Purederm Deep Purifying Black O2 Bubble Mask Charcoal  (Kokogļu burbuļu maska) Purederm Deep Purifying Black O2 Bubble Mask Charcoal  (Kokogļu burbuļu maska)
Purederm

Deep Purifying Black O2 Bubble Mask Charcoal

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas Essential Light Foam Make-up remover

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 49,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas Essential Light Foam Make-up remover attīrošās putas grima noņemšanai (175 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 21.01.2020.

20 g 15 € par 100 g
2,99 €

Produkta apraksts

Purederm Deep Purifying Black O2 Bubble Mask Charcoal

(Kokogļu burbuļu maska)


Purederm Deep Purifying Black O2 Bubble Mask Charcoal šī nomazgājamā maska rada O2 burbuļus, lai noņemtu toksīnus, mirušās ādas šūnas un sebumu, lai padarītu jūsu ādas toni gaišāku un notīrītu ādu." Kokogļu pulveris attīra ādu kopā ar apelsīnu un citronu ekstraktu, palīdzot absorbēt toksīnus un sebumu. Kamēr tas notiek, papaijas augļu un cukurniedru ekstrakti dabiski noņem nevajadzīgas mirušās ādas šūnas, lai padarītu jūsu ādas toni gaišāku. * Šis produkts nesatur sulfātus, minerālu eļļas, sintētiskās krāsvielas, trietanolamīnu vai petrolatumu.

LIETOŠANA


Pirms lietošanas paberzējiet maisa virsmu, lai labi sajauktu saturu. Izņemiet un atlociet masku. Uzklājiet masku uz sausas sejas, saskaņojot to ar sejas formu. Valkājiet masku 10-15 minūtes. Noņemiet masku, kad skābekļa burbuļi ir pietiekami pacēlušies. Noskalojiet seju ar remdenu ūdeni. Brīdinājumi: 1. Izvairieties lietot uz: plankumiem, pūtītēm, iekaisušas vai saulē apdegušas ādas. 2. Pārtrauciet lietot un jautājiet ārstam, ja āda kļūst sarkana, pietūkst, niez lietošanas laikā, ja simptomi saglabājas pēc lietošanas. 3. Sargājiet no produkta acis. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet ar ūdeni. 4. Neizmantojiet uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem vai lentām. 5. Izvairieties produktu uzglabāt tiešos saules staros vai augstā un zemā temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi