BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)
STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)
STENDERS

Mango And Maracuja Soap Clay

Ziepes
Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

105 g 5,23 € par 100 g
5,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay

(Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)


Ziepes, kas mazgāšanos pārvērš rotaļā! Oranža kūciņa vai oranžs pašizgāzējs? Varbūt ordenis vai oposums? Šīs oranžās plastilīna ziepes var kļūt par jebko, kas vien tev ienāk prātā. Un pats labākais – tās var būt arī ķermeņa ziepes, matu šampūns vai vannas bumba, vai pat tas viss reizē! Lai ko tu no tām izveidosi, viens ir skaidrs – šis vannas rotaļu biedrs piešķirs taviem mazgāšanās priekiem gardu mango un marakujas aromātu.

LIETOŠANA


Noplēs nelielu gabaliņu, samitrini ar ūdeni līdz veidojas patīkamas putas, uzklāj tās uz ķermeņa. Noskalo. Uzglabāt sausā vietā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi