10 soļi ar OPI līdz perfektam manikīram mājās!

Jā, perfekts manikīrs mājas apstākļos nav nekas sarežģīts, ja vien tev ir nelielas iemaņas un tavā rīcībā ir labi nagu kopšanas līdzekļi un piederumi, kā arī neliels soli pa solim ceļvedis. Sadarbībā ar ar nagu kopšanas speciālisti un pasniedzēju Elīnu Briģi, esam sagatavojuši ieteikumus vieglai un drošai manikīra veikšanai mājas apstākļos.

1.

Sagatavojiet bļodiņu ar siltu ūdeni un iegremdējiet pirkstu galus uz 5 - 10min. Svarīgi, lai tiktu izmērcētas tieši kutikulas.

2. 

Uzklājiet kutikulas irdinātāju, iesakām OPI Exfoliating Cuticle Cream - eksfoliējošo kutikulu krēmu, uz ādas apkārt nagiem, un nogaidiet 30 sekundes, tad ar kutikulas atbīdītāju vai apelsīnu kociņu maigi atbīdiet kutikulu.

3.

Ar birstīti kārtīgi nomazgājiet kutikulas irdinātāju un noslaukiet rokas salvetē vai dvielī.

4. 

Ar nagu vīli piešķiriet nagiem formu, izvēloties kustības vienā virzienā.

5. 

Ar OPI Nail Wipes vienreiz lietojamām salvetēm un nagu attaukošanas līdzekli OPI NAS`99 Nail cleanser sagatavojiet naga plātni noturīgam lakas pārklājumam. Pēc ieskatiem var izmantot arī OPI Bon Aid līdzekli labākas saķeres nodrošināšanai ar laku. Tas līdzsvaro dabīgā naga Ph līmeni un nodrošina labāku saķeri ar laku.

6. 

Plānā kārtā uzklājiet bāzi OPI klasiskajai nagu lakai, vai var droši izmantot arī Start To Finish līdzekli, kurš ir 3 vienā – bāze, tops un nagu stiprinātājs.

7.

Kad bāze ir pilnībā nožuvusi, plānā kārtā klājiet kādu no jūsu izvēlētajiem, fantastiskajiem OPI nagu laku toņiem.

8.

Atkārtoti uz nožuvušas nagu lakas kārtas uzklājiet vēl vienu nagu lakas kārtu.

9.

Kad nagu lakas kārtas ir nožuvušas, nobeigumā uzklājiet OPI virskārtu klasiskajai nagu lakai.

10. 

Ja vēlies izskatīties un justies maksimāli labi, tad arī roku ādu nepieciešams mitrināt un aizsargāt. Procedūras nobeigumā masējošām kustībām uzklājiet OPI kutikulas eļļu ādai apkārt nagiem, kas palīdz aizsargāt, atjaunot un stiprināt nagu, un veiciet roku ādas mitrināšanu vai barošanu (atkarībā no sezonas) ar OPI aizsargājošu roku, nagu un kutikulu krēmu ar īpašu formulu, kas bagātināta ar alfa - mitrinošām skābēm novērš sausu un raupju kutikulu veidošanos. Kupuaku sviesta un avokado lipīdu komplekss saglabā nepieciešamo mitrumu.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU