6 padomi matu kopšanā

Mati ir sievietes skaistākā rota, tomēr regulāra matu ieveidošana, mazgāšana un krāsošana var atstāt paliekošas sekas un tos neatgriezeniski sabojāt. Iepazīsties ar padomiem par to, kā saglabāt matu veselību un izskatīties satriecoši!

 

  1. Matus mazgā tikai tad, ja tie ir patiešām netīri! Šis pašizolēšanās laiks ir burvīgs mirklis, kad pieradināt matus pie retākas mazgāšanas. Ja mazgāsi matus tikai tad, kad tie patiesi būs netīri, mati retāk taukosies, turklāt būs daudz veselīgāki. Turklāt, matus mazgā tikai ar matiem piemērotiem līdzekļiem. Nebaidies eksperimentēt! Piemērotākā līdzekļa atrašana var prasīt laiku, turklāt matu kopšanas līdzekļi regulāri ir jāpamaina, lai mati nepierastu!

 

DOUGLAS IESAKA MATU MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻUS

2. Centies izvairīties no matu bojāšanas un veidošanas! Ja matus tomēr nākas bojāt, izvēlies piemērotus līdzekļus, kas matus pasargās no karstuma. Pēc iespējas biežāk ļauj matiem izžūt dabīgi. Tas pats attiecas arī uz pirti vai baseinu – atceries lietot cepurīti, kas pasargās Tavus matus. Ja Tava iecienītākā frizūra ir taisni mati, noteikti apsver iespēju matus iztaisnot ar keratīnu, kas atvieglos Tavu ikdienu un būs daudz veselīgāk matiem, tādēļ Tev nenāksies tos taisnot katru dienu.

 

DOUGLAS IESAKA LĪDZEKĻUS MATU PASARGĀŠANAI

3. Ķemmē matus pareizi! Vai zināji, ka slapjus matus ķemmēt nav ieteicams un vislabāk ir tos izķemmēt tieši pirms mazgāšanas? Turklāt liela uzmanība jāpievērš arī tam, ar ko mati tiek ķemmēti. Matus jāķemmē no matu galiem, pakāpeniski virzoties uz augšu.

 

DOUGLAS IESAKA MATU ĶEMMES

4. Neaizmirsti apgriezt matu galus! Lielai daļai sieviešu mati aug ļoti lēni, tādēļ matu griešana var būt sāpīgs pārdzīvojums. Iesakām izvērtēt situāciju un izvēlēties par labu koptam matu izskatam. Sašķēlušies, pūkaini un pavirši matu gali var radīt nekoptu koptēlu

 

5. Garu matu kopšana. Garo matu īpašnieces visbiežāk jau ir pieradušas pie matu kopšanas. Iesakām matus pīt bizē vai pareizā copē (nesamudžinot matus). Tāpat atgādinām, ka ieteicams lietot arī pareizās matu gumijas, kas nenodarīs matiem pāri.

 

6. Izvairies no matu krāsošanas! Modē atpakaļ nāk dabīgās matu krāsas, turklāt ir neizsakāmi daudz lieliski līdzekļi matu krāsas saglabāšanai. Ja Tavi mati ir krāsoti vai balināti, tad atceries lietot pareizos līdzekļus.

Tikai līdz 23.04. Douglas.ee visiem matu kopšanas līdzekļiem ar kodu "MATI30" saņem 30% atlaidi!

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: