājumus varēju izdarīt, skatoties, cik tumšs paliek ūdens matu skalošanas brīdī. Biju patīkami pārsteigta, jo līdz šim vēl nebiju mēģinājusi produktu, kas paildzinātu matu krāsas noturīgumu. 

Lakmé Deep Care nostiprinošā maska bojātiem matiem

Šī maska pabaro, nostiprina matu un paaugstina noturību, izveidojot aizsargslāni. Tā rada mīkstumu un atjauno dabīgo mitruma līmeni matos. Kā jau iepriekš minēju, mani mati ir bojāti, turklāt, strādājot televīzijā, tiem katru dienu tiek nodarīts pāri atkal un atkal. Tieši tāpēc man ir ļoti nozīmīgi pēc matu mazgāšanas lietot ne vien kondicionieri, bet arī laiku pa laikam matu masku. Šo masku lietoju pēc mazgāšanas reizes aptuveni reizi nedēļā, ieklājot to nosausinātos matos un paturot to aptuveni piecas minūtes. Lai mati nepierastu pie matu maskas, neiesaku to lietot pēc katras mazgāšanas reizes. Rezultāts bija ļoti patīkams – mati kļuva spēcīgāki, šķita, ka salūzušo matu skaits ir mazinājies un tie vairs nav tik izteikti pamanāmi.

Lakmé Lak2 kondicionieris

Šis kondicionieris mērķtiecīgi iedarbojas uz visjūtīgākajām matu zonām, lai mīkstinātu un piedotu spīdumu. Tas arī atšķetina matus, un tie kļūst vieglāk izķemmējami. Šo līdzekli es lietoju izmazgātos un dvielī nosusinātos matos, pēc tā izsmidzināšanas matus vairs neskalojot. Kondicionieris man vienmēr šķitis tas produkts, kas jāizskalo, jo vienmēr uzskatīju, ka pretējā gadījumā tas matus padarīs smagnējus un sataukos, taču tā nenotika. Mani mati kļuva gludāki, spīdīgāki, kā arī viegli izķemmējami.

Lakmé Teknia Full Defense serums

Šis serums matiem sniedz intensīvu spīdumu un zīdainu mīkstumu. Tas matus visas dienas garumā pasargā no apkārtējās vides ietekmes. Lietoju šo serumu (1-3 pilienus) sausos matos un tikai matu galiem. Serumam ir ļoti patīkams aromāts un konsistence. Vēlāk mati smaržo visas dienas garumā. Tā kā pati ikdienā mēdzu taisnot matus, tad šis serums kalpoja kā lielisks aizsarglīdzeklis pret karstumu.

Lakmé Teknia Organic Balance eļļa

Šī eļļa pabaro matus un galvas ādu. To iespējams izmantot lietošanā arī kā ķermeņa eļļu. Eļļa ātri iesūcas un netauko. Pirms lietošanas iesaku eļļu sakratīt. Šo eļļu lietoju līdzīgi kā serumu, taču šoreiz uzklāju to netikai uz matu galiem, bet ieklāju visos matos. Tiesa gan, visos matos eļļu ieklāju daudz mazākā kārtā kā matu galos. Šo produktu iesaku lietot vienu, tātad – ja lietoju eļļu, tad nelietošu matu serumu un otrādi. Produkts ir izsmidzināms, tāpēc no matu seruma atšķiras arī konsistences ziņā. Šim līdzeklim piemīt ļoti patīkams aromāts. Rezultāts mani ļoti apmierināja, jo man ir svarīgi, lai mati ātri netaukojas.

Lakmé Body Maker matu sprejs

Lietoju šo līdzekli gan mitros, gan sausos matos. Efektīvāks un pamanāmāks rezultāts bija, kad līdzekli izsmidzināju mitros matos. Žāvējot matus, rezultāts bija pamanāms uzreiz. Biežu vien, lai matus padarītu apjomīgākus, izmantoju matu gofri pie saknēm, tomēr ar šī līdzekļa palīdzību šobrīd vairs neizmantoju iepriekš piekopto tehniku, jo mati jau ir gana apjomīgi.

Pēc Lakme produktu lietošanas jutos kā pēc salona apmeklējum!

Varu no visas sirds apgalvot, ka Lakme produkti patiesi sniedz vēlamo rezultātu maniem matiem. Protams, katram cilvēkam ir atšķirīga matu struktūra, taču šie līdzekļi pavisam noteikti ir iedarbīgi un pēc to lietošanas šķiet, ka esmu nupat kā iznākusi no skaistumkopšanas salona. Pats brīnišķīgākais ir tas, ka bojāto matu atjaunošanu iespējams veikt mājas apstākļos, sasniedzot tādus pat rezultātus.

 

Iepazīsties ar Lakme produktiem! 

Ramona ikdienā aktīvi dalās iespaidos arī savā Instagram profilā! Ieskaties un uzzini vairāk:

 https://www.instagram.com/ramona.salmina/

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
Mihaelcps 2020-03-04 13:28:22
Привет дамы и господа<a href=http://vika-service.by/>!</a> Наша компания сдает уютные домики в гурзуфе <a href=https://azur.ru/gurzuf/db.php?owner=4772>жилье +в гурзуфе снять без посредников посуточно</a> <a href=https://vkrim.info/sdam/object/50950>гостевой дом гурзуф</a> <a href=https://azur.ru/gurzuf/db.php?owner=4772>снять жилье +в гурзуфе +на длительный срок</a>

https://www.douglas.lv/