BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Kā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu?

Nav noslēpums, ka ārējais izskats diezgan skaļi runā par mūsu personību un iekšējām sajūtām. Ik pa laikam katrai no mums uznāk vēlme mainīt ārējo izskatu. Visefektīvāk un ātrāk to palīdz panākt jauns matu griezums vai vēl labāk - cita matu krāsa! Mēs pastāstīsim, kā noteikt sev piemērotāko toni, kā arī ieteiksim matu krāsas un matu kopšanas produktus, īstā toņa iegūšanai un tā izteiksmīguma saglabāšanai. 

 

1. Nosaki savu ādas krāsu

Pareizi piemeklēta matu krāsa izcels tavu ādas toni, tieši tāpēc frizieri vienmēr vadās pēc šī parametra. Pat ja vēlies iegūt spilgti oranžus, lillā vai zilus matus, tava āda ietekmēs pareizā toņa izvēli.

Ādas krāsa ir tā, ko mēs redzam un aprakstām kā ļoti gaišu, gaišu, vidēju, iesauļotu, tumšu utt.

2. Nosaki savas ādas krāsas apakštoni

Bieži vien diviem cilvēkiem ir šķietami vienāds ādas tonis, bet vienas un tās pašas krāsas izskatās citādāk. Tas nozīmē, ka abiem ir atšķirīgs ādas apakštonis. Apkštoņi ir: silts vai vēss (retos gadījumos neitrāls - tad tev ir ļoti paveicies, jo piestāv prakstiski viss gan apģērba, gan make-up ziņā).

Douglas - kā noteikt sev piemērotāko matu krāsu

Vienkāršs veids, kā noteikt savu ādas apakštoni: apskati rokas iekšpusi saules gaismā. Ja vēnas izskatās zilganas, tev ir vēss ādas apakštonis. Ja vēnas izskatās zaļganas, tev ir silts ādas apakštonis (ņem vērā, ka abos gadījumos vēnas īstenībā paliek zilas, vienkārši caur dzeltenīgo ādu tās izskatās zaļganas).

Galvenais princips - tavai matu krāsai ir jāpapildina ādas apakštonis.

Vēsam ādas tonim piestāv siltās matu krāsas: zeltaini blonda, oranžīgi sarkana, riekstu brūna, šokolādes brūna.

Siltam ādas tonim piestāv vēsākas matu krāsas: bēša, šampanieša blonda, tumši sarkana, pelnu brūna, kastaņbrūna.

3. Pievērs uzmanību acu krāsai

Douglas - Kā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu

Tieši tāpat kā ādas krāsa un tonis, arī acis spēlē lielu lomu matu krāsas izvēlē. Jo gaišākas ir tavas acis, jo spilgtāku matu krāsu vari izvēlēties.

Brūnām un zaļām acīm piestāv matu krāsas ar siltiem virstoņiem: bordo, zeltaini brūna un zeltaini blonda, kas vēl vairāk izcels tavu acu krāsu.

Zilām un pelēkām acīm piestāv: gaiši blonda, pelnu brūna, pelnu blonda un platīna krāsas.

4. Iedvesmojies no krāsām apģērbā

Douglas - Kā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu

Apskati savu garderobi vai vēl labāk piemēri dažādu krāsu krekliņus, lai redzētu, kuros izskaties vislabāk.

Ja tev piestāv sarkana, dzeltena, oranža, zeltaina un zaļa krāsa, vari izvēlēties matiem zeltaini blondu, zemeņu blondu (gaiši mati ar siltu sarkanīgu apakštoni), zeltaini brūnu un kastaņbrūnu krāsu.

Ja tev lieliski izskatās sarkana, violeta, pelēka krāsa, matiem piestāvēs smilšu blonda, šokolādes brūna un sarkankoka krāsas.

Ja tev vislabāk izskatās vēss sarkanais, karaliski zilais vai melns, nekavējies izmēģināt matos vīnsarkanu, pelnu blondu, pelnu brūnu, platīna vai pat melnu krāsu.

Visas rakstā pieminētās matu krāsas atradīsi šajā tabulā

Douglas - Kā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu

Bilžu avoti: 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 

Blondie toņi

No riekstu līdz šokolādes toņiem

Tumšie toņi

Matu kopšanas produkti krāsotiem matiem

Iegādājies izteiksmīgu matu toni un visu nepieciešamo matu kopšanai Douglas E-VEIKALĀ Matu kopšanas labākie līdzekļi | Douglas.lv

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: