BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Talika 6 Masks to Radiate Beauty (Sejas masku komplekts) Talika 6 Masks to Radiate Beauty (Sejas masku komplekts)
Talika

6 Masks to Radiate Beauty

Komplekts
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Komplekts
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Talika 6 Masks to Radiate Beauty

(Sejas masku komplekts)


Komplektā ietilpst:

 • Bio Enzymes Hydrating Mask Mitrinoša maska. Unikālā ražošanas procesa iedvesmotā bioenzīmu maska Bio Enzymes Mask – Hydrating mitrina un atjauno sejas ādu, kā vēl nekad iepriekš. Kāds ir tās noslēpums? Bioceluloze – īpaši tīra nanošķiedra, kas iegūta kokosriekstu ūdens biofermentācijas procesā. Tās 3D struktūra bagātīgi satur aktīvās vielas un uzlabo to uzsūkšanos ādā. Rezultāts: 100% maskas lietotāju uzskata, ka jau pēc 15 minūtēm āda kļūst labāk mitrināta, bagātināta un daudz maigāka.
 • Bio Enzymes Purifying – Attīroša maska. Unikālā ražošanas procesa iedvesmotā bioenzīmu maska Bio Enzymes Mask – Purifying atjaunos jūsu sejas ādas veselību, kā vēl nekad iepriekš. Kāds ir tās noslēpums? Bioceluloze – īpaši tīra nanošķiedra, kas iegūta kokosriekstu ūdens biofermentācijas procesā. Tās 3D struktūra bagātīgi satur aktīvās vielas un uzlabo to uzsūkšanos ādā. Rezultāts: pēc nieka 15 minūtēm jūsu āda kļūst tīrāka (90%), detoksicēta (83%) un tiek atbrīvota no nevēlamā spīduma (85%).
 • Bio Enzymes Anti-Age Mask – Pretgrumbu maska. Unikālā ražošanas procesa iedvesmotā bioenzīmu maska Bio Enzymes Mask – Anti-Age izlīdzina un atjauno sejas ādu, kā vēl nekad iepriekš. Kāds ir tās noslēpums? Bioceluloze – īpaši tīra nanošķiedra, kas iegūta kokosriekstu ūdens biofermentācijas procesā. Tās 3D struktūra bagātīgi satur aktīvās vielas un uzlabo to uzsūkšanos ādā. Rezultāts: pēc nieka 15 minūtēm jūsu āda kļūst gludāka (93%), atjaunota (88%) un dziļi mitrināta (90%).
 • Bubble Mask – Skābekļa maska. Pirmā attīrošā skābekļa maska*, kuras radīšanu iedvesmojušas korejiešu detoksikācijas metodes. Putojoša maska ar tūkstošiem mikroburbulīšu. Nokļūstot kontaktā ar ādu, Bubble Mask Bio-Detox maskas audums sāk putot – tajā rodas tūkstošiem mazu skābekļa mikroburbulīšu. Baltas, blīvas, maigas putas ieskauj jūsu ādu burvīgā “skābekļa maskā”. Cik lieliska sajūta! Ar Bubble Mask Bio-Detox masku jūsu āda 10 minūšu laikā tiks nomierināta, mitrināta un attīrīta. Poras kļūs šaurākas, sejas āda – tīrāka, gaišāka un starojoši svaiga!
 • Pink Clay Mask ir uzklājama, atsvaidzinoša rozā mālu maska, kas padara sejas ādu īpaši skaistu, attīra to, piešķir starojumu, padara tvirtu ādas tekstūru. Āda gluži kā no porcelāna – svaiga un skaista kā rozes ziedlapiņa. Rezultāts : sejas āda kļūst ievērojami gludāka (81%), maigāka (82%), svaigāka (82%), tīrāka (87%), bagātināta ar skābekli (88%).
 • Vegetal-Gold Mask. Zelta maska ar kārdinošām gardēnijas notīm, kuras sastāvā ir 95% dabīgas izcelsmes vielu. Izgaismo seju tikai 10 minūtēs. Āda kļūst maiga un samtaina. Acumirklī redzams rezultāts. Izsmalcinātā, burvīgā tekstūra sniedz patīkamu komforta sajūtu un dāvā juteklisku piedzīvojumu.

Rezultāts:
 Pēc vienas lietošanas reizes** jūsu āda kļūs:

 • Maigāka: 96%
 • Gludāka: 85%
 • Starojoša: 81%
 • Patīkami komfortabla: 92%

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi