BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Beauté Pacifique Masculinity Double Action Facial Scrub For Men  (Dubultas iedarbības sejas skrubis) Beauté Pacifique Masculinity Double Action Facial Scrub For Men  (Dubultas iedarbības sejas skrubis)
Beauté Pacifique

Masculinity Double Action Facial Scrub For Men

Sejas skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 78 € par 100 ml
38,99 €

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Masculinity Double Action Facial Scrub For Men

(Dubultas iedarbības sejas skrubis)


Beauté Pacifique Masculinity Double Action Facial Scrub For Men šis sejas skrubis ir ļoti efektīvs attīrošs krēms ar dubultu iedarbību. Ādas virskārtu tas attīra gan mehāniski, gan bioloģiski. Sastāvā esošais propoliss un roibošs nodrošina anti-bakteriālu iedarbību. Āda kļūst svaiga, tīra un ievērojami gludāka. Attīra atmirušās šūnas un izlīdzina ādas virskārtu, atver aizliktās poras un mazina iekaisumu veidošanos, stimulē ādas asins cirkulācijas procesu un paaugstina ādas mitruma līmeni. Āda kļūst veselīgāka un iegūst jauneklīgāku izskatu. 

LIETOŠANA


Perfektai ādas attīrīšanai lietot 1-3 reizes nedēļā vai tik bieži cik nepieciešams. Nelielu produkta daudzumu uzklāt uz mitras ādas un ar pirkstu galiem viegli masēt ar apļveida kustībām. Izvairīties no acu zonas. Vēlams atstāt produktu līdz pat 20 minūtēm, lai tas iedarbotos arī bioloģiski. Pēc tam ādu kārtīgi nomazgāt. Kad āda ir sausa, uzklāt Masculinity mitrinošo dienas krēmu vai Masculinity atjaunojošo krēmu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi