TESTĒJAM: Sol de Janeiro mirdzošās ķermeņa eļļas

Ramona testē mirdzošās ķermeņa eļļas Sol de Janeiro Copacabana Bronze un Rio Sunset. Kādas ir viņas vērtējums? 

          Sol de Janeiro Copacabana Bronze Glow eļļa: Brazīlijā mirdzoša āda ir kā dzīves sastāvdaļa, nu arī pie mums iespējams ādai piešķirt krāšņu un fantastisku efektu. Mirdzošā bronzas eļļa sniedz ne tikai brīnišķīgu spīdumu, bet arī mitrina un piešķir saules iedeguma toni. Neatvairāmo aromātu piešķir pistācijas un sālītās karameles notis.

          Sol de Janeiro Rio Sunset: ar patīkamo konsistenci un sastāvu, mīkstinošā eļļa piešķir ādai vajadzīgo caurspīdīgo, šampanieša nokrāsas mirdzuma daudzumu - ne pārāk maz, ne pārāk daudz. Līdzīgi kā Copacabana Bronze, arī Rio Sunset ķermeņa eļļa  ādai saules gaismā liek mirdzēt un izskatīties viegli iesauļotai.

Pirmo testēju un uz ķermeņa uzklāju RIO SUNSET ķermeņa eļļu. Tā kā man ir vidēji tumša āda, tad pirms uzklāšanas raisījās tādas domas, kā, piemēram, vai šī eļļa manai ādai nebūs par gaišu. Eļļa nedaudz ietonēja manu ādu piešķirot tai vieglu mirdzumu un spīdumu. Savukārt Copacabana Bronze eļļa piešķīra ādai nevien spīdumu un mirdzumu, bet arī pastiprinātāku bronzīgu ādas toni.

Produktu konsistence ir ļoti patīkama, viegli klājās, kas, manuprāt, ir  svarīgi, jo līdz ar to eļļu iespējams uzklāt vienmērīgi uz visa ķermeņa. Izteikti patīkams aromāts - āda smaržo visu dienu un pat nedaudz vēl nākamajā dienā.

Ne tikai ķermenim, bet arī sejai. Abus produktus izmēģināju arī uz sejas, tiesa gan, lai iegūtu noturīgāku toni, šīs eļļas sajaucu kopā ar tonālo krēmu un tad uzklāju - rezultāts mani ļoti apmierināja. Seja (līdzīgi kā ķermenis) ieguva skaistu spīdumu, mirdzumu un āda vizuāli izskatijās veselīgāka un pabarotāka.

PRODUKTA LIETOŠANA:

Produkta noturīgums ilgt aptuveni 3-5 dienas pēc tā lietošanas, vēljoprojām, ir nedaudz redzams spīdums un āda arī saglabājas maiga un patīkama. Testējot produktu, necentos viņu apzināti vakaros nomazgāt, tāpēc pēc dušas vairākas dienas ir jūtams un arī redzams, ka eļļa ir lietota.

Vienīgā lieta, kuru varētu definēt kā nelielu mīnusu šiem produktiem - pēc eļļas (kamēr tā kārtīgi iesūcas) paliek nedaudz lipīga āda. Viens no risinājumiem kā izvairīties -  uzklājot mazāku daudzuma produkta.

Pēc produktu izmēģināšanas ļāvu eļļai uzsūkties ādā (aptuveni 10 - 15 minūtes) un tikai tad vilku apģērbu (apzināti izvēlējos baltas krāsas apģērbu, lai izvērtētu vai tas var sasmērēt drēbes). Secinājums - pavisam nedaudz ietonējās baltais džemperis (no iekšupuses),  tomēr satraukumam nav pamata, jo tas ļoti viegli izmagājās.

Kopumā šos abus produktus vērtēju kā ļoti labus un efektīvus. Sevišķi gadalaikā, kad saule un sauļošanās iespējas ir mazākas, šī ir lieliska alternatīva iegūt mirdzošu, pabarotu un viegli brūnu ādas toni. Mans favorīts noteikti ir Sol de Janeiro Copacabana Bronze Glow eļļa.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: