E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Purederm Blueberry Collagen Mask  (Melleņu kolagēna maska) Purederm Blueberry Collagen Mask  (Melleņu kolagēna maska)
Purederm

Blueberry Collagen Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
18 g 13 € par 100 g
2,29 €

Produkta apraksts

Purederm Blueberry Collagen Mask

(Melleņu kolagēna maska)


Purederm Blueberry Collagen Mask melleņu kolagēna maska ir viegls un efektīvs ādu attīrošs un atjaunojošs līdzeklis, kas apvienots ar melleņu ekstraktu, kolagēnu un E vitamīnu. Melleņu ekstrakts ar antioksidantu īpašībām palīdz attīrīt un atjaunot ādu, atstājot to mīksta un mitrinātu.Turklāt mūsu dabīgā mīkstās masas drāna saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, kas palīdz porām pilnībā absorbēt Purederm lietderīgās sastāvdaļas.

LIETOŠANA


Rūpīgi notīriet un nosusiniet seju. Izņemiet un atveriet masku un uzklājiet to uz sejas. Valkājiet masku 15-20 minūtes un pēc tam lēni noņemiet to, sākot no malām. Brīdinājumi: 1. Izvairieties lietot uz: plankumiem, pūtītēm, iekaisušas vai saulē apdegušas ādas. 2. Pārtrauciet lietot un jautājiet ārstam, ja āda kļūst sarkana, pietūkst, niez lietošanas laikā, ja simptomi saglabājas pēc lietošanas. 3. Sargājiet no produkta acis. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet ar ūdeni. 4. Neizmantojiet uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem vai lentām. 5. Izvairieties produktu uzglabāt tiešos saules staros vai augstā un zemā temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Lai novērstu sausumu, izmantojiet masku tūlīt pēc maskas atvēršanas.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi