Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter   (Matu krēms pret matu pūkošanos) Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter   (Matu krēms pret matu pūkošanos) -30%
Alterna

Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter

Matu krēms
Matu tips: Visiem matu tipiem
Akcija
150 ml 21 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-06-01
līdz 2020-06-07
32,19 € 45,99 €

Produkta apraksts

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter 

(Matu krēms pret matu pūkošanos)


Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter izteikti viegls no krēma eļļā pārejošs matu krēms, kas mitrina, piešķir spīdumu un nogludina matus, kā arī palīdz savākt vispūkainākos matus. Nepadara matus smagnējus vai taukainus, bet gan atvieglo to savaldīšanu un padara tos izturīgākus. Lieliski piemērots biezākiem, kuplākiem matiem. Krēms atbrīvo un novērš matu pūkošanos līdz pat 72 stundu garumā, samazina ar fēnu žāvēšanas laiku par 40% un aizsargā no karstuma apstrādes un gaisa mitruma. Climate Shield Complex®: patentēta tehnoloģija, kas regulē mitruma līmeni matos atbilstoši gaisa mitrumam apkārtējā vidē, lai mati nepūkotos, būtu mīksti un gludi. Sastāvā ietilpst - abesīnijas eļļa, kas mitrina, piešķir spīdumu, stiprina un padara matus vieglāk savaldāmus. Avokado eļļa satur vitamīnus A, B, D un E, kas mitrina, atjauno un baro matus. Kamēlijas eļļa satur omega-6 taukskābes un antioksidantus, kas piešķir spīdumu, aizsargā no brīvajiem radikāļiem, kā arī atjauno un kopj matus, padarot tos mīkstākus un vieglāk savaldāmus. Kaviāra ekstrakts - bagātīgi satur omega-3 taukskābes, kas nogludina, mitrina un piešķir spīdumu, kā arī elastību. 

LIETOŠANA


Emulģēt nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās, lai krēms pārvērstos eļļā. Vienmērīgi ieklāt ar dvieli nosusinātos matos pirms žāvēšanas ar fēnu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi