BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

PAVASARA SKAISTUMA TĪRĪŠANA TAVĀ KOSMĒTIKAS PLAUKTĀ

Sveicot pavasari, sauli un siltāku laiku, ir īstais laiks, lai atvērtu plašāk logu uz pasauli, pārskatītu drēbju skapi un veiktu tīrīšanu arī Tavā vannas istabas skaistumkopšanas plauktiņā un kosmētikas maciņā. Esi gatava lielajai skaistuma tīrīšanai, bet nezini, ar ko sākt? Mēs palīdzēsim, veicot to soli pa solim.

AR KO SĀKT?

Izņemiet visus savus produktus no vannas istabas un kosmētikas maciņa. Izlieciet tos uz lielas baltas lapas vai dvieļa, jo tīrais fons ļauj skaidri redzēt un novērtēt to, kas jums ir, un tas ir īpaši noderīgi, lai redzētu jūsu make up krāsas un faktūras.

Kategorizējiet visu: sadaliet kosmētikas, ādas kopšanas un matu kopšanas priekšmetus un pēc tam sadaliet katru no šīm kaudzēm apakškategorijās pēc produkta veida.

Tagad ķerieties pie lietas - Ja divus gadus neesat pat pieskārušās šim produktam, nevilcinoties, izmetiet to! Nedomā par to, cik daudz naudas esi iztērējusi šim dārgajam serumam, kuru nekad neizmantoji, jo āda ir daudz vērtīgāka.

KVALITĀTE UN DERĪGUMA TERMIŅŠ

Pēc tam novērtējiet atlikušā kvalitāti. Jebkuras izmaiņas tekstūrā, krāsā vai smaržā ir indikators, kas norāda, ka produkts ir beidzies. Ja nagu lakas krāsa ir atdalījusies, pat pēc tās kratīšanas, ir pienācis laiks no tās atbrīvoties. Viss, kas ir sašķelts, drupans, sauss vai ir novērojamas konsistences izmaiņas vairs nav piemērots lietošanai.

Ādas kopšanas produktiem arī ir derīguma termiņš, tāpēc no visa, kam tas ir beidzies, obligāti ir jāatbrīvojas. Visbiežāk kosmētikas produktiem tiek norādīts derīguma termiņš pēc produkta atvēršanas (PAO), piemēram, 12M, kas nozīmē, ka pēc atvēršanas produkts ir derīgs 12 mēnešus. Šis kvalitātes novērtējums ir svarīgs ne tikai higiēnas apsvērumu dēļ, bet arī efektivitātes nolūkos, īpaši attiecībā uz kosmētiku.

Pēc derīguma termiņa beigām kosmētikas produkti var kļūt bīstami veselībai un ir iespējama nevēlamo baktēriju attīstība. Oligāti būtu jāpārskata arī make up otas, jo tajās sakrājas nevēlamie mikrobi un vīrusi.

PĀRSKATI ATLIKUŠO

Kad esat atbrīvojies no vecajām lietām, skrupulozi pārskatiet atlikušos produktus Vai jums ir nepieciešamas sešas vienādas lūpu krāsas un desmit vienāda toņa nagu lakas? Varbūt ir laiks, lai izvēlētos tikai tās, kuras visbiežāk lietojat. Bet ja šķiet, ka vajag tās visas? Ievieto visu kastē un uzglabā kasti ārpus jūsu vannas istabas. Kad jums kaut kas ir vajadzīgs, izņemiet to no kastes un atstājiet to vannas istabā. Dariet to trīs nedēļas. Ja pēc tam kastē joprojām ir produkti, ir liela varbūtība, ka jūs tos nekad neizmantosiet, tāpēc atbrīvojieties arī no tiem.

Pievienojiet daudzfunkcionālus produktus savam skaistumkopšanas plauktam. Tas ietaupīs jūsu laiku ādas kopšanas rutīnā un vietu vannas istabā.

SAKĀRTO ATBILSTOŠI PRODUKTU ĪPAŠĪBĀM

Ādas kopšanas līdzekļus, kas satur aktīvās sastāvdaļas - it īpaši C vitamīnu un retinolu, vislabāk uzglabāt vēsā, sausā vietā, prom no saules gaismas, kas var padarīt šīs sastāvdaļas neaktīvas. Tāpēc apsveriet iespēju šos priekšmetus turēt tumšā vietā, piemēram, atvilktnē vai skapī. Ja jums ir daudz kosmētikas, atdaliet produktus sejai, acīm un lūpām, un pēc tam sakārtojiet tos pēc iepakojuma lieluma un formas, lai viss būtu kārtībā. Kārtība skaistumkopšanas plauktā ļaus labāk pārredzēt un laikus atbrīvot no kosmētikas produktiem, kuriem beidzies derīguma termiņš. Viens kosmētikas produkts, ko biežāk nepieciešams pārskatīt ir skropstu tuša. Apmēram ik pēc 90 dienām tā ir jānomaina, jo tumša, mitra vide ir baktēriju vairošanās vieta, un katru reizi, kad to izmantojat, tiek veicināta baktēriju attīstība.

AKCENTS UZ SEZONU!

Starp visiem skaistumkopšanas produktiem, priekšplānā noteikti jānovieto produkti atbilstoši sezonai. Temperatūrai paaugstinoties, ir īstais laiks, lai nomainītu mitrinātāju pret kaut ko nedaudz vieglāku. Pavasarī ādai piemēroti būs ādas kopšanas produkti ar hialuronskābi un ar ūdens bāzes formulu. Tā kā āda dabīgi vairāk mitrināta ir pavasarī un vasarā, tad biezie un treknie krēmi vairs nav nepieciešami.

Nevar aizmirst arī par ādas attīrīšanu, kas veicina ādas mirdzumu. Atbrīvojiet ādu no atmirušajām šūnām un attīriet poras, labāk izmantojot maigu pīlingu nevis skrubi, piemēram, pīlingu ar glikolskābi, kas attīrīs un  piešķirs ādai svaigu izskatu.

Jau agrā pavasarī ir jāsāk domāt par saules aizsardzību, izvēloties piemērotus ādas kopšanas produktus ar SPF filtriem. Jūs varat izvēlēties kosmētikas produktus, kuriem ir SPF aizsardzība, taču būtu nepieciešams izmantot arī atsevišķus saules aizsarglīdzekļus ar lielāku SPF, vismaz SPF30.

Kad pavasara tīrīšana jūsu vannas istabā un kosmētikas maciņā ir veikta, ir laiks baudīt pavasari un priecāties par savu un apkārtējās vides skaistumu. Vairo skaitumu, iegādājoties visu skaistumam Douglas e-veikalā Smaržas (Parfimērija) un kosmētika internetā | Douglas.lv

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: