SHISEIDO - Sejas kopšana
(74)
JAUNS-20%no 19€SHISEIDOClarifying Cleansing Foam All Skin TypesAttīrošas putas visiem ādas tipiem55,99 €125 ml (0,45 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing OilSpēcinoša sejas un ķermeņa eļļa62,99 €75 ml (0,84 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOVital Perfection Intensive Wrinklespot Treatment A+Intensīvs serums pret grumbām un pigmentāciju129 €20 ml (6,45 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing Serum Refill Spēcinošs pretnovecošana serums uzpilde131 €50 ml (2,62 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing SerumSpēcinošs pretnovecošana serumsno 108 €30 ml (3,60 € / 1 ml)
SHISEIDOClear Suncare Stick SPF 50+ Zīmuļveida saules aizsradzības līdzeklis SPF 50+40,99 €20 ml (2,05 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOFuture Solution LX Total Protective Cream Aizsargājošs dienas krēms450 €50 ml (9,00 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOFuture Solution LX Total Regenerating Cream Reģenerējošs nakts krēms478 €50 ml (9,56 € / 1 ml)
-20%no 19€
SHISEIDOFuture Solution LX Intensive Firming Brilliance Serum Serums ādas elastībai un starojumam468 €50 ml (9,36 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOFuture Solution LX Eye And Lip Contour Regenerating Cream Kontūru atjaunojošs krēms acu zonai211 €17 ml (12,41 € / 1 ml)






