Purederm Vegan Under Eye Mask Collagen Purederm Vegan Under Eye Mask Collagen
Purederm

Vegan Under Eye Mask Collagen

Maska ādai ap acīm
1 gab
Šobrīd nav
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Purederm Vegan Under Eye Mask Collagen

(Vegānu maska ar kolagēnu zonai zem acīm)


Visiem ādas tipiem. Savelk, mitrina, remdē. Purederm Vegan Under Eye Mask "Collagen" ir intensīvs acu zonas kopšanas līdzeklis, kas samitrina ar bagātīgu kolagēnu, alveju un vitamīnu, lai palīdzētu atjaunot mitrumu un elastību un mazinātu novecošanās pazīmes. Tas arī efektīvi nomierina jutīgas acu zonas. Šī dabiskā maska nodrošina izcilu maigumu un mitrināšanu. Tā ir izgatavots no šķiedrām, kas bioloģiski noārdās. Pateicoties atjaunojamiem resursiem, mūsu dabiskā maska saudzē apkārtējo vidi. 

 

LIETOŠANA


1. Nomazgājiet seju un uzklājiet masku ap acīm, nodrošinot labu saskari ar ādu. 2. Atstājiet masku uz 10~20 minūtes un tad noņemt to. 3. Pēc lietošanas noteikti aiztaisiet aizvelkamo maisiņu. Piesardzības pasākumi: Nelietojiet no pūtītēm, pleķainas, kairinātas vai saules apdedzinātas ādas. Pārtrauciet lietot un konsultējieties ar ārstu, ja pēc lietošanas āda kļūst sarkana, pietūkusi vai niezoša. Sargāt no iekļūšanas acīs. Ja iekļūst acīs, skalojiet ar ūdeni. Neuzglabājiet tiešā saules gaismā vai augstā un zemā temperatūrā. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

Water(Aqua), Glycerin, Soluble Collagen, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Allantoin, Arbutin, Panthenol, Ascorbic Acid, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, PEG•60 Hydrogenated Castor Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Disodium EDTA, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol

Atsauksmes

Patika
inga 2023-02-13 11:09
-
Lolita 2023-02-08 14:16
Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!