BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei) Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei) Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei) Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei)
Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei)Versace Dylan Turquoise (Tualetes ūdens sievietei)
Versace

Dylan Turquoise

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Pipari, Jasmīns, Ciedrs
50 ml 160 € par 100 ml
79,99 €
30 ml 187 € par 100 ml
55,99 €

Produkta apraksts

Versace Dylan Turquoise

(Tualetes ūdens sievietei)


Versace Dylan Turquoise “Ceļojums uz tālām salām, kur zilas debesis sastopas ar kristāldzidriem ūdeņiem. Jūras vējš maigi glāsta ādu, modina un bagātina dvēseli. Aromāts, kas atgādina siltas, saulainas vasaras dienas. Dylan Turquoise ir oda jutekliskajai Versace sievietei.” Donatella Versače Dzirkstošs un valdzinošs. Dylan Turquoise apvienotas tradīcijas un inovācijas, kas papildina Dylan Blue pour Femme un Pour Homme aromātu kolekciju. Kompozīcijas sākumā dzirkstī primofiori citrons – visaugstākās kvalitātes citrons pasaulē, uzburdams viegli skābu, atsvaidzinoši zaļu noti. Noplūcot šo pirmo ziemas augli pašā gadalaika sākumā, tas ir neaprakstāmi sulīgs un aromātisks. Citronu papildina Sicīlijā audzēts Itālijas mandarīns, kura piesātinātajās notīs savijas gan mizas, gan sulīgā mīkstuma smaržas molekulas. Sākuma notis pasvītro rozā pipari, kuru aromāts atgādina sarkanās ogas. Sirds notis uzbur aromāta īpašo, radošo garu. Kārdinošo akcentu papildina guavas sulas svaiguma pilnā, eksotiski tropiskā smarža. Guavu apskauj vieglas, gaisīgas jasmīna ziedlapiņas un frēzijas ziedu esence, kas piešķir kompozīcijai modernu, zaļu noskaņu. Parfīma juteklisko šķautni atklāj modernas koksnes notis. Pamatnotī gaisma kontrastē ar mijkrēsli – Clearwood koksne savijas ar juteklisko ambru, izvairoties no zemes un kampara nošu noslēguma, kas parasti raksturīgs šādām esencēm. Šīs oriģinālās, īpašā biotehnoloģiju procesā no cukurniedrēm iegūtās molekulas ir ekskluzīva dabīgā sastāvdaļa. Kopā ar rezonējošu koksni un balto muskusu, tās piešķir aromātam modernu izsmalcinātību. Dylan Turquoise pudelīte ir Versace inovatīvā dizaina simbols. Elegantie izliekumi atgādina amforu, kas raksturīga Grieķu kultūrai un mitoloģijai – tēmai, kas jau iepriekš apspēlēta Versace Home kolekcijās. Matētais stikls tonēts zilos toņos – gluži kā jūras ūdens un nebeidzamas alkas pēc vasaras. Pudelīti rotā gaiša zelta akcenti un alumīnija vāciņš ar Medūzas galvas gravējumu un parfīma nosaukumu. Pudelītes augšdaļā – baroka stilā veidoti zīmola nosaukuma burti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Citrons
 • Mandarīns
 • Rozā pipari
Sirds notis

 • Frēzijas
 • Guave
 • Jasmīns
 • Upenes
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Muskuss

Atsauksmes

Patīk, noturība varētu būt labāka.
Annija 2021-04-17 21:28
Rakstīt atsauksmi