TALIKA

Free Skin

Maiga sejas attīrīšanas ierīce
1 gab
Šobrīd nav
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Talika Free Skin

(Gaismas terapijas kosmētiskā ierīce)


Free skin ir NASA pētījumu iedvesmota gaismas terapijas kosmētiskā ierīce, kas neticami efektīvi iedarbojas uz problemātisku ādu: ar akni saistīti izsitumi, spīdums un apsārtums nespēj tai pretoties! Šī moderno tehnoloģiju inovācija ir Talika Research pētījumu grupas darba rezultāts pēc 15 gadu ilgas gaisma staru izpētes. Jau 2008.gadā Talika kļuva par pionieri gaismas terapijas produktu tirgū. Free Skin ir patentēta, vienkārši lietojama ierīce, kurā apvienoti divi īpaši staru garumi, kas padara ādu ievērojami tīrāku:

• Zilajiem stariem (440 nm) piemīt antibakteriālas īpašības, tie regulē sebuma izdalīšanos
• Sarkanie stari (630 nm) nomierina ādu, samazina apsārtumu un veicina ādas atjaunošanos, ātri izdzēšot pūtīšu pēdas. Lietojot Free Skin, āda kļūst veselīgāka tikai septiņās dienās. Pūtītes ir mazāk pamanāmas (78% respondentu), samazinās nevēlamais sejas spīdums (pētījumi liecina, ka samazinās par 14%), samazinās apsārtums (par 27%). Sejas āda kļūst matēta, tīrāka un iegūst vienmērīgu toni. Kā radīta no jauna! Dermatoloģiski pārbaudītas tehnoloģijas.

LIETOŠANA


Divi veidi, kā lietot ierīci:

• Atsevišķiem izsitumiem: trīs 2 minūtes ilgi seansi dienā (no rīta, pusdienlaikā un vakarā), līdz pūtīte pazudusi.
• Hroniskiem, lieliem izsitumiem: divi 2 minūtes ilgi seansi dienā (no rīta un vakarā), velkot ierīci pāri problemātiskajām zonām.
Free Skin ir ergonomisks un vienkārši lietojams. Pēc vienas minūtes tas automātiski izslēdzas. Var lietot kopā ar līdzekli pūtīšu novēršanai (veicina produkta efektivitāti).

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!