BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

TESTĒJAM! LANCÔME IDÔLE kolekcijas produktus

Vai arī Tu esi noilgojusies pēc plānākām drēbēm un pavasara zābakiem? Labā ziņa ir tā, ka varam droši sākt rotāties ar svaigiem aromātiem, kas raisa plaukstošu ziedu un siltāka laika sajūtas. Iepazīstināšu ar diviem izslavētiem produktiem no Lancôme, ko atzinušas arī britu populārākās blogeres.

Idôle lash skropstu tuša būs ikdienas sabiedrotais, kas izcelts tavu dabīgo skaistumu. Tuša viegli pārklāj skropstas ar produktu, atdalot un radot naturālu skropstu izskatu. Birstīte, kas sastāv no 360 dažāda izmēra mikro sariņiem, tiek klāt katram matiņam un noklāj tos ar plānu slāni produkta. Manuprāt, Idôle lash tuša ir piemērota tieši dienas grimam, jo skropstām piešķir gaisīgu un dabīgu izskatu, tās nesaķepinot.

Tuša rada atvērtu acs skatu, pagarinot un atliecot skropstas. Izteiksmīgākam rezultātam pirms tušas lieto skropstu atliecēju, kā arī tušu vari slāņot divās un trīs kārtās, lai tiktu pie intensīvāka pārklājuma. Man ļoti patika tušas birstīte, ārkārtīgi ērta un unikālais izliekums skropstu krāsošanu padara par vieglu un patīkamu procesu. Ar silikona birstīti ir trāpīts tieši desmitniekā.
Tā kā tuša uz skropstām klājas salīdzinoši vieglā kārtā, tad tās noņemšana nesagādā problēmas. Labs dekoratīvās kosmētikas noņēmējs tušu no skropstām atbrīvo bez piepūles.

Lancôme Idôle L’INTENSE smaržas tapušas 2019. gadā. Pirmais, ko novērtēju ir aromāta unikālais iepakojums, kāds nav nevienam citam zīmolam. Plakanais un plānais smaržu iepakojums slēpj vēl vienu interesantu dizaina elementu, ko grūti atrādīt bildēs. (Lai tas saglabājas kā pārsteiguma moments, ieraugot šo pudelīti dzīvē). Interesanti ir tas, ka smaržu iepakojumu nav iespējams nolikt stāvošā pozīcijā, kā tas ierasts ar citiem aromātiem. Lancôme Idôle L’INTENSE rotās tavu smaržu plauktiņu horizontālā stāvoklī, kas noteikti piesaistīs interesi, jo tas nav standarta variants kā mēs esam ieraduši novietot produktu uz plauktiņa, (īpaši jau smaržas).
Kas attiecas uz pašu aromātu- dievīgs pavasara smaržu vilnis! Tā vien gribas iesmaržoties un jaukā draudzeņu kompānijā doties uz tuvāko kafejnīcu baudīt gardu kafiju un kūciņas ar svaigiem augļiem pie galda, kas klāts ar pirmajiem pavasara ziediem. Aromāts raisa patīkamas pirmā siltā pavasara gaisa sajūtas- svaigums, gaišie rīti, pirmie saldie augļi veikalu plauktos. Aromāts nav pārlieku salds, tomēr fonā ir jūtamas saldu augļu notis. Aromātam ir perfekts līdzsvars starp saldo un rūkto, tas ir sievišķīgs un elegants, ko noteikti novērtēs arī vīrieši. Ilgnoturīgs aromāts, kas saglabājas uz ķermeņa visas dienas garumā.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: